Ja, en misschien heeft de TROS ook nog wel een paar duizend leden over die ze even kunnen lenen... Zo werkt het natuurlijk niet hequote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:32 schreef teknomist het volgende:
[..]
En als ze het niet halen voegen ze de leden van Publieke Omroep Wakker NEDerland erbij.
Het is toch allemaal van de Telegraaf.
Waarom niet? GS is eigendom van de Telegraaf...quote:Op woensdag 4 maart 2009 12:01 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ja, en misschien heeft de TROS ook nog wel een paar duizend leden over die ze even kunnen lenen... Zo werkt het natuurlijk niet he
quote:Tot 2005 was DeNieuwe Omroep de meest bekende naam voor de omroep, maar sinds de fusie met Nútopia werd de naam DeNieuwe Omroep Nútopia. Dit vond men niet praktisch en daarom is sinds 21 juni 2005 DeNieuwe Omroep Nútopia omgedoopt in LLiNK.
Omdat je niet zomaar even leden van de ene naar de andere omroep kan overhevelenquote:Op woensdag 4 maart 2009 13:25 schreef teknomist het volgende:
[..]
Waarom niet? GS is eigendom van de Telegraaf...
maar om er nou lid voor te wordenquote:Opschudding in Hilversum.
GeenStijl heeft namelijk sinds kort de beschikking over ruim tien procent van alle kijkcijferskastjes in Nederland. Onze oproep aan mensen met een kijkkastje heeft dus effect gesorteerd. In totaal namen maar liefst 117 huishoudens met een zogenaamde Taris 5000 kijkmeter de moeite contact met ons op te nemen. Wij hebben hen de afgelopen week allemaal persoonlijk benaderd en gevraagd mee te werken aan een experiment. Wij gaan aantonen dat het systeem vooroorlogs is, de selectie van de doelgroep niet deugt en de meting bovendien zeer fraudegevoelig is. De eerste bevindingen hiervan ziet u vrijdagavond in PowNed.
Het aangekondigde experiment volgt later volgende week. Want de Stichting Kijk en Luisteronderzoek is not amused. Zo werden we vorige week al gesommeerd ons onderzoek te staken. Nu duidelijk is dat wij de beschikking hebben over een significant deel van de kijkmeters is er zelfs sprake van blinde paniek. Die 117 kastjes lijken er misschien niet veel, maar zijn het in werkelijkheid wel. De kijkcijfers zijn namelijk gebaseerd op 1245 kijkkastjes. Hiervan zijn er minimaal 6 (half procent) stuk en zijn nog eens 12 huishoudens (1 procent) op vakantie.
Dat betekent dat wij dus bijna 12 procent van alle kastjes in handen hebben. Wanneer die 117 huishoudens dan ook nog eens allemaal aangeven dat zij samen met nog 99 mensen thuis voor de buis in hun 40 vierkante meter huis afstemmen op Wilde Ganzen dan heb je plotseling een kijkcijferkanon en willen adverteerders hier massaal rondom boodschappen doen. Want vergis u niet: de 850 miljoen euro die jaarlijks aan televisiereclame wordt uitgegeven, is maar gebaseerd op een ding: kijkcijfers. FILMPJE...
Dat is wel weer humorquote:Op woensdag 4 maart 2009 17:06 schreef Pek het volgende:
Dit is dan wel weer grappig![]()
[..]
maar om er nou lid voor te worden
Ik hoop het niet.quote:
Ik vind het wel best zo, op de internets horen ze thuis, die TV-items die ik gezien heb voegen in ieder geval weinig toe en zijn zeker niet vernieuwend, het is allemaal al eens gedaan. Bart met z'n grappen en grollen voor BNN, Hete sex bij Veronica/ Veronique? (help even) met Wendy van Wantenquote:Op woensdag 4 maart 2009 17:11 schreef Mani89 het volgende:
Het zijn wel dit soort onderwerpen waarom ik Powned op mijn tv wil
de laatste paar dagen gaat het hard.quote:Op woensdag 4 maart 2009 18:10 schreef leolinedance het volgende:
Nog 4 weken voor 13000 leden? Dat gaan ze nooit redden...
Gratis bier voor studenten... ik dacht dat ze aan het begin zo hard riepen niet aan dit soort acties te doenquote:U kan natuurlijk indruk proberen te maken op dat Utrechtse sletje door als een Tarzan van de kroonluchter naar de bar te slingeren, om daar vervolgens uw tanden in te zetten. De kans is alleen groot dat u dan door een barcommissaris met de neus naar voren uw verenigingsgebouw wordt uitgegooid. Veel makkelijker is het om een PowNed sticker op uw clubdas te plakken. Dàt trekt pas aandacht. Ga vervolgens onder uw mede-leden werven en u maakt bovendien kans op meer bier* dan u en uw jaarclub op één avond kunnen verwerken. De studentenvereniging die de meeste PowNed leden werft krijgt een tankwagen vol gratis bier afgeleverd. Even inschrijven hier en u bent binnen de kortste keren een geile pik met een roze rozet op uw borst én een kroegjool op kosten van PowNed op uw naam. Als de weg naar een plek in de senaat (verenigingsbestuur voor de knorren onder u) nu niet open ligt, weten wij het ook niet meer.
* Spoelbakwater drinkende fietsenmakers mogen dit woord als 'pils' lezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |