quote:
Op woensdag 3 juni 2009 16:36 schreef peterfan het volgende:Even kicken omdat ons favoriete showbizzkoppel (RIP Jan en Yolanthe/Edam en Patries

) vrijdag bij Van der Vorst zoekt sterren komt
(RTL 4, uurtje of half 1 afhankelijk van het uitlopen van Dancing with the Stars..

)
Uit de voorstukjes kan ik moeilijk opmaken of dit voor of na het "zwarte neger" incident is opgenomen....

Goed nieuws
Maar wat zijn dat voor rare programma's die om half één 's nachts worden uitgezonden? En nemen Pat en Ross genoegen met zo'n schemerig hoekje in de programmering?
Ik denk dat het interview van ná de zwarte neger is, want Ross is al bezig her en der zachte puddingbroodjes te bakken met de media. Ik las een interview met haar in een tijdschrift - ze kwam uitleggen welke make-up spullen ze zoal gebruikt - citaat: "Drie keer per dag ga ik in bad" - en tussen het baden en scrubben door vertelde ze nog even over het incidentje met de Quote, en dat vond ze allemaal weer zó typisch Nederlands, en zó overtrokken, want wat was er nou helemaal aan de hand? Niks. En verder moest ze hoognodig in bad ("Ik ben over het algemeen meer bezig met de basis dan met cosmetica") en trouwens: Ross heeft helemaal geen tijd om jaloers te zijn, of om zich druk te maken over geheime telefoongesprekken van Pat, omdat ze doorgaans in bad zit ("Het liefst laat ik de kraan gewoon lopen"), en daarom wil ze het vanaf nu ook écht niet meer over dat stomme incidentje hebben, behalve nu dan even, en morgen op de televisie, en de komende weken op elk podium dat ze maar kan beklimmen, maar verder... Ross heeft wel belangrijker zaken aan haar hoofd, zoals daar zijn: drie maal daags baden ("Ik kom er pas uit als mijn huid helemaal gerimpeld is"), en natuurlijk de dagelijkse verzorging van handen en voeten. Kijk, dát zijn dingen die Ross aan het hart gaan. Over zwarte negers en onbetrouwbare honden heeft zij helemaal geen mening, daarentegen: "Handen en voeten vind ik heel belangrijk voor een goede eerste indruk." Daarom geeft Ross ook een totaalbedrag van 3429,95 euro per jaar uit aan schoonheidsproducten. Het lijkt misschien een tikje overdreven, maar je moet iets voor de liefde over hebben en haar huwelijk met Pat vaart er wel bij: "Wij hebben nooit ruzie over vrouwen." Ten slotte wil Ross graag nog even in bad.