Primeur!quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
I need some info.
Hangt het er vaker, is de sponsering dus structureel? wanneer is de foto gemaakt.en wat je nog meer kan vertellen.
sssstquote:
Jij misschien, maar als ik er achter kom dat mijn bank in weerzinwekkende projecten als stierengevechten et cetera investeert, zal ik ze daar op anspreken, en met genoegen een onderwerpje in het Fokforum openen daarover. Dat laat ik dus niet 'willens en wetens' gebeuren.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 09:58 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Omdat Aegon op een of ander bannertje staat moet er in een keer wat gedaan worden, maar normaal gesproken laten we we willens en wetens onze bank in veel ergere dingen investeren....
Deze foto is afgelopen zondag gemaakt. Het spandoek hangt er al een tijdje, minstens een week denk ik. Dit is de website van het dochterbedrijf: http://www.segurosargos.com/quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
I need some info.
Hangt het er vaker, is de sponsering dus structureel? wanneer is de foto gemaakt.en wat je nog meer kan vertellen.
Is er een cultuur dat mensen vermoord?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:21 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Als mijn cultuur mensen vermoord of verminkt moet de rest van de wereld ook niet zeuren? Handig ben jij. Overal is wel een excuus voor, zeker?
Jouw vergelijking raakt kant noch wal. Hier hebben we te maken met dieren die opgefokt en zwaar mishandeld worden ter vermaak van wat primitieve mensen.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:43 schreef sezten het volgende:
[..]
Is er een cultuur dat mensen vermoord?
Worden er hier mensen vermoord?
Als deze stieren niet "vermoord" worden, worden er zeker gelijk helemaal geen dieren meer vermoord?
Denk is ff na, je vreet je zelf ook lam (ha-ha woordgrap) met dieren, die vermoord worden zodat jij ze op kan eten en dat is óók vaak in barre omstandigheden.
Misschien worden die stieren ook wel gebruikt als voedsel na hun dood, dan ben jij de eerste om het te kopen bij de supermarkt.
Dus zeur niet.
Deze stieren worden niet `vermoord` omdat iemand ze op wil eten, maar zodat mensen kunnen genieten van hoe ze heel erg langzaam en zo laf mogelijk dood gemarteld worden. Dit begint al dagen voor 'de dag' zelf, wanneer ze allen nog laxeermiddelen en zout water krijgen (zodat ze goed verzwakken). Vervolgens worden vaak de horens deels afgezaagd (erg pijnlijk, omdat het bot mee afgezaagd wordt en de voorhoofdsholtes van koeien doorlopen in de horens). Dan krijgen ze glicerine in hun ogen om ze bijna blind te maken. Dan worden ze vanuit een donker hol de arena ingejaagd. Daar worden ze opgejaagd door paarden, waarvan de stembanden zijn doorgesneden zodat ze hun angst niet uit kunnen gillen (dat vinden de liefhebbers namelijk niet leuk). Die paarden gaan maar een paar 'feesten' mee, overigens. De dekens om de paarden zijn er niet om hun te beschermen maar zodat het publiek niet ziet hoe de darmen eruit hangen na een botsing met een stier.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:43 schreef sezten het volgende:
[..]
Is er een cultuur dat mensen vermoord?
Worden er hier mensen vermoord?
Als deze stieren niet "vermoord" worden, worden er zeker gelijk helemaal geen dieren meer vermoord?
Denk is ff na, je vreet je zelf ook lam (ha-ha woordgrap) met dieren, die vermoord worden zodat jij ze op kan eten en dat is óók vaak in barre omstandigheden.
Misschien worden die stieren ook wel gebruikt als voedsel na hun dood, dan ben jij de eerste om het te kopen bij de supermarkt.
Dus zeur niet.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:58 schreef Casey het volgende:
[..]
Deze stieren worden niet `vermoord` omdat iemand ze op wil eten, maar zodat mensen kunnen genieten van hoe ze heel erg langzaam en zo laf mogelijk dood gemarteld worden.
Alsof ze gaan zeggen dat ze t weten en er achter staanquote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:21 schreef Twerk het volgende:
Ik heb zojuist via hun site een vragenformulier ingevuld of men op de hoogte is van deze praktijken.. Ook heb ik ze gevraagd wat ze gaan zeggen als de landelijke media (en boze klanten en activisten) binnenkort vragen komt stellen
Ach, dat is de hele insteek ook helemaal niet. Het is meer zo dat als er veel van dit soort vragen/telefoontjes etc. binnenkomen dat ze intern ook wel doorkrijgen dat dit anti-reclame is (zeker als de media er ook aandacht aan besteed).. Bovendien denk ik niet dat iedereen die binnen Aegon (zeker niet de klachtenafhandeling) op de hoogte is van dit dochtersbedrijf en haar bezigheden.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:23 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Alsof ze gaan zeggen dat ze t weten en er achter staan
En ze leefde nog lang en gelukkig,quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:58 schreef Casey het volgende:
[..]
Deze stieren worden niet `vermoord` omdat iemand ze op wil eten, maar zodat mensen kunnen genieten van hoe ze heel erg langzaam en zo laf mogelijk dood gemarteld worden. Dit begint al dagen voor 'de dag' zelf, wanneer ze allen nog laxeermiddelen en zout water krijgen (zodat ze goed verzwakken). Vervolgens worden vaak de horens deels afgezaagd (erg pijnlijk, omdat het bot mee afgezaagd wordt en de voorhoofdsholtes van koeien doorlopen in de horens). Dan krijgen ze glicerine in hun ogen om ze bijna blind te maken. Dan worden ze vanuit een donker hol de arena ingejaagd. Daar worden ze opgejaagd door paarden, waarvan de stembanden zijn doorgesneden zodat ze hun angst niet uit kunnen gillen (dat vinden de liefhebbers namelijk niet leuk). Die paarden gaan maar een paar 'feesten' mee, overigens. De dekens om de paarden zijn er niet om hun te beschermen maar zodat het publiek niet ziet hoe de darmen eruit hangen na een botsing met een stier.
Ze krijgen dan speren in hun nek geprikt, waardoor ze deels doodbloeden. Ook wordt zo de pees tussen hun ruggewervels en de kop doorgesneden, zodat hij amper zijn kop meer op kan tillen. De stier, van nature en dier met weinig uithoudingsvermogen, wordt steeds verder afgemat. Zijn longen lopen langzaam vol bloed zodat hij begint te stikken.
Pas dan komt de matador de arena in. De bloed kotsende stier krijgt dan na nog meer gepest en martelingen uitiendelijk een degen in zijn hart. Daat gaat vaak eerst een paar keer fout, maar uiteindelijk zal de stier het opgeven en afgemat doodmarteld zijn laatste adem uitblazen.
Dus het slachten van een schaap vind jij geen mishandeling?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:48 schreef Twerk het volgende:
[..]
Jouw vergelijking raakt kant noch wal. Hier hebben we te maken met dieren die opgefokt en zwaar mishandeld worden ter vermaak van wat primitieve mensen.
Dus omdat iets "toch wel gebeurt" moeten wij het maar goedkeuren?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:28 schreef sezten het volgende:
[..]
En ze leefde nog lang en gelukkig,
Sorry maar ik kan me hier echt niet om druk maken![]()
[..]
Dus het slachten van een schaap vind jij geen mishandeling?![]()
En dat is ook zéker niet ter vermaken van de mensen die het willen eten hé, neuh..
Het is hetzelfde als janken dat Bush Irak binnen valt: het maakt niet uit wat jij vindt, het gebeurd toch wel.
Geschikte vergelijking lijkt me zo?
Wat wil je doen dan? De stiertjes stelen?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:29 schreef Twerk het volgende:
[..]
Dus omdat iets "toch wel gebeurt" moeten wij het maar goedkeuren?
En nee, ook deze vergelijking raakt kant noch wal.. Je lijkt weinig van de materie begrepen te hebben
Nee, ik kan me inderdaad geen prettiger einde van mijn leven voorstellen ja. Doe maar eens op youtube zoeken.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:28 schreef zatoichi het volgende:
Wat een onzin zeg; ik weet niet in welk land dat is, maar in Spanje hebben die stieren het beste leven wat je wensen kan. Dat verzwakken heb ik nog nooit van gehoord.
Don't get me wrong, ik ben tegen stierenvechten, maar je kan echt 1000 keer beter een stier bestemd voor stierenvechter zijn dan een biokip, Maar als het gaat om het dagelijkse stukje vlees, dan kijkt half nederland even de andere kant op, want het dagelijkse vlees moet wel zo goedkoop mogelijk zijn....
Hoe dan ookm je kan net zo goed, zo niet beter naar het totaal plaatje kijken; overigens komt de Aegon er sowieso niet goed vanaf (http://www.eerlijkebankwijzer.nl/wat-kunt-u-doen/vergelijk-uw-bank/perbank/aegon-bank) maar mijn punt is dus gewoon dat het nogal kortzichtig is om een bank te beoordelen op een bannertje bij een stierenvechter..ring (hoe noem je zoiets?)
Stierenvecht arenaquote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:28 schreef zatoichi het volgende:
een stierenvechter..ring (hoe noem je zoiets?)
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 19:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Aegon sponsort stierenvechten
Aegon sponsort stierenvechten
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 19:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Aegon sponsort stierenvechten
Aegon sponsort stierenvechten
Puik werk.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 19:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Aegon sponsort stierenvechten
Aegon sponsort stierenvechten
Zoals iedereen al doet:quote:Op dinsdag 10 februari 2009 19:16 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Aegon sponsort stierenvechten
Aegon sponsort stierenvechten
Doe niet zo sneu joh.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 19:36 schreef sezten het volgende:
[..]
Zoals iedereen al doet:
![]()
Voor de sponsoring
Kan ik ook over de tegenstanders zeggen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |