Jehova's zijn ook crap natuurlijk. Maar toch ben ik blij dat ik geen Windows hoef te gebruikenquote:Op maandag 16 februari 2009 15:26 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ik kan er gewoon niet zo goed tegen als mensen Apples als de Endlösung voor alle PC leed in de wereld presenteren. Die net doen alsof Apples nooit problemen hebben, zaligmakend zijn. Alsof iedereen die het waagt een ander besturingssysteem te kiezen een stumper is die bekeert moet worden. Terwijl die persoon misschien allang heeft geconcludeerd dat een Apple hem of haar niet kan bieden wat een Windows PC wel kan.
Tja, en er is werkelijk geen 1 mac gebruiker die dat in dit topic gedaan heeft. Dus wellicht ligt het meer aan jouw interpretatie. En ik blijf bij mijn standpunt dat een mac voor een grote groep thuisgebruikers een verademing zou zijn.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:26 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ik kan er gewoon niet zo goed tegen als mensen Apples als de Endlösung voor alle PC leed in de wereld presenteren. Die net doen alsof Apples nooit problemen hebben, zaligmakend zijn. Alsof iedereen die het waagt een ander besturingssysteem te kiezen een stumper is die bekeert moet worden. Terwijl die persoon misschien allang heeft geconcludeerd dat een Apple hem of haar niet kan bieden wat een Windows PC wel kan.
Om met Southpark te spreken: Good for you!quote:Op maandag 16 februari 2009 15:27 schreef Tijn het volgende:
Jehova's zijn ook crap natuurlijk. Maar toch ben ik blij dat ik geen Windows hoef te gebruiken
Je vergeet alleen dat een groot gedeelte van de mac users ook gewoon ervaring heeft met windows (en windows users nauwelijks ervaringen met een mac) en waarom zouden die hun mac dan willen beschermen als ze gewoon de twee met elkaar vergelijken?quote:Op maandag 16 februari 2009 15:24 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
precies, waar mac meer een doelgroep van liefhebbers heeft, heeft windows een veel grotere doelgroep, waar een hele hoop mensen niet veel verstand ervan heeft, deze mensen zullen dan snel roepen dat iets bagger is. De Mac-elite vinden zichzelf vaak verheven en willen hun "mac" beschermen.
die grote groep zou nog niet eens weten hoe ze een mac aan moeten zettenquote:Op maandag 16 februari 2009 15:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Tja, en er is werkelijk geen 1 mac gebruiker die dat in dit topic gedaan heeft. Dus wellicht ligt het meer aan jouw interpretatie. En ik blijf bij mijn standpunt dat een mac voor een grote groep thuisgebruikers een verademing zou zijn.
Agreed; fanboyisme = kut met peren.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:14 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik werk met Windows en Mac. Ik heb zelf een iMac en een iBook, er staan hier 2 Mac-pro's achter me en ik beheer de Xserve.....
Ik kan alleen gewoon niet tegen dat blinde fanatisme. OSX is niet de oplossing voor iedereen, was het alleen maar omdat het handige neefje niet even kan komen helpen of je niet ff de software van debuurman kan gebruiken. Ook is support in de winkel vaak erg karig als je iets wil kopen...
OSX is echt prachtig hoor, maar in heel veel gevallen vaak lastiger voor de ontwetende gebruiker dan Windows, gewoon omdat windows de standaard is.
Ja, want een aan uit knop is voor iedereen een grote verrassing.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:29 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
die grote groep zou nog niet eens weten hoe ze een mac aan moeten zetten
Niet hier van toepassingquote:Op maandag 16 februari 2009 15:26 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ik kan er gewoon niet zo goed tegen als mensen Apples als de Endlösung voor alle PC leed in de wereld presenteren.
Niet hier van toepassingquote:Die net doen alsof Apples nooit problemen hebben, zaligmakend zijn.
Niet hier van toepassingquote:Alsof iedereen die het waagt een ander besturingssysteem te kiezen een stumper is die bekeert moet worden.
Wederom niet hier van toepassingquote:Terwijl die persoon misschien allang heeft geconcludeerd dat een Apple hem of haar niet kan bieden wat een Windows PC wel kan.
Mijn ervaring is (als ik bv naar m'n ouders kijk) dat hoe minder iemand van Windows begrijpt, hoe makkelijker de overgang naar een ander systeem zoals Mac OS X verloopt.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:29 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
die grote groep zou nog niet eens weten hoe ze een mac aan moeten zetten
ja en jij weet nog steeds niet wat je moet kopen, lach je maar rotquote:Op maandag 16 februari 2009 15:32 schreef Appelmoesjeee het volgende:
Ik lach me dood hierIedereen probeert elkaar hier een beetje af te zeiken whuaha
Jawel, het aanraden om een Mac te dubbelbooten/VMwaren met XP zodat ik bijvoorbeeld Autocad kan draaien vind ik al een voorbeeld daarvan. Voor veel minder geld kan ik met een XP laptop precies hetzelfdequote:Op maandag 16 februari 2009 15:28 schreef Swetsenegger het volgende:
Tja, en er is werkelijk geen 1 mac gebruiker die dat in dit topic gedaan heeft. Dus wellicht ligt het meer aan jouw interpretatie. En ik blijf bij mijn standpunt dat een mac voor een grote groep thuisgebruikers een verademing zou zijn.
Ja, ik heb dit dus meegemaakt op mijn werk waar ze dus de aan / uit knop niet konden vinden (op de achterkant)quote:Op maandag 16 februari 2009 15:30 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, want een aan uit knop is voor iedereen een grote verrassing.
Weer zo'n voorbeeldje:)quote:Op maandag 16 februari 2009 15:33 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
ja en jij weet nog steeds niet wat je moet kopen, lach je maar rot
Hou je bek joh, noob.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:32 schreef Appelmoesjeee het volgende:
Ik lach me dood hierIedereen probeert elkaar hier een beetje af te zeiken whuaha
herkenbaar, daar had ik ook last mee de eerste keerquote:Op maandag 16 februari 2009 15:34 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
Ja, ik heb dit dus meegemaakt op mijn werk waar ze dus de aan / uit knop niet konden vinden (op de achterkant)
Eh nee, jij vroeg of je een bepaalde game kon spelen op een mac. Ik heb je een linkje gegeven waaruit je kon constateren dat het niet kon. Vervolgens merkte je op dat je autocad gebruikt en dat je DUS geen mac kon gebruiken.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:33 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Jawel, het aanraden om een Mac te dubbelbooten/VMwaren met XP zodat ik bijvoorbeeld Autocad kan draaien vind ik al een voorbeeld daarvan. Voor veel minder geld kan ik met een XP laptop precies hetzelfde.
Maar goed, dat is mijn persoonlijke mening natuurlijk, whehehe.
Ja want op een desktop PC zit de aan/uit knop nooit aan de achterkant. Kijk als je met mensen werkt met een geestelijke achterstand dan blijf je dit soort issues houden. Met welk systeem je ook werkt.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:34 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
Ja, ik heb dit dus meegemaakt op mijn werk waar ze dus de aan / uit knop niet konden vinden (op de achterkant)
Als je een computer koopt om ALLEEN maar AutoCad te draaien, zou het natuurlijk gekkenwerk zijn. Maar ik neem aan dat je meer applicaties gebruikt en die kun je dan allemaal in OS X draaien, wat wellicht beter bevalt dan deze applicaties in Windows te draaien. Ik koop althans een Mac voor OS X, omdat ik het fijner OS vind dan Windows. Dat je soms toch naar Windows moet grijpen is soms niet te voorkomen, maar het is natuurlijk niet zo dat die enkele keer dat dat gebeurt het hele nut van de Mac onderuit haalt.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:33 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Jawel, het aanraden om een Mac te dubbelbooten/VMwaren met XP zodat ik bijvoorbeeld Autocad kan draaien vind ik al een voorbeeld daarvan. Voor veel minder geld kan ik met een XP laptop precies hetzelfde.
De OS voordelen zijn verre van klein te noemen en DE reden om voor een mac te kiezen.quote:Op maandag 16 februari 2009 15:39 schreef pfaf het volgende:
Als TS een Mac haalt is hij echt dom bezig. Voor 500 euro heb je en pc met dezelfde specificaties die je voor de 1000 euro iMac hebt. Als je er vervolgens ook nog eens enkel mee gaat internetten en tekst verwerken betaal je het dubbele alleen voor wat esthetiek en enkele andere kleine OS-voordelen.
het blijft een mening swetsquote:Op maandag 16 februari 2009 15:40 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De OS voordelen zijn verre van klein te noemen en DE reden om voor een mac te kiezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |