quote:
Hij heeft het wel in huisquote:Voor het geval dat Riemer van der Velde en Annie nog langs wippen heb ik nog wel een fles goede whisky in huis.
Sowieso sowieso.quote:Op maandag 23 februari 2009 23:07 schreef TC03 het volgende:
Voetbal International >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Studio Voetbal.
Van der Gijp en Derksen drinken niet.quote:Op maandag 23 februari 2009 23:06 schreef Grulez het volgende:
De alcohol is wel een goede zet geweest
Dat is dan niet te zien.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 00:26 schreef tong80 het volgende:
[..]
Van der Gijp en Derksen drinken niet.
Hoe zie je wel dat iemand niet drinkt ?quote:
Volgens mij was dat in z'n actieve loopbaan als speler wel andersquote:Op dinsdag 24 februari 2009 00:26 schreef tong80 het volgende:
[..]
Van der Gijp en Derksen drinken niet.
Afentoe zit'ie vol lol iets te vertellen en dan zie je de 3 anderen aan tafel echt kijken van:quote:Op dinsdag 24 februari 2009 09:53 schreef pfaf het volgende:
Hij moet sowieso ergens een tik op hebben gelopen.Wat een gast. En hij zegt als enige aan de tafel ook zo-nu-en-dan nog onderbouwde, zinnige dingen!
En als hij dat door heeft. " Ofnie Johan?" Dan kijkt hij op zij en vaak legt hij ook nog even een hand op de arm van de gast naast hem.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 10:02 schreef Keltie het volgende:
[..]
Afentoe zit'ie vol lol iets te vertellen en dan zie je de 3 anderen aan tafel echt kijken van:
"WTF ?!?"
Heerlijk figuur...
"Ja maar Wilfred, ik heb zitten kijken hè, en [insert random verhaal], HAHAHAAHHAHA!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 10:06 schreef pfaf het volgende:
[..]
En als hij dat door heeft. " Ofnie Johan?" Dan kijkt hij op zij en vaak legt hij ook nog even een hand op de arm van de gast naast hem.
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 10:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
"Ja maar Wilfred, ik heb zitten kijken hè, en [insert random verhaal], HAHAHAAHHAHA!Of niet Johan?
"
Twente internationalquote:Op maandag 2 maart 2009 14:37 schreef Robinhoo het volgende:
vanavond met Sander Boschker
stelling: "FC Twente is geen provincieclub meer"
Die staat bekend om zijn spraakmakende uitsprakenquote:Op maandag 2 maart 2009 14:37 schreef Robinhoo het volgende:
vanavond met Sander Boschker
stelling: "FC Twente is geen provincieclub meer"
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 10:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
"Ja maar Wilfred, ik heb zitten kijken hè, en [insert random verhaal], HAHAHAAHHAHA!Of niet Johan?
"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |