Ik wou reageren op dit topic, maar alles is al gezegt..
t--ess je ex vriendje wil blijkbaar geen contact en vind dat je er achter moet komen dat je iets fout heb gedaan ook al lijkt het voor jou misschien geen big deal, voor hem wel.
Hij weet nu dat je gaat verhuizen, hij weet nu dat je hem als vriend terug wil, en hij jou blijkbaar niet, niet op dit moment en misschien niet voor later.
Borderline is onwijs shit, ik heb het zelf niet maar heb er wel ervaring mee bij anderen, het controlleert je leven op een manier waardoor de beslissingen en handelingen die je doet of de dingen die je zegt vaak als een vijandige manier bestempelt worden terwijl dat soms niet de bedoeling is.
Mijn advies, hoe makkelijk het ook is, als je iets tegen iemand wil zegen doe het dan face to face, niet per email of sms want dan kan je het duidelijker uitleggen zonder snel ruzie te krijgen, doe de dingen die je belooft en houd rekening met de gevoelens anderen.
3 jaar vergeet je niet zomaar, sommige dingen vergeten of vergeven kan jaren duren, ik zou niet té veel hoop houden dat alles weer word zoals het was voor de relatie of tijdens.
Leer jezelf beter kennen, je kracht en je zwakheden en vertrouw mensen waarvan je houd dat hun acties en redenen goed bedoeld zijn. Die roddels zijn niet netjes maar gebeuren, sommige zullen misschien waar zijn de anderen juist een enorme leugen in jouw visie.
Mijn ex heeft enorme leugens over me verteld iets waar ik veel verdriet over heb gehad, maar ik ben er sterker door geworden, omdat het haar waarheid was en niet de mijne.
Sommige dingen moet je willen zien anders zie je ze niet, ook over jezelf.
Mocht hij nog contact met je op willen nemen als hij er achter komt dat bepaalde dingen niet waar zijn dan gebeurd dat wel, zo niet dan niet
Succes met wat je gaat doen
Wetenschappelijk is domweg bekend dat verliefdheid je gezonde oordeelsvermogen weg neemt.
Liefde:
Hans Teeuwen ||
Youp ||
Theo MaassenMannen over vrouwen _O-
Altijd blijven lachen