Beetje veel van het goede inderdaad...quote:Op zondag 12 april 2009 13:20 schreef SiGNe het volgende:
Vanavond voor de liefhebbers op Veronica: Top Gear de vietnamspecial.. nu vind ik 3 keer achter elkaar wel een beetje overdreven, hoe leuk de special ook was.
Was paar weken geleden op Veronica volgens mijquote:Op zaterdag 18 april 2009 21:27 schreef Roel_Jewel het volgende:
Op BBC3 is een herhaling bezig. Met communistische auto's.
En nu vertelden ze gister weer: next week we will be showing a Vietnam special..quote:
quote:De mannen van Top Gear worden mogelijk geforceerd om nieuwe presentatoren aan te nemen. Deze week is namelijk een nieuwe wet in Groot- Brittannië in werking die werkgevers aanstuurt om seksuele en etnische diversiteit in het personeelsbestand te krijgen.
Onder de nieuwe regelgeving scoren Top Gear en enkele andere programma’s van de BBC zeer slecht. Omdat BBC een publieke omroep is en dus betaald wordt door de staat, is er een grote kans dat Top Gear vrouwvriendelijker gaat worden. Eerder deze maand werd de show al beschuldigd van seksisme.
Hoogleraar in sociologie en vrouwenstudies Louise Livesey van de universiteit van Oxford claimde dat het productieteam van het populaire autoprogramma een mannenkliek is. Ook zouden er ook minder vrouwelijke gasten komen dan mannelijke.
Een producer van Top Gear pareerde de aantijgingen door op te merken dat bijna het halve publiek bestaat uit vrouwen. Daarnaast vindt hij het beledigend tegenover vrouwelijke kijkers dat Livesey aanneemt dat vrouwen alleen van programma’s kunnen genieten als er vrouwelijke presentatoren zijn.
in de herhaling op veronica bedoel je?quote:
Sabine.quote:Op donderdag 30 april 2009 11:52 schreef SiGNe het volgende:
Dan nemen ze toch gewoon die duitse Nürburgring miep, die heeft al vaker met ze samen gewerkt..
Die ja, kon even niet op d'r naam komen..quote:
quote:Top Gear
21:15 - 22:20
Motoring magazine show. Jeremy, Richard and James celebrate 40 years of British Leyland by reviewing three of their cars that aren't that bad. Also, a review of the Aston Martin DBS, Jennifer Saunders as the Star in a Reasonably Priced Car, and whatever happened to the beach buggy?.
Ik heb 'm ook nog niet gezien, geloof ik. We zullen zienquote:Op zaterdag 16 mei 2009 20:29 schreef Piles het volgende:
[..]
Is dat ook een herhalingHij komt me zo niet bekend voor
Season 10, Episode 7 — Originally aired on November 25th, 2007.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 20:29 schreef Piles het volgende:
[..]
Is dat ook een herhalingHij komt me zo niet bekend voor
quote:but our production team are working to provisional schedule kicking off in late June.
http://transmission.blogs(...)confirmed-definitely
Sabine is al op Dmotor te zien met een soort van Top Gear (in Duitsland kennen ze 'vreemde' series namelijk niet/weinig).quote:Op donderdag 30 april 2009 11:52 schreef SiGNe het volgende:
Dan nemen ze toch gewoon die duitse Nürburgring miep, die heeft al vaker met ze samen gewerkt..
Fifth gear is saai.quote:Op zondag 31 mei 2009 21:04 schreef Guard het volgende:
Discovery probeert op een zielige manier kijkers te winnen voor de nieuwe serie fifth gear, door TG belachelijk te maken.
Beetje jammer aangezien ze niet eens op zondag de serie uitzenden (ze weten wel beter, dan kijkt er geen hond als ze het tegenover TG op zondagavond zetten), dus ze hoeven geen kijkers van TG af te pakken.
Oiquote:Op maandag 1 juni 2009 00:12 schreef daNpy het volgende:
[..]
Fifth gear is saai.
Die Vicky is sowieso al niet om aan te horen, en die andere gay loopt ook alleen maar auto's op te hemelen... reclame programma voor fabrikanten dus. Verder proberen ze te overduidelijk TG te imiteren.
viel me ook al op. beetje jammer om een "negatieve" campagne te beginnen, sneue promo. Ben het trouwens wel (deels) eens met de kritiek, helaas te vaak tijdens top gear te kijken naar 3 oude mannen die in een verlengde mini-boot-vrachtauto alfa of zoiets weer een wedstrijd aan het doen zijn.quote:Op maandag 1 juni 2009 00:19 schreef Guard het volgende:
[..]
Oi![]()
Vicky is![]()
En ze proberen juist NIET TG te imiteren, fifth gear heeft een veel kleiner budget, heeft veel meer moeite om auto's te krijgen voor de show en dat zijn maar een paar redenen waarom ze juist niet TG achterna gaan in de entertainment sfeer, maar voor een meer factual aproach kiezen.
Neemt niet weg dat Discovery een slappe promo heeft gemaakt, wat helemaal niet nodig is, geen reden om fifth gear proberen te maken door TG proberen te kraken
Wat zeggen ze dan?quote:Op zondag 31 mei 2009 21:04 schreef Guard het volgende:
Discovery probeert op een zielige manier kijkers te winnen voor de nieuwe serie fifth gear, door TG belachelijk te maken.
dit komt wel ongeveer overeen met de strekking:quote:
En dan ook nog dat of we niet liever naar "professionals" kijken...quote:Op woensdag 3 juni 2009 19:12 schreef manny het volgende:
[..]
te vaak tijdens top gear te kijken naar 3 oude mannen die in een verlengde mini-boot-vrachtauto alfa of zoiets weer een wedstrijd aan het doen zijn.
Daarom kijk ik juist naar Top Gearquote:Op woensdag 3 juni 2009 19:12 schreef manny het volgende:
[..]
viel me ook al op. beetje jammer om een "negatieve" campagne te beginnen, sneue promo. Ben het trouwens wel (deels) eens met de kritiek, helaas te vaak tijdens top gear te kijken naar 3 oude mannen die in een verlengde mini-boot-vrachtauto alfa of zoiets weer een wedstrijd aan het doen zijn.
quote:
quote:Op dinsdag 19 mei 2009 21:13 schreef sander89 het volgende:
Wanneer begint nou het nieuwe seizoen?
Kan er nog niks over vinden.
[but our production team are working to provisional schedule kicking off in late June. http://transmission.blogs(...)confirmed-definitely
![]()
Eg wel in scene gezet:quote:Op zaterdag 6 juni 2009 20:37 schreef SiGNe het volgende:
En die brand was nou weer net niet in scene gezet, de eigenaren van de caravan naast die van hun waren dus ook niet echt blij met de opnames
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 12-06-2009 14:24:10 ]
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:23 schreef BroesWillems het volgende:
Ook Top Gear oude stijl? Of alleen de nieuwe?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
Old school Top Gear:quote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:29 schreef qu63 het volgende:
[..]
Ook Top Gear oude stijl? Of alleen de nieuwe?
Vanwege de baggageruimte om in Frankrijk wijn in te kopen!quote:Op vrijdag 12 juni 2009 14:32 schreef BroesWillems het volgende:
De eerste aflevering met Clarkson, Hammond en zo'n andere dude..... de eerste auto die ze testen is een Citroen Berlingo...
Goed om te wetenquote:Op donderdag 11 juni 2009 09:28 schreef Son-Of-A-Gun het volgende:
Nieuwe seizoen begint op Zondag 21 Juni![]()
![]()
Zie ook:
http://transmission.blogs(...)he-countdown-begins/
quote:Top Gear skids, roars and explodes its way back onto the TV with a brand new series.
It starts with an extraordinary race as Jeremy Clarkson, Richard Hammond and James May set out to discover what Top Gear might have been like 60 years ago. To this end, James grabs himself a gorgeous old Jaguar XK120 sports car while Richard chooses to torture himself on the brutal but rather fantastically named Vincent Black Shadow motorbike. Meanwhile, in an almost unprecedented move, Jeremy decides to take the train. But not just any old train; he's on the footplate of the Tornado, a brand new steam train built to the original blueprints used to create some of Britain's finest locomotives back in the heyday of the railways.
Despite being old and a bit fat, Jeremy has to feed the boiler with a constant supply of coal, without which the whole train will grind to a halt. The challenge behind this race was simple - the first one to get from London to Edinburgh would be the winner - but what happens along the way adds up to one of Top Gear's most incredible and most epic races to date.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |