dat zeg ik tochquote:Op donderdag 26 februari 2009 10:43 schreef pinquit het volgende:
echt, als allebei de ouders bruine ogen hebben en van 1 kant de opa en oma ook allebei bruine ogen hebben en van de andere kant 1 met bruine ogen is en 1 met blauwe ogen, dan nog kan je kindje niet-bruin krijgen
is ook makkelijk hoorquote:Op donderdag 26 februari 2009 11:02 schreef pinquit het volgende:
(er staat trouwens wel bij die link dat meerkleurige ogen enzo iets dieper gaan nogniet uit te leggen enzo)
Wij zijn beiden nooit blond geweest, altijd donker. Maar we hebben wel beiden een blonde broer.quote:Op donderdag 26 februari 2009 12:37 schreef Dakota het volgende:
nouja.. kinderen die later donkerblond of middenblond zijn waren vroeger meestal spierwit
en Elin past nog lang niet in 62
Hmm had even telefoon en wat andere dingen... maar Peacemans ouders hebben allebei bruine ogen. Maar ja, volgens mij zegt het allemaal niet zoveel... mijn moeder heeft 2 broers, en ze hebben alledrie verschillende kleuren ogen.. de ene grijs, de andere bruin en weer een ander blauw... ik wacht gewoon af....quote:Op donderdag 26 februari 2009 10:40 schreef Dakota het volgende:
oja diaan..hebben peacemans ouders beide bruine ogen? want dan is het wel dominant en zal lennon wel bruine ogen krijgen
dan hebben je opa en oma dus een bruin en een blauw gen bij zichquote:Op donderdag 26 februari 2009 12:46 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hmm had even telefoon en wat andere dingen... maar Peacemans ouders hebben allebei bruine ogen. Maar ja, volgens mij zegt het allemaal niet zoveel... mijn moeder heeft 2 broers, en ze hebben alledrie verschillende kleuren ogen.. de ene grijs, de andere bruin en weer een ander blauw... ik wacht gewoon af....
Mn oma heeft blauwe ogen, van mn opa weet ik eigenlijk niet. Hij is al 24 jaar geleden overleden, maar hij was wel heel donker wat uiterlijk betreft. Dat is ook iets apart: mn moeder is "normaal", mn ene oom rossig en mn andere oom heel donker. Heel bijzonder gezin...quote:Op donderdag 26 februari 2009 12:48 schreef Dakota het volgende:
[..]
dan hebben je opa en oma dus een bruin en een blauw gen bij zich
het is niet zo heel moeilijk
maar een logisch vervolg zou zijn dat lennon ze dus bruin krijgt
ah want elin is nu 4780 en die zit nu nog losjes in 56..kan ook aan de kleertjes liggen uiteraardquote:Op donderdag 26 februari 2009 12:52 schreef cattie het volgende:
[..]
Maandag op het cb zullen we het horen. Ik schat 4,5 a 5 kg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |