Waar is 'ons'? Is op de UU geen pretvak hoor, hard werken tijdens practicum, maar wel haalbaar.quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:29 schreef Devz het volgende:
HCI is echt een pretvak, ging bij ons helemaal nergens over
Utrecht is dan ook de grootste informatiekunde studie van NLquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:31 schreef IrishBastard het volgende:
Dude, das veel![]()
Mja, misschien heb ik me verkeken op het aantal hoor, ff zien
VU dusquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:37 schreef MoneyTalks het volgende:
[..]
Waar is 'ons'? Is op de UU geen pretvak hoor, hard werken tijdens practicum, maar wel haalbaar.
Mja, maar met zo weinig studenten kan er ook nooit veel budget zijn, wat ook weinig goeds kan betekenen met betrekking tot onderwijsfaciliteiten en -kwaliteit..quote:Op woensdag 18 februari 2009 18:40 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik het erg chill dat wij met zo weinig zijn. Valt veel te regelen met de docenten, die iedereen dus ook kennenHeerlijk informeel sfeertje
Met meer budget kunnen ze betere docenten/hoogleraren aantrekken (salaris), en ik denk zelf dat docenten/hoogleraren het wat meer uitdaging vinden om voor een wat grotere groep dan 10 man te staanquote:Op woensdag 18 februari 2009 19:01 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Faciliteiten kan ik nog bij, zie niet in waarom de kwaliteit minder zou moeten zijn...
Dat komt overigens alleen maar omdat Hermi het geeftquote:Op woensdag 18 februari 2009 18:37 schreef MoneyTalks het volgende:
[..]
Waar is 'ons'? Is op de UU geen pretvak hoor, hard werken tijdens practicum, maar wel haalbaar.
Hermiquote:Op woensdag 18 februari 2009 19:18 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Dat komt overigens alleen maar omdat Hermi het geeft. Wacht maar tot je straks cognitieve psychologie krijgt, wederom met Hermi, dat is pas echt de hell!
Ik heb overigens ooit -grijs verleden- bacherlor in Utrecht gedaan en daarna master aan de UvA.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. geeft HCI niet meer, we hadden nu een Spaanse vrouw
Karakter en zelfvertrouwen verkopen ze niet in kledingwinkels vrees ik.
quote:Op woensdag 18 februari 2009 19:23 schreef MoneyTalks het volgende:
[..]
HermiNeee! Hermi! Niet Jan-HermanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. geeft HCI niet meer, we hadden nu een Spaanse vrouw. Hermi Schijf, is ze weg? Ze was een informatiekunde-icoon (voor zover dat kan bij een studie die pas zijn 8e jaar in gaat nu natuurlijk).
Nulla verba sed acta
Ik zie dat ze HCI en Cognitie en informatieverwerking gaf tot vorig jaar, beide worden inmiddels door anderen gegeven. Of ze echt weg is weet ik niet.quote:Op woensdag 18 februari 2009 19:43 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Neee! Hermi! Niet Jan-Herman. Hermi Schijf, is ze weg? Ze was een informatiekunde-icoon (voor zover dat kan bij een studie die pas zijn 8e jaar in gaat nu natuurlijk).
Utrecht heeft ook Information Retrieval (in mijn tijd) en een XML-programmeervak waarvan ik de naam niet meer weet, en 2 java-vakken (of is dat er tegenwoordig nog maar 1?). Als je Utrecht vergelijkt met Amsterdam, en - naar ik begrepen heb - met Groningen is Utrecht nog behoorlijk beta hoor!quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:24 schreef MoneyTalks het volgende:
Duidelijk wat meer bèta vakken dan bij ons dus als ik het zo lees;
Programmeren, Domeinmodelleren, Formeel Denken, Opslaan en Terugvinden, Beweren en Bewijzen,Wiskunde 1 voor Kunstmatige Intelligentie
Lijken me erg bèta allemaal. Ik heb het niet zo op bètavakken (al doe ik zelf dus ook een bèta studie officieel, maar qua vakken merk ik er bijzonder weinig van gelukkig)
Welke master heb jij bij de UvA gedaan? 1-jarige? En hoe is het bevallen?quote:Op woensdag 18 februari 2009 19:18 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Dat komt overigens alleen maar omdat Hermi het geeft. Wacht maar tot je straks cognitieve psychologie krijgt, wederom met Hermi, dat is pas echt de hell!
Ik heb overigens ooit -grijs verleden- bacherlor in Utrecht gedaan en daarna master aan de UvA.
Uitwisselingstalen aan het eind van het jaar ja, zal over XML gaan. Weet nog niet wat ik daarvan moet verwachten.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:55 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Utrecht heeft ook Information Retrieval (in mijn tijd) en een XML-programmeervak waarvan ik de naam niet meer weet, en 2 java-vakken (of is dat er tegenwoordig nog maar 1?). Als je Utrecht vergelijkt met Amsterdam, en - naar ik begrepen heb - met Groningen is Utrecht nog behoorlijk beta hoor!
Ja, allebei de masters aan de UvA zijn 1 jaar, BIS en HCM. Ik hoorde overigens dat ze HCM gaan stoppen, maar dat weet ik niet zeker. Ik heb de master overigens alleen aan de UvA gedaan in het kader van "snel een master met aanzienlijk minder inspanning dan in Utrecht". Inhoudelijk leek de master in Utrecht me een stuk interessanter, maar ik had geen zin in nog 2 jaar.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:55 schreef Baka-san het volgende:
[..]
Welke master heb jij bij de UvA gedaan? 1-jarige? En hoe is het bevallen?
Ik heb maar 2 vakken (volledig) gevolgd tot nu toe, en maar 1 daarvan had echt met het ontwikkelen van iets te maken. En daar ging het eigenlijk meer om het communicatie proces tussen informatiekundige en de klant.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:28 schreef IrishBastard het volgende:
Tis wel meer bèta dan andere informatiekunde studies, ongetwijfeldOverigens denk ik dat hier met deze vakken meer de nadruk gelegd wordt op het communicatie proces tussen informatiekundige en eventuele programmeur/uitvoerder. Oftewel, eenduidige (formele) taal en bewijzen, modellen, dat hele rataplan. Hebben jullie dat dan niet?
Business Informatics aan de UU lijkt mij een erg leuke master. Maarja, voor mij is dat nog helemaal ver wegquote:Op woensdag 18 februari 2009 22:05 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Ja, allebei de masters aan de UvA zijn 1 jaar, BIS en HCM. Ik hoorde overigens dat ze HCM gaan stoppen, maar dat weet ik niet zeker. Ik heb de master overigens alleen aan de UvA gedaan in het kader van "snel een master met aanzienlijk minder inspanning dan in Utrecht". Inhoudelijk leek de master in Utrecht me een stuk interessanter, maar ik had geen zin in nog 2 jaar.
En hoe zijn de arbeidsperspectieven na je master? Ik heb ook echt zo geen zin, om nog 2 jaar te studeren..quote:Op woensdag 18 februari 2009 22:05 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Ja, allebei de masters aan de UvA zijn 1 jaar, BIS en HCM. Ik hoorde overigens dat ze HCM gaan stoppen, maar dat weet ik niet zeker. Ik heb de master overigens alleen aan de UvA gedaan in het kader van "snel een master met aanzienlijk minder inspanning dan in Utrecht". Inhoudelijk leek de master in Utrecht me een stuk interessanter, maar ik had geen zin in nog 2 jaar.
Zou je die link willen weghalen alsjeblieft?quote:Op woensdag 18 februari 2009 23:21 schreef Baka-san het volgende:
[..]
En hoe zijn de arbeidsperspectieven na je master? Ik heb ook echt zo geen zin, om nog 2 jaar te studeren..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |