Kan niet, zie mijn post hierboven: de school is verplicht een vervangende school te zoeken. Ik ken de praktijk.quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:40 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Kan wel, zie post Frutsel hierboven.
Mag ik vragen sinds wanneer en waarom je dan in alle andere threads namen van daders wél laat staan?quote:Op donderdag 19 februari 2009 11:25 schreef Elfletterig het volgende:
Geen persoonlijke informatie over verdachten op FOK!
Goeie vraag!quote:Op donderdag 19 februari 2009 11:56 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Mag ik vragen sinds wanneer en waarom je dan in alle andere threads namen van daders wél laat staan?
Dat jong uit Dendermonde staat toch ook met naam en toenaam op FOK! ?
Dan is dat daar ook fout. Je mag het hebben over Edwin H of Mohammed B maar het heeft meestal geen zin om verdere informatie te vermelden.quote:Op donderdag 19 februari 2009 11:56 schreef Loedertje het volgende:
Mag ik vragen sinds wanneer en waarom je dan in alle andere threads namen van daders wél laat staan?
Dat jong uit Dendermonde staat toch ook met naam en toenaam op FOK! ?
quote:'Hij heeft haar alleen geduwd'
door Cyril Rosman . donderdag 19 februari 2009 | 07:22 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 19 februari 2009 | 11:43
Tekstgrootte
ROOSENDAAL - Er is een bloemetje onderweg naar docente Marianne Stofmeel van het Da Vinci College in Roosendaal.
De afzender is de jongen die afgelopen vrijdag bij het incident betrokken was waarbij Stofmeel haar jukbeen brak. "Hij vindt het heel erg wat er met haar gebeurd is", zegt zijn moeder, die anoniem wil blijven.
Maar ze wil ook de versie van het incident vertellen zoals haar zoon die geeft: "Mijn zoon zegt dat hij haar niet geslagen heeft. Hij heeft haar geduwd en daarbij is ze ongelukkig tegen het bureau aan gekomen. Dat heeft de school ook in een brief aan de leerlingen geschreven, daar staat niets in over slaan."
Haar zoon was die dag geïrriteerd omdat hij zijn telefoon, die door de school op dinsdag was afgepakt, nog niet terug had. Toen hij hoorde dat hij die, tegen de afspraak in, pas na het weekeinde terug zou krijgen, liep hij kwaad over de trappen van het gebouw. Daar trok een medeleerling tot tweemaal toe de broek van zijn billen. "Daardoor werd hij nog kwader. Hij liep een lokaal binnen en gooide een stoel weg."
Docente Stofmeel kwam naar hem toe. "Hij zei: ga weg. Toen ze dat niet deed, gaf hij een duw." Daarbij kwam ze met haar hoofd tegen een bureau. "Dat vinden we heel erg. Maar het incident had voorkomen kunnen worden." Haar zoon heeft zijn mobieltje inmiddels terug.
Da Vinci-directeur Joseph Dekkers twijfelt niet aan de verklaring van de docente. "Die heeft mij verteld dat de jongen haar heeft geslagen. Daar blijven wij vooralsnog vanuit gaan.'' Wel gaat de schoolleiding gesprekken voeren met getuigen om de ware toedracht boven water te krijgen. Vaststaat dat de jongen niet meer welkom is.
quote:Hallo.
Namens de leerlingen van het DavinciCollege Roosendaal
Dit is het echte verhaal:
de leerling heeft de lerares helemaal niet geslagen hij was boos geworden omdat zijn broek 2 maal naar beneden was getrokken en heeft de lerares geduwd omdat hij die dag heel boos was geworden vanwege al de incidenten. (met name ook zijn telefoon)
Wij weten zelf ook wel dat hij er heel veel spijt van heeft.
Als die jongen zijn broek niet tot 2 keer toe naar beneden had getrokken was dit niet allemaal gebeurt.
de aanleiding is dus de jonge die dit heeft gedaan en niet de leerlings schuld.
met vriendelijke groet de leerlingen van 3ZB3
Leerlingen van 3ZB3 - 19-02-2009 | 09:38
Nu nog een antwoord over dit nieuwe FOK!beleid.quote:
In NWS-feedbacktopic. Hier gewoon inhoudelijke discussie.quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:08 schreef Loedertje het volgende:
Nu nog een antwoord over dit nieuwe FOK!beleid.
ok/quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:18 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
In NWS-feedbacktopic. Hier gewoon inhoudelijke discussie.
quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:22 schreef Chooselife het volgende:
Waarom geloof ik dat onderste verhaal niet?
Volgens Elfletterig is dát het beleid van FOK! (Zie FB-Nws)quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:37 schreef PDOA het volgende:
Waarom mag het slachtoffer wel met naam en toenaam op FOK! staan en de dader niet?
Dat lijkt me een moeilijk houdbare stelling. Totdat zaken bewezen zijn, is het niet met 100% zekerheid te zeggen wie slachtoffer en wie dader is. Denk maar aan die jongens uit Oegstgeest met die trein. Die waren eerst slachtoffer, totdat bleek dat ze zelf mee wilde doen aan een vechtpartij...tja...quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:45 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Volgens Elfletterig is dát het beleid van FOK! (Zie FB-Nws)
Ja inderdaad. Als die gast gewoon een broekriem zou dragen, was er niks aan de hand.quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:22 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Waarom geloof ik dat onderste verhaal niet?
Zeker afkomstig van een vriendje van 'm.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |