quote:wo 25 feb 2009, 10:49
AMSTERDAM - Op Schiphol is in de buurt van de Polderbaan een vliegtuig neergestort. Het gaat om een Boeing 737 van de Turkish Airlines met zo'n 135 mensen aan boord.
Een Boeing 737 400 van Turkish Ailines
Het zou gaan om een grote crash, hoewel de omvang van de vliegramp op dit moment nog onduidelijk is.
Het ongeval gebeurde tussen Rottepolderplein en Schiphol. Het vliegtuig ligt in drie stukken, maar brand niet. Ook ligt de motor eraf, is er een vleugel afgebroken en ligt de staart naast het vliegtuig, aldus getuigen. Eén getuige zegt dat hij een grote groep mensen, hij schat zo'n 80, uit het vliegtuig heeft zien lopen.
Het toestel landde ongeveer 100 a 150 meter van de A9, een kilometer van de landingsbaan. Volgens ooggetuige Nicolaas van Bekkum ligt het weiland bezaaid met bagage. Hij heeft geen passagiers gezien.
Alle hulpdiensten zijn met groot materieel ter plaatse. Over eventuele slachtoffers is nog niets bekend.
Ja daar ligt hetquote:Op woensdag 25 februari 2009 11:07 schreef goeiemoggel het volgende:
Als ik zo de foto bekijk ligt het vliegtuig hier:
Google maps
Op Twitter was het zelfs bijna live!quote:Op woensdag 25 februari 2009 11:06 schreef Mdk het volgende:
Gaat hard dat twittergedoe:
http://twitterfall.com/schiphol
Turkish Airlines geldt als een redelijk betrouwbare vliegmaatschappij.quote:Op woensdag 25 februari 2009 11:07 schreef tho_Omas het volgende:
Klinkt weer als een betrouwbare maatschappij.
Ja, half uur geleden, er zijn allang ooggetuigenverslagen geweest en foto'squote:Op woensdag 25 februari 2009 11:08 schreef Elfletterig het volgende:
Plane that crashed at Schiphol Airport is a Boeing 737-800.
Aldus Twitter
Toestel zou vanaf Istanbul komen
Met dit soort gebeurtenissen is Twitter echtquote:Op woensdag 25 februari 2009 11:09 schreef yvonne het volgende:
[..]
Op Twitter was het zelfs bijna live!
Oh noes!!! iedereen leest natuurlijk twitter dus laten we het vooral hier niet meldenquote:Op woensdag 25 februari 2009 11:10 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja, half uur geleden, er zijn allang ooggetuigenverslagen geweest en foto's
Ok, dan zat ik er naast. Ik kan niet ontkennen dat ik de rillingen krijg als ik "Turkse vliegmaatschappij" lees.quote:Op woensdag 25 februari 2009 11:09 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Turkish Airlines geldt als een redelijk betrouwbare vliegmaatschappij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |