Bovendien kan je met haar naam hele slechte grapjes maken.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 19:08 schreef Hexagon het volgende:
Als het gaat om de aantrekkelijkste dan steekt Sabine Uitslag er wel flink bovenuit
[ afbeelding ]
Kan eigenlijk wel de volksvertegenwoordiger van de Nederlandse schone deernen dienen.
Hans 'ongelukje kan gebeuren' van Baalenquote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:04 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dan ga ik voor Hans van Baalen, al zit die nu (bijna?) in Europa. Een fijne VVD'er, inclusief classy plofkop, die gewoon met de trein naar zijn werk gaat. Heeft de haatcampagne rondom zijn vermeende lidmaatschap van een extreem-rechtse club glansrijk overleefd en bleef ten tijde van de laatste Amerikaanse verkiezingen, heel schattig, pal achter McCain staan.
In een uitzending van NOVA Politiek heb ik hem een keer met een schalkse, half-verliefde blik naar Femke Halsema zien kijken. Ik vermoed dat hij van nature een beetje uit zijn bek stinkt maar dat het verder buitengewoon aangenaam met hem borrelen is, omdat hij, als ieder verstandig mens, de politiek beschouwt als een uit de hand gelopen hobby en ook graag praat over glimmende oude auto's en lekkere jonge wijven.
Overigens ben ik geen D66'er. Ik ben goddank heelemaal niks.
nou ja, als er iemand naar swinger parties gaat van de kamer is het femke wel.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:13 schreef Scaurus het volgende:
[..]
Wat een fantasie!
'Oh Geert, ja, ploeg mijn akker, kom binnen in me!'
Geteefd bij het leven wordt je door hem.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:23 schreef Hexagon het volgende:
Verder is Teeven een enorme creep natuurlijk
Maar wel CDA.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 19:08 schreef Hexagon het volgende:
Als het gaat om de aantrekkelijkste dan steekt Sabine Uitslag er wel flink bovenuit
[ afbeelding ]
Kan eigenlijk wel de volksvertegenwoordiger van de Nederlandse schone deernen dienen.
Kan nog wel eens meevallen bij haar...quote:Op vrijdag 6 februari 2009 23:51 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Maar wel CDA.
Iemand die er leuk uitziet maar dan ineens 'moe' is. En eigenlijk erg saai is.
Dit vraag ik me ook af.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 00:13 schreef Bolkesteijn het volgende:
Waarom spreekt de Minister van Financiën van falend kapitalisme terwijl het monetaire en fiscale politiek is geweest lenen te bevorderen?
quote:Op zaterdag 7 februari 2009 00:27 schreef sneakypete het volgende:
Hero Brinkman (...)
Met zo'n voornaam en zo'n reputatie ben je imo mss geen goed politicus,
Ik had het niet over een goede repuatie he, maar een naam heeft de man zekerquote:
Het probleem is een beetje de combinatie van regeringsaccoorden, tezamen met fractiediscipline/fractiewoordvoerders/specialisten.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 00:13 schreef Bolkesteijn het volgende:
Blijft over een beoordeling op correct gedrag, weloverwogen standpunten en het niet mee doen aan populair gedrag. Bas van der Vlies is dus mijn favoriete kamerlid, iets wat eigenlijk een heel slecht teken is voor de overige 149 kamerleden.
Regeringspartijen leggen zichzelf die fractiediscipline op hoor, eigen schuld dus.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 07:30 schreef LangeTabbetje het volgende:
Het probleem is een beetje de combinatie van regeringsaccoorden, tezamen met fractiediscipline/fractiewoordvoerders/specialisten.
Daarom komen kamerleden van kleine partijen (SGP, D66, GroenLinks) bij dit soort topics snel bovendrijven, die hebben hier niet zo veel last van. Bij de grote partijen kan het gemiddelde kamerlid alleen wat zeggen over zijn/haar onderwerp, over alle andere onderwerpen dienen ze gewoon het partijstandpunt na te lullen.
"Het leven is een pyjamaparty, je moet alleen zelf de slingers ophangen."quote:Op zaterdag 7 februari 2009 20:55 schreef ouderejongere het volgende:
Hans Spekman duidelijke taal en houdt niet van protocollen.
Dat is idd een van de betere VVD'ersquote:Op zaterdag 7 februari 2009 21:28 schreef Irien het volgende:
Wie ook erg grappig uit de hoek kan komen: VVD'er Ineke Dezentje Hamming.
Geb.1954!quote:Op zondag 8 februari 2009 10:05 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat is idd een van de betere VVD'ers
En ondanks dr leeftijd nog een hele mooie verschijning
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |