Omdat ik wel veeleisend benquote:
Leuk manquote:Op maandag 2 februari 2009 12:59 schreef DaMart het volgende:
Pheno, je staat in een nu.nl-cartoon!
[ afbeelding ]
Nog erger, een vrouw die denkt dat ze duidelijk isquote:Op maandag 2 februari 2009 12:53 schreef Ladylike het volgende:
Wat hebben jullie rare vrouwen in jullie leven
Ik ben altijd duidelijk en bij mij weet je wat ik wil of niet wil
Je kan me gewoon niet aanquote:Op maandag 2 februari 2009 13:07 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nog erger, een vrouw die denkt dat ze duidelijk is
quote:
Zodra je ingelogd ben alle sessies uitloggen en dan weer inloggen. Dat wil soms helpenquote:Op maandag 2 februari 2009 13:28 schreef indahnesia.com het volgende:
ik zal dit kut-inlog-bug ook eens gaan testen. Ben nu enkele malen ingelogd in Jakarta (vorige week, met een verlopen sessie en een nog bestaande sessie....kijken of ik alles weg krijg.
zal zo een poging wagen.quote:Op maandag 2 februari 2009 13:33 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Zodra je ingelogd ben alle sessies uitloggen en dan weer inloggen. Dat wil soms helpen
Zuurquote:
Knuf en kus hoor!quote:
Dat flauwekulargument weer. Als ze dat allemaal zeggen, krijg je die ervaring nooit. Dus eigenlijk zeggen ze dat ze te beroerd zijn om in je te investeren.quote:
Ja en nee. Hij had tijdens het gesprek al aangeven dat er veel reacties waren op de functie. En dan snap ik het dat ze iemand pakken met meer ervaring.quote:Op maandag 2 februari 2009 14:17 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat flauwekulargument weer. Als ze dat allemaal zeggen, krijg je die ervaring nooit. Dus eigenlijk zeggen ze dat ze te beroerd zijn om in je te investeren.
Oeh, waar gaan we eten?quote:Op maandag 2 februari 2009 14:25 schreef Aarti het volgende:
pfffffff probeer restaurantweek te boeken maar kom nergens doorheen
Een hele week?quote:Op maandag 2 februari 2009 14:25 schreef Aarti het volgende:
pfffffff probeer restaurantweek te boeken maar kom nergens doorheen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |