Die in Rotterdam vind ik echt helemaal niks...quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:07 schreef HailHorror het volgende:
Velvet in Dordrecht of Rotterdam en online bij bol.com.
Minder aanbod vind ik een understatement. Ze hebben er echt helemaal niksquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:54 schreef HailHorror het volgende:
Hoezo niet? Misschien wat minder aanbod maar als ik in R'dam ben ga ik toch altijd wel ff kijken.
Mja dat is wel waar. Alhoewel ik er maandag toch nog 2 cdtjes had gekocht.quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:33 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Minder aanbod vind ik een understatement. Ze hebben er echt helemaal niks.
Tenminste, niets van waar ik meestal naar op zoek ben.
Geen gevoel is meer bevredigend dan bij een cd-winkel naar buiten lopen met nieuwe aanwinstenquote:Op donderdag 19 februari 2009 19:24 schreef HailHorror het volgende:
[..]
Mja dat is wel waar. Alhoewel ik er maandag toch nog 2 cdtjes had gekocht.
misschien was de 1 weggevallen bij Platoquote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:43 schreef Goover het volgende:
Gister toevallig via Van Leest naar Plato gelopen
Van Leest: Duffy: ¤ 17,-
Plato: Duffy: ¤ 9,-
Verschil: ¤ 8,-! (misschien met afrondingsfout, maar bij benadering)
dat lijkt mij sowieso handigquote:Bij de Plato heb ik door de LP albums gebladerd, maar ik vind +- 19,- voor een album nog steeds best duur. Ik had bijna Franz Ferdinand - Franz Ferdinand mee genomen. Maar misschien moet ik eerst een platenspeler kopen.
Zou kunnen, maar ik denk het niet.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:46 schreef Ruud het volgende:
[..]
misschien was de 1 weggevallen bij Plato
Ja he? Maat tot nu toe staan de platen ook erg mooiquote:[..]
dat lijkt mij sowieso handig
Arctic Monkeys toevallig?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 11:31 schreef Goover het volgende:
[..]
Zou kunnen, maar ik denk het niet.
[..]
Ja he? Maat tot nu toe staan de platen ook erg mooiIk heb een paar series van drie platen van één artiest waarvan de platenhoes in de zelfde stijl is. Erg leuke decoratie
Onder andere..quote:
daaromquote:Op vrijdag 20 februari 2009 11:44 schreef Goover het volgende:
[..]
Onder andere..
Vinyl (7)
Maar ook van Franz Ferdinand, Maximo Park en Reverend And The Makers heb ik reeksjes.
En dat hoeft ook niet meer want kennelijk bestaat deze zaak sinds kort niet meer, erg zonde.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 14:39 schreef mr_cucumber het volgende:
In Rotterdam is Sounds wel een aanrader, maar daar kom ik helaas te weinig de laatste tijd.
WAT?!quote:Op woensdag 4 maart 2009 10:35 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
En dat hoeft ook niet meer want kennelijk bestaat deze zaak sinds kort niet meer, erg zonde.
Inderdaad. Afgelopen zondag liep ik naar de Sounds, toen hingen er gordijnen voor de ramen. Het schijnt dat er nog een briefje over een verbouwing heeft gehangen, maar dat hing er niet meer. Op 3voor12 stond er ook iets over... maar wat nu het precieze verhaal is weet ik niet. Sounds vond ik voornamelijk leuk voor de metal afdeling waar nog wel eens CDs stonden die ik op weinig andere plaatsen tegenkwam.quote:Op woensdag 4 maart 2009 10:35 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
En dat hoeft ook niet meer want kennelijk bestaat deze zaak sinds kort niet meer, erg zonde.
quote:Op woensdag 4 maart 2009 11:06 schreef mr_cucumber het volgende:
[..]
http://3voor12.vpro.nl/artikelen/artikel/41553976
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |