quote:
Vertel hier wat je pijn is, daar is R&P o.a. voorquote:Op woensdag 11 februari 2009 19:28 schreef -RockYourBody- het volgende:
wat is een goede manier om de rest van de wereld even jouw pijn te laten voelen.
Daar schiet ts niets mee op natuurlijk, dan heeft ie zelf veel meer pijn maar de rest van de wereld voelt daar niets van.quote:Op woensdag 11 februari 2009 19:35 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Vertel hier wat je pijn is, daar is R&P o.a. voor![]()
En verder, een paar klappen tegen de muur helpt ook wel.
Praten, praten daar schiet je zo weinig mee op ... denk dat het een veel beter gevoel zou zijn om smorgens de eerste de beste die ik op het station tegen kom een keiharde dreun op zijn harses te geven.quote:Op woensdag 11 februari 2009 19:35 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Vertel hier wat je pijn is, daar is R&P o.a. voor![]()
Nou dan hoop ik voor je dat je mij niet tegenkomtquote:Op woensdag 11 februari 2009 19:38 schreef -RockYourBody- het volgende:
[..]
Praten, praten daar schiet je zo weinig mee op ... denk dat het een veel beter gevoel zou zijn om smorgens de eerste de beste die ik op het station tegen kom een keiharde dreun op zijn harses te geven.
Eerst wil je diegene niet KO slaan dus dan maar een willekeurig persoon op het station die je niet kent.quote:Op woensdag 11 februari 2009 19:38 schreef -RockYourBody- het volgende:
[..]
Praten, praten daar schiet je zo weinig mee op ... denk dat het een veel beter gevoel zou zijn om smorgens de eerste de beste die ik op het station tegen kom een keiharde dreun op zijn harses te geven.
Ask the emo's for more informationquote:Op woensdag 11 februari 2009 19:39 schreef Siniti het volgende:
[..]
Of je snijdt jezelf in je polsen, schijnt te helpen.
Zo de koffie uit zijn handen slaan die hij net bij de Kiosk besteld had ... bamm bamm.quote:Op woensdag 11 februari 2009 19:47 schreef MrNiles het volgende:
zoek in de stad een grote brede neger op en sla die 1x op z'n bek...misschien dat je dan zo bent genezen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |