Ik ben toch benieuwd welk nummer God nu heeft, want ik krijg altijd dat toontje van 'nummer bestaat niet meer'.quote:Op maandag 9 februari 2009 21:39 schreef snowgoon het volgende:
Mooi zo dat ze niet nog langer politiek speelbal wordt. Eindelijk rust voor haar én haar familie!
[..]
idioten...
Een ernstig gehandicapte foetus, dan is het een ander verhaal. Mensen die dat afkeuren zijn net zo ziek als mensen die anderen euthanasie willen ontzeggen.quote:Op maandag 9 februari 2009 21:42 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Ook nieuw voor mij.
[..]
http://www.nrc.nl/buitenl(...)ro_inzet_machtstrijd
6 maanden is het maximum wat in Nederland mag.
Ja, dat is allemaal prima, maar het is wel erg inconsistent door eerst zo laat een abortus te doen, en dan ineens pro-life te zijn.quote:Op maandag 9 februari 2009 21:42 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Ook nieuw voor mij.
[..]
http://www.nrc.nl/buitenl(...)ro_inzet_machtstrijd
6 maanden is het maximum wat in Nederland mag.
en vooral de opmerking... ze wordt wakker en dan kan ze een gezin stichten... etcquote:Op maandag 9 februari 2009 21:50 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja, dat is allemaal prima, maar het is wel erg inconsistent door eerst zo laat een abortus te doen, en dan ineens pro-life te zijn.
Het is natuurlijk wel een beetje raar dat je iemand anders 17 jaar laat creperen, maar zelf binnen 6 maanden de stekker eruit trekt.quote:Op maandag 9 februari 2009 21:48 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Een ernstig gehandicapte foetus, dan is het een ander verhaal. Mensen die dat afkeuren zijn net zo ziek als mensen die anderen euthanasie willen ontzeggen.
Waarom, waarin verschilt een ernstig gehandicapte foetus met een vrouw die langdurig in coma ligt. Beiden zonder uitzicht op een fatsoenlijk leven. Life is life.quote:Op maandag 9 februari 2009 21:48 schreef MinderMutsig het volgende:
Een ernstig gehandicapte foetus, dan is het een ander verhaal. Mensen die dat afkeuren zijn net zo ziek als mensen die anderen euthanasie willen ontzeggen.
Welnee. Een abortus zo laat in de zwangerschap doen ze alleen als een foetus toch al niet levensvatbaar is of zo ernstig gehandicapt is dat je het nauwelijks een leven kunt noemen. Dat heeft helemaal niets te maken met pro-life of pro-choice zijn. (Idiote termen overigens.)quote:Op maandag 9 februari 2009 21:50 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja, dat is allemaal prima, maar het is wel erg inconsistent door eerst zo laat een abortus te doen, en dan ineens pro-life te zijn.
17 jaar in coma kun je wel een leven noemen?quote:Op maandag 9 februari 2009 21:53 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Welnee. Een abortus zo laat in de zwangerschap doen ze alleen als een foetus toch al niet levensvatbaar is of zo ernstig gehandicapt is dat je het nauwelijks een leven kunt noemen. Dat heeft helemaal niets te maken met pro-life of pro-choice zijn. (Idiote termen overigens.)
Wie zegt dat het niet had kunnen leven? Hoe weten we dat als het toch niet geboren is... hypocriet dusquote:Op maandag 9 februari 2009 21:53 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Welnee. Een abortus zo laat in de zwangerschap doen ze alleen als een foetus toch al niet levensvatbaar is of zo ernstig gehandicapt is dat je het nauwelijks een leven kunt noemen. Dat heeft helemaal niets te maken met pro-life of pro-choice zijn. (Idiote termen overigens.)
Wie zegt dat een mens niet op het oppervlak van de zon kan leven? Hebben we het al geprobeerd? Hypocriet dus.quote:Op maandag 9 februari 2009 22:22 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Wie zegt dat het niet had kunnen leven? Hoe weten we dat als het toch niet geboren is... hypocriet dus
quote:Overigens beloofde het Vaticaan dat God diegenen vergeeft die verantwoordelijk zijn voor de euthanasie van de Italiaanse.
Appels en perenquote:Op maandag 9 februari 2009 22:41 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Wie zegt dat een mens niet op het oppervlak van de zon kan leven? Hebben we het al geprobeerd? Hypocriet dus.
Ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat de Paus dat zo gezegd heeft, ik vermoed dat hij iets gezegd heeft dat hij God heeft gevraagd (nog pretentieus), om degenen die verantwoordelijk zijn voor de euthanasie te vergeven.quote:Op maandag 9 februari 2009 23:16 schreef IHVK het volgende:
[..]
![]()
Paus heeft telefoonverbinding met God?
Soms vraag ik maf of de Paus wel in God gelooft.
Nee hoor. Alleen ander onderwerp. De stijl van redeneren komt op hetzelfde neer.quote:
Het is volgens mij het beste nieuws wat ze in jaren hebben ontvangen. Ik ben blij dat het nu zo snel gelopen is. Al zou je er verschillende theorieen op los kunnen laten, nu wordt de discussie niet gevoerd en verliest niemand zijn gezicht. Handje geholpen?quote:Op maandag 9 februari 2009 21:53 schreef Paaskonijn het volgende:
Stiekem heel mooi nieuws voor haar familie.
Nee hoor, de ellende gaat nu juist beginnen.quote:Op maandag 9 februari 2009 23:40 schreef fluitbekzeenaald het volgende:
Thank God. Het is voorbij. Ik was echt bang dat ze het op de een of andere manier tegen zouden houden, Bercusconi en het Vaticaan zetten erg hoog in. Vreschrikkelijk dat het nog zo lang geduurd heeft, maar in elk geval is het getouwtrek en geclaim eindelijk voorbij.
Niet meer voor Eluana Englaro en haar familie.quote:Op maandag 9 februari 2009 23:49 schreef Picchia het volgende:
Nee hoor, de ellende gaat nu juist beginnen.
Gelukkig. Een overlijden is nooit leuk, maar ik denk dat dit de familie een hoop rust brengt. Helemaal nu het er de laatste dagen op ging lijken dat de overheid haar de kans op een waardige dood zou ontnemen.quote:Op maandag 9 februari 2009 20:52 schreef Iblis het volgende:
Uiteindelijk hebben alle plannetjes toch niet gebaat:
[..]
nu.nl
Het stond op spitsnieuws, dus de kan is 90% dat het verkeerd vertaald is of gewoon opzettelijk niet klopt.quote:Op maandag 9 februari 2009 23:18 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat de Paus dat zo gezegd heeft, ik vermoed dat hij iets gezegd heeft dat hij God heeft gevraagd (nog pretentieus), om degenen die verantwoordelijk zijn voor de euthanasie te vergeven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |