Niet geschoten altijd mis hehquote:Op donderdag 14 mei 2009 @ 20:19 schreef Waffle het volgende:
Kan je dat dan gewoon opvragen bij de duwo dan? Want ik heb er wel eens op gereageerd, maar dan krijg ik er later nooit meer wat van te horen. Overigens zijn veel balpol/korvezeestraat/westplantsoen allemaal minimale inschrijfduur van 18 maanden, dus ik moet denk ik sowieso nog wel een flinke tijd wachten.
Je krijgt sowieso alleen wat te horen als je bij de eerste 3 op de lijst bentquote:Op donderdag 14 mei 2009 20:19 schreef Waffle het volgende:
Kan je dat dan gewoon opvragen bij de duwo dan? Want ik heb er wel eens op gereageerd, maar dan krijg ik er later nooit meer wat van te horen. Overigens zijn veel balpol/korvezeestraat/westplantsoen allemaal minimale inschrijfduur van 18 maanden, dus ik moet denk ik sowieso nog wel een flinke tijd wachten.
Ik heb het ook gekeken! We waren verschrikkelijkquote:Op donderdag 14 mei 2009 20:37 schreef Quoi het volgende:
Huisje aan Balth vd Pol ziet er puik uit heren!!
* Quoi nestelt zich op de bank voor het songfestival
Nee, wat is dat festival toch verschrikkelijk!quote:Op vrijdag 15 mei 2009 08:47 schreef warrel het volgende:
[..]
Ik heb het ook gekeken! We waren verschrikkelijk![]()
Goh, wat een verrassingquote:Op vrijdag 15 mei 2009 08:47 schreef warrel het volgende:
[..]
Ik heb het ook gekeken! We waren verschrikkelijk![]()
We kunnen volgend jaar beter jou en je hond sturen als 'Bartie en zijn hondenbroertje' met allemaal schaars geklede dansers er omheen. Én een toffe hiphopperd!quote:
quote:Op zondag 17 mei 2009 16:53 schreef warrel het volgende:
[..]
We kunnen volgend jaar beter jou en je hond sturen als 'Bartie en zijn hondenbroertje' met allemaal schaars geklede dansers er omheen. �n een toffe hiphopperd!
Yeah bitch, kijk ons shinen!! Wij zijn die ow zo ow zo dope rappers uit de buurt! Niemand hier die kan tippen aan de swagger die wij hebben. Ayeeeeeeee!quote:Op zondag 17 mei 2009 16:57 schreef Bravebart het volgende:
[..]_
Doe maar Anna en Marco, die zijn echt dope met zn tweeën
Wie?quote:Op zondag 17 mei 2009 16:57 schreef Bravebart het volgende:
[..]_
Doe maar Anna en Marco, die zijn echt dope met zn tweeën
ik vond eigenlijk dat we vergeleken een aantal van die oostbloklanden (met name die hoer ergens met die bruine apen in romeinse pakjes) toch een stuk beter waren, als je puur naar het songfestival gehalte (wat er van over is) kijkt.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 09:50 schreef Quoi het volgende:
[..]
Nee, wat is dat festival toch verschrikkelijk!en toch kijken
Vandaag een dagje thuiswerken. Vanavond feestje Leiden!! Relakst
En dit is relevant in het Delfttopic omdat...quote:Op zondag 17 mei 2009 23:47 schreef Holy_Goat het volgende:
[..]
ik vond eigenlijk dat we vergeleken een aantal van die oostbloklanden (met name die hoer ergens met die bruine apen in romeinse pakjes) toch een stuk beter waren, als je puur naar het songfestival gehalte (wat er van over is) kijkt.
Maargoed, er publiekelijk voor uit komen dat je de toppers daar wel oké vond is not done natuurlijkzeker niet de winnaars, maar ergens middenmoot imho. Totaal laatst is eigenlijk absurd, maarja, oostblok landen enzo
wanneer wordt het SF weer gewoon 'normaal' met 'mooie liedjes' en liefst in eigen taal
Nou, dan vertel jij toch gewoon iets leuks over Delft ofzo?! Sjongejonge..quote:Op maandag 18 mei 2009 16:50 schreef Bravebart het volgende:
[..]
En dit is relevant in het Delfttopic omdat...
quote:Op maandag 18 mei 2009 19:29 schreef warrel het volgende:
[..]
Nou, dan vertel jij toch gewoon iets leuks over Delft ofzo?! Sjongejonge..
Het is toch een discussie van de Delftse populatie over het Songfestival enzulks jeweetsz
Nou, I'm impressedquote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Binnen de geschiedenis van Nederland is Delft vooral bekend doordat Willem van Oranje er vanaf 1572 heeft geresideerd en er in 1584 werd vermoord. De Oranjes worden sindsdien traditioneel in Delft bijgezet. De bijnaam van Delft is de Prinsenstad.quote:Op maandag 18 mei 2009 19:29 schreef warrel het volgende:
[..]
Nou, dan vertel jij toch gewoon iets leuks over Delft ofzo?! Sjongejonge..
Het is toch een discussie van de Delftse populatie over het Songfestival enzulks jeweetsz
quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:25 schreef Quoi het volgende:
[..]
Binnen de geschiedenis van Nederland is Delft vooral bekend doordat Willem van Oranje er vanaf 1572 heeft geresideerd en er in 1584 werd vermoord. De Oranjes worden sindsdien traditioneel in Delft bijgezet. De bijnaam van Delft is de Prinsenstad.
bron: wikipedia
Zoiets![]()
Zo, is en blijft toch een beetje een Delft-topic.
In the name of the father, the son and the holy....goat
Warrel, wat heb jij van dat geld gezien?quote:25-05-09 12:57
DELFT - De Nacht van de Fooi heeft een totaalbedrag van 120.000 euro opgebracht. Dit weekend schonken horecagelegenheden in negen Nederlandse steden hun fooienpot aan een goed doel.
Een van de deelnemende steden was Delft. Ontwikkelingsorganisatie Impulsis verdubbelt de opbrengst.
De totale opbrengst ligt 10.000 euro hoger dan vorig jaar. Het geld gaat naar acht kleinschalige goede doelen in Zimbabwe, Guatemala en Senegal.
ohquote:Op maandag 25 mei 2009 14:23 schreef boem-dikkie het volgende:
Hé. Delft is best leuk. Wel kut personeel bij de Subway. Maargoed. Hoi!
14 euroquote:Op maandag 25 mei 2009 14:22 schreef TheAgent het volgende:
[..]
Warrel, wat heb jij van dat geld gezien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |