Ik ga hem dit weekend eens proberen!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:15 schreef Strolie75 het volgende:
[ afbeelding ]
Spel
Gister de demo geprobeerd en genoten! Het is eens soort futuristische, duistere Call of Duty, maar dan met een realistischere bediening!
En van Nederlandse bodem!
*Trots is*.
Geen geld.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:07 schreef Bastard het volgende:
http://www.ibood.com/nl/nl/product_specs.php
Het is een mooie, sfeervolle shooter! Maar verwacht geen originele gameplay. Het is (zoals in bijvoorbeeld Halo) een serie opeenvolgende kamers die je moet "leegschieten". Ja, de bediening is wel bijzonder. Wapens voelen zwaar en log aan, en je hebt een aardige terugslag. Maar dat waardeer ik wel. Voelt net wat echter aan!quote:
Ik sta nog niet open voor een duistere donkere FPS. Beetje klaar mee,... helemaal een die maar 5 uur duurt Gijs,... maar ga het wel proberen.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:26 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Het is een mooie, sfeervolle shooter! Maar verwacht geen originele gameplay. Het is (zoals in bijvoorbeeld Halo) een serie opeenvolgende kamers die je moet "leegschieten". Ja, de bediening is wel bijzonder. Wapens voelen zwaar en log aan, en je hebt een aardige terugslag. Maar dat waardeer ik wel. Voelt net wat echter aan!
Ik ben trouwens aardig op aan het schieten met Fallout 3. Ik verwacht dat dit wel mijn eerste 1000/1000 game wordt.
Oh is daar ook een demo van? Dan ga ik die ook eens proberen...quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:24 schreef gijsje79 het volgende:
Vanavond es de demo downen van Halo Wars.
Spel schijnt wel goed te zijn als ik GAM zo lees.
Het is dat ik hem voor 36 euro heb kunnen kopen, meer had ik er op dit moment ook niet voor over gehad. MP schijnt wel erg tof te zijn, maar die speel ik toch niet.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:32 schreef Sjotime het volgende:
Ik sta nog niet open voor een duistere donkere FPS. Beetje klaar mee,... helemaal een die maar 5 uur duurt Gijs,... maar ga het wel proberen.
Je moet er ook eens goed voor gaan zitten Gijs, en je gewoon laten binnenzuigen in die wereld.quote:Zag je gamen met Fallout 3 gisterenheerlijk om je zo te zien genieten!
C&C3 ben ik tot 2/3 gekomen. Ik ben gestopt door de besturing. Ik moest op een gegeven moment op 3 fronten vechten, en ik wist wat ik moest doen om te winnen, alleen lukte het niet (snel genoeg) met de controls. Toen was het wel een klaar. Jammer. Ik haal hem nog wel een keer goedkoop op de PC.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:36 schreef Bastard het volgende:
Oh is daar ook een demo van? Dan ga ik die ook eens proberen...
Ben toch een beetje huiverig voor RTS games.. ondanks dat het Halo is.. hoe moeilijk is het en hoe is het overzicht.. C&C vond ik echt te uitgebreid om in de vingers te krijgen... moet je bepaalde dingen oogsten om een factory op te zetten die dan soldaten kan maken die dan weer andere dingen kunnen maken waardoor je dan weer het recht hebt om een tank aan te maken... ja die volgorde onthou ik dus niet.
Ik wil mijn kont wel geschopt krijgen door Daan!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:40 schreef Sjotime het volgende:
Daan ziet Strol's avatar,.... He,... dat is van dat vechtspelletje
quote:Battlefield 1943 for PSN/XBLA
While the first images of Battlefield: Bad Company 2 are still waiting, Electronic Arts and DICE have announced a new variation of the Battlefield license, which will operate the latest version of the Frostbite engine: Battlefield 1943 Pacific. This umpteenth FPS on the Pacific will allow players s'étriper social Conquest mode on three of the most famous maps of Battlefield 1942: Guadalcanal, Iwo Jima and Wake Island. Destructible buildings, vehicles flying, rolling or floating, the worshipers of the series will not be at home but frankly can unwind in the idyllic scenery, galvanized by the soft roar of 23 other angry. Hostilities begin this summer on X360 and PS3.
http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=156522
Mooie tijden,... toen zag ik jou voor het eerst online Strol,... reed je in een tank rond. Ook met B. prachtige momenten gehad. Dat moment met die tank vergeet ik nooit meer,..... B. viel een tank aan,.... met een riflequote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:50 schreef Strolie75 het volgende:
Dit is ook wel tof. Full price zou ik hem niet halen, maar als (goedkope) download is het misschien wel leuk om de oude BF1941 tijden te doen herleven. Goede zet van EA.
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Klopt ja! Ik zat door mijn sniper naar hem te kijken...ik had echt zoiets van, WTF doet die nu?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:56 schreef Sjotime het volgende:
Mooie tijden,... toen zag ik jou voor het eerst online Strol,... reed je in een tank rond. Ook met B. prachtige momenten gehad. Dat moment met die tank vergeet ik nooit meer,..... B. viel een tank aan,.... met een rifle
BOEM,..... had er ooit screenshots vanNog nooit iemand zo hoog zien vliegen door een explosie!
Ik ookquote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:59 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Klopt ja! Ik zat door mijn sniper naar hem te kijken...ik had echt zoiets van, WTF doet die nu?![]()
Ik zat in het nauw Gijsquote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:59 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Klopt ja! Ik zat door mijn sniper naar hem te kijken...ik had echt zoiets van, WTF doet die nu?![]()
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 09:06 schreef Magneet het volgende:
komt er weer een spel dat alle Gijsjes misschien wel samen gaan spelen? Cool!
XBLAquote:Op vrijdag 6 februari 2009 08:50 schreef Strolie75 het volgende:
Dit is ook wel tof. Full price zou ik hem niet halen, maar als (goedkope) download is het misschien wel leuk om de oude BF1941 tijden te doen herleven. Goede zet van EA.
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Veel leuke doin wrong picsquote:Op vrijdag 6 februari 2009 09:26 schreef Sjotime het volgende:
Geweldige pics
http://www.leenks.com/link154340.html
Gijs, ik snap die site niet. Is er elke dag een ander overzicht met foto's? En wat is de url daar van dan? Ik kan het niet vindenquote:Op vrijdag 6 februari 2009 09:26 schreef Sjotime het volgende:
Geweldige pics
http://www.leenks.com/link154340.html
Gaaf toch!quote:
Eerste 2 hoofdstukken van wat?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
Gister eerste twee hoofdstukken gelezen Strol, leuk geschreven!
Ja nee ... verbaasd eigenlijk, die screens zien er niet XBLA uit.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:30 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Gaaf toch!
Ik vind het een briljante zet! Hoeven ze niet te concurreren met de Call of Duty's en Halo'3 en kunnen ze de graphics simpel houden! En het spel dus goedkoop. Ik hoop toch minstens op 24 player maps
The Goal, daar hadden we het gister nog overquote:
XBLA wordt meer en meer volwassen. Beste downloadservice die er is met een mooie mix tussen nieuwe en oude en remaked games!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:33 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ja nee ... verbaasd eigenlijk, die screens zien er niet XBLA uit.
Ze stappen een beetje af van de "simpele" arcade ports en eenvoudige games, maar komen steeds meer met volwaardige spellen. PSN doet dat ook. Ik vind het een goede ontwikkeling. Een BF1943 of OutRun Online zou het als fullprice release nooit redden in de winkel, maar nu kunnen ze toch goede verkoopcijfers behalen.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
XBLA wordt meer en meer volwassen. Beste downloadservice die er is met een mooie mix tussen nieuwe en oude en remaked games!
Hij gaat dood op het einde.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
The Goal, daar hadden we het gister nog over
Jij ook in Street Fighter IV.quote:
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Jij ook in Street Fighter IV.
Wie niet.. op de minderjarige Engelse cunts na die de hele dag zitten te gamen?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:14 schreef Magneet het volgende:
ben bang dat ik echt veeeeeeeeeeeeeel te slecht zou zijn in SF
of de Amerikaanse gillertjesquote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Wie niet.. op de minderjarige Engelse cunts na die de hele dag zitten te gamen?
Ik ga ook niet ranked spelen, tenminste, niet heel veel. Een stuk of tien denk ik.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Wie niet.. op de minderjarige Engelse cunts na die de hele dag zitten te gamen?
quote:Playing To Win! (50) Win 10 ranked matches in a row
K.O. Gijs...niet dood.quote:
Rode kruisjes zijn inderdaad kutquote:
Fuck it dan maarquote:Op vrijdag 6 februari 2009 14:25 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Rode kruisjes zijn inderdaad kut
Wahahahahahaha...leuk geschreven zeg!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 14:38 schreef Bastard het volgende:
[..]
Fuck it dan maar
http://www.leenks.com/link154110.html
Hier.. goed leesvoer![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |