Hint 2: De stad ligt in Azië.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 13:24 schreef RobertoCarlos het volgende:
Het lijkt me gewoon iig Azie. Ik dacht zelfs Japan, maar kan geen passende stad vinden.
quote:Op zondag 8 maart 2009 13:19 schreef ozzietukker het volgende:
Mijn eerste ingeving is Georgetown in Maleisie (PENANG)
[ Sandakan ]quote:Op maandag 9 maart 2009 21:04 schreef loowie het volgende:
Hint 5: De stad ligt in Maleisië.
+ foto die op Wikipedia te vinden is:
[ link | afbeelding ]
quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:29 schreef loowie het volgende:
Het is toch wel de stad Sao Tomé op het eiland Sao Tomé en Principe?
Bron
en
Geschiedenis
Sao Tomé is gesticht door Portugal in 1485. Portugal wilde in Sao Tomé rietsuiker verbouwen, waarvoor de ligging van het eiland op de evenaar geschikt was. De stad is gebouwd rond een 16e eeuwse kathedraal. In 1599 was de stad en het eiland twee dagen in Nederlandse handen; in 1641 duurde de Nederlandse bezetting een jaar.
Zoek maar een nieuwe, heb geen inspiratie op dit moment.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 14:07 schreef loowie het volgende:
Dat is nu al de 2e keer in 2 weken dat ik refresh niks zie en dan toch te laat ben
Dat is nog wel een eindje wandelen met je handdoek onder de arm.quote:Op vrijdag 13 maart 2009 13:58 schreef Fogel het volgende:
Dat ziet er uit als het zwembad (een van de vele) bij het Gellert Hotel in Budapest.
Nja, OK. De stijl komt wel heel erg overeen en dat zwembad staat dan waarschijnlijk in alle brochures over Budapest, naast het binnenzwembad van Gellert (waar ik enkele keren gebruik van heb gemaakt, ben er alleen nooit in het buitenzwembadseizoen geweest).quote:Op vrijdag 13 maart 2009 17:35 schreef Skande het volgende:
[..]
Dat is nog wel een eindje wandelen met je handdoek onder de arm.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |