quote:
quote:Op maandag 16 februari 2009 12:38 schreef chufi het volgende:
google plaatjes fietsbrug amsterdam ... et voila
Ik ga op zoek naar een nieuwe
Nee ook niet.quote:Op maandag 16 februari 2009 14:44 schreef svh125 het volgende:
Het Tervurenpad was toch "meer uit de richting"? Ik gok dan maar, maar dat moet dus fout zijn op het Maaseikpad.
Nee, lijkt wel of je mn kaartje niet goed begrijptquote:Op maandag 16 februari 2009 15:07 schreef svh125 het volgende:
Ik ben weer even terug. Doe nog één poging:-) Westmallepad?
Ben bang dat ik het inderdaad helemaal niet snapquote:Op maandag 16 februari 2009 15:11 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee, lijkt wel of je mn kaartje niet goed begrijpt
Stom stom haal west en oost door elkaar. Wist niet dat mij dat ook kon gebeurenquote:Op maandag 16 februari 2009 15:13 schreef svh125 het volgende:
[..]
Ben bang dat ik het inderdaad helemaal niet snap
Op de plaatje is A zo'n het verste weg van het pad dat ik zoek maar dat dus ook op het plaatje staatquote:Op maandag 16 februari 2009 15:13 schreef svh125 het volgende:
[..]
Ben bang dat ik het inderdaad helemaal niet snap
Ja nog noordelijker inderdaadquote:Op maandag 16 februari 2009 15:18 schreef svh125 het volgende:
Hogeboomspad? Of is het nog noordelijker?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |