Mwoah.. je bent de tomaten ontveller kennelijk nog niet tegen gekomen.quote:Op maandag 23 februari 2009 16:23 schreef golfer het volgende:![]()
Bij far tot nu toe het meest waanzinnige en overbodige keukengadget, maar wel erg leuk om te zien.
Daarvoor woon ik dus vlakbij chinatown in Amsterdam. Je kan weinig vruchten noemen die ik daar niet voor een habbekrats in topkwaliteit vers en rijp kan krijgen.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 15:39 schreef Pietverdriet het volgende:
Tja, alleen nu nog een keer een goede mango vinden in NL...
Gietijzeren koekepan?quote:Op zondag 8 maart 2009 12:46 schreef Sylvana het volgende:
Ik ga zaterdag samen met mn vriend naar de Ikea, dus eens kijken wat voor nuttige dingen ze daar nog hebben die ik nog niet heb
Ik heb net vorige week 3 nieuwe koekenpannen van BK gekochtquote:
Van BK? In RVS?quote:Op zondag 8 maart 2009 12:49 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Ik heb net vorige week 3 nieuwe koekenpannen van BK gekochtHet wordt meer klein keukengerei denk ik
Geloof me, je wilt geen RVS koekepan.quote:Op zondag 8 maart 2009 13:13 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Nee, is geen RVS, maar heb nu geen geld over om ook nog een RVS koekenpan erbij te kopen.
Wij hebben die gietijzeren braadpan uit de Favorit serie op het oog, en dan nog een koekenpan, waarschijnlijk ook uit die serie, of eentje van BK.quote:
Je bedoelt de zijkant van een groot mes?quote:Op zondag 8 maart 2009 15:10 schreef Isegrim het volgende:
IKEA wordt veel genoemd en terecht. Zo heb ik bij IKEA eindelijk een écht goeie knoflookpers gevonden, waar geen restjes in achterblijven.
Als je bijvoorbeeld knoflooksaus wilt maken, is simpel fijnsnijden niet genoeg, dan moet het fijner.quote:Op zondag 8 maart 2009 17:11 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Je bedoelt de zijkant van een groot mes?
Branden snel aanquote:Op zondag 8 maart 2009 14:30 schreef Haijo het volgende:
Wat is er niet goed aan RVS dan?
Een gietijzeren die goed ingewerkt is en helemaal zwart geworden is. Verder bezondig ik me ook wel aan anti aanbakpannen als ik Electriek kook.quote:En wat voor koekenpan gebruik jij dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |