Dat is Fok! hequote:Op maandag 9 februari 2009 15:13 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Nee, maar iedereen 'ja, ik had 458, maar ik deed m'n best niet'' en dat soort gelul![]()
Straks heeft iedereen ook nog een lul van 25 cm.
Klopt. Iedereen op FOK! zit op het HBO of WO. Iedereen is succesvol, heeft een bovengemiddelde penis, ze kunnen allemaal meer dan 400 woorden per minuut typen, hebben meer seks gehad dan Ron Jeremy, ze hebben ook allemaal een IQ boven de 130.quote:Op maandag 9 februari 2009 15:15 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dat is Fok! hedat hou je toch.
Hmhm, dat kloptquote:Op maandag 9 februari 2009 15:18 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Klopt. Iedereen op FOK! zit op het HBO of WO. Iedereen is succesvol, heeft een bovengemiddelde penis, ze kunnen allemaal meer dan 400 woorden per minuut typen, hebben meer seks gehad dan Ron Jeremy, ze hebben ook allemaal een IQ boven de 130.
Hoe zit het eigenlijk met spelfouten die je maakt, moet je dat er nog aftrekken ofzo ?quote:Op maandag 9 februari 2009 15:20 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Hmhm, dat klopten nu weer ontopic graag
!
Natuurlijk!quote:Op maandag 9 februari 2009 15:54 schreef Hondenbrokken het volgende:
230 aanslagen, ik typ met maar 4 vinger en soms gebruik ik er 6 ofzo.
Nooit een typcursus gehad en ik gebruik een laptop.
Kan ik ergens een typcursus volgen. Mijn school biedt het niet.
Self improvement is masturbation.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 22:10 schreef Merkie het volgende:
[..]
Vind het wel meevallen, mensen die langzaam typen zijn falers en beperken zichzelf in hun ontwikkeling.
En thuis 408 Nettoquote:Op maandag 9 februari 2009 15:03 schreef Trigalti het volgende:
404
Zonder typecursus
En bij de tweede test:
407 bruto
395 Netto
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |