quote:Op zondag 29 maart 2009 10:24 schreef TimmyAsd het volgende:Ik zat rond die tijd in de tram en heb het gezien? Als ze een kwartier later weggaan richting centraal, zijn ze rond 20.00 uur echt wel bij de Arena.
Vanaf de Dam?quote:Op zondag 29 maart 2009 10:29 schreef msnk het volgende:
[..]
Uhuh. Mij duurt het altijd zo'n 2 tot 2.5 uur wil ik er op tijd zijn.
Nederlandersquote:Ruim dertig aanhoudingen rond interland
AMSTERDAM - De Amsterdamse politie heeft voor de WK-kwalificatiewedstrijd Nederland - Schotland 33 personen aangehouden. Het gaat om 31 Nederlanders en twee Schotten. Ze worden verdacht van openlijke geweldpleging, discriminerende spreekkoren, belediging, opruiing, vernielingen en openbare dronkenschap.
Dat heeft de politie zondag bekendgemaakt. Een groep van zeventien ruziezoekende supporters die 'Hamas, joden aan het gas' riep, werd door de politie ingerekend. De twee Schotten zaten vast voor openbare dronkenschap; zij hadden niets te maken met de ruziemakers. Na afloop van de wedstrijd zijn er volgens de politie geen problemen meer geweest. Er zitten er nog drie supporters vast. (ANP)
Dan doe je echt iets verkeerd. ga je van cs naar sloterdijk, en dan de fiets pakken ofzoquote:Op zondag 29 maart 2009 10:29 schreef msnk het volgende:
[..]
Uhuh. Mij duurt het altijd zo'n 2 tot 2.5 uur wil ik er op tijd zijn.
quote:Op zondag 29 maart 2009 17:26 schreef msnk het volgende:
[..]
's Avonds tijdens hele drukke wedstrijden? Ja.
quote:
\quote:Op zondag 29 maart 2009 19:37 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]no fucking way. Geef gewoon je ongelijk toe als een volwassen persoon man
quote:Op zondag 29 maart 2009 19:39 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
of hij neemt hij de metro 51, en komt er pas in Amstelveen achter dat hij de verkeerde heeft genomen
Nee, dat zei en probeer ik niet te doen.quote:Op zondag 29 maart 2009 19:41 schreef TimmyAsd het volgende:
En dan ook nog beweren dat ik geen schotten op de dam heb gezien rond dat tijdstip. Tenminste, die indruk wordt gewekt..
Schotten en slimquote:Op maandag 30 maart 2009 09:30 schreef Grumpey het volgende:
slimme mensen lopen vanaf dam niet naar centraal maar naar nieuwmarkt voor de metro.
Mja bij deze niet terwijl er echt meerdere mensen zijn die je ongelijk gevenquote:Op maandag 30 maart 2009 09:03 schreef msnk het volgende:
Ik geef vaak genoeg mijn ongelijk hoor, postgeschiedenis enzo.
De wedstrijd begon om 20.45, dus het was nog een uur en 3 kwartier voordat de wedstrijd begon. Maargoed, jij doet er 2 uur over zeg je. Ik heb het net ff gescheckt op 9292ov en wat blijkt, het zou zelfs in 25 minuten kunnen. Ben ik met mijn 45 minuten best ruim nog.quote:Het lijkt mij alleen sterk dat jij vanaf zeven uur binnen een half uur vanaf de dam de ArenA binnenkomt op tijd voor de wedstrijd.
Zo kwam het iig overquote:Nee, dat zei en probeer ik niet te doen.
Ga us nar tendorrup dan!quote:Op maandag 30 maart 2009 17:18 schreef jimjim1983 het volgende:
al die vreselijke kakkers en gerelateerde rrrrr-mensenik hoor nergens meer een amsterdams accent
Je hoort het steeds minder ja.quote:Op maandag 30 maart 2009 17:18 schreef jimjim1983 het volgende:
al die vreselijke kakkers en gerelateerde rrrrr-mensenik hoor nergens meer een amsterdams accent
Welkomquote:Op maandag 30 maart 2009 22:19 schreef Dzy het volgende:
Vanaf half mei een kamer in de buurt van Muiderpoort stationHoera!
Waar die discussie van daan komt altijd want volgens hebben jullie nog meer boeren dan hier aanwezig zijn.quote:Op maandag 30 maart 2009 23:57 schreef jimjim1983 het volgende:
waar ben je nou benieuwd naar?
Als het zo belangrijk voor je is; het zou wellicht kunnenquote:Op maandag 30 maart 2009 19:49 schreef TimmyAsd het volgende:
-knip-
Mja bij deze niet terwijl er echt meerdere mensen zijn die je ongelijk geven
-knip-
Ik en mijn tante zijn de enige in onze familie met een Amsterdams accentquote:Op maandag 30 maart 2009 17:18 schreef jimjim1983 het volgende:
al die vreselijke kakkers en gerelateerde rrrrr-mensenik hoor nergens meer een amsterdams accent
quote:Ontspoorde metro was ondeugdelijk door klap
AMSTERDAM - De metro die op 3 december vorig jaar ontspoorde tussen de stations Weesperplein en Wibautstraat, was al bij een eerder ongeluk beschadigd en dat heeft een rol gespeeld. Voorafgaand aan de ontsporing was een bestuurder tijdens het rangeren met het voertuig hard tegen een stootblok gereden bij eindstation Gaasperplas.
Door die botsing raakte het metrorijtuig aan de onderkant beschadigd, waardoor het in een volgende rit buiten de rails raakte.
Dat concludeert de Inspectie Verkeer en Waterstaat in een vandaag gepubliceerd onderzoek. De bestuurder die tegen het stootblok was gereden, meldde dat incident niet bij de exploitant van de metro, openbaarvervoerbedrijf GVB. Een andere bestuurder kon daardoor nietsvermoedend met de beschadigde metro rijden.
Geen van de 145 passagiers raakte bij het ongeluk gewond. Wel veroorzaakte de ontsporing grote schade aan het materieel en de infrastructuur. Zo nam de ontspoorde trein circa 150 meter spanningsrail mee.
Het metroverkeer lag na het ongeluk de rest van de dag plat. Volgens de inspectie heeft de metrobestuurder door het niet melden van de botsing met het stootblok een zeer risicovolle situatie veroorzaakt.
Grove nalatigheid
Het GVB spreekt in een reactie op de publicatie van de commissie van een grove nalatigheid bij de bestuurder. ''Hij moet dat hebben gemerkt. Een fout kan iedereen maken, maar dan moet je het daarna wel melden,'' aldus een woordvoerder.
Volgens haar heeft het GVB inmiddels overigens passende maatregelen getroffen tegen de zwijgende medewerker. ''Hij is geen metrobestuurder meer, dat moge duidelijk zijn.''
Volgens de onderzoekers verliep de evacuatie van de passagiers deze keer overigens goed. Alle reizigers hadden binnen een uur via één van de stations de metrotunnel veilig verlaten.
Bij een eerdere ontsporing, op 7 april 2008, kreeg het openbaarvervoerbedrijf nog zware kritiek omdat passagiers te lang in het treinstel moesten blijven zitten. GVB en gemeente namen daarop maatregelen om beter te kunnen optreden bij calamiteiten. (ANP)
http://www.parool.nl
Met de pont naar de NDSM werf in Noord en aan het IJ wat drinken op het terras van café Noorderlicht. Ofzoquote:Op donderdag 2 april 2009 16:33 schreef Dzy het volgende:
Hey ik ken amsterdam nog niet zo goed (NOG niet) maar ik heb een nieuw vriendinnetje en daar heb ik dinsdag al lekker mee door amsterdam gebanjerd en in het Vondelpark mee gezeten.. morgen gaan we weer wat leuks doen maar ik weet niet zo goed wat (naast lekker in het park hangen met het heerlijke weer dat voorspeld is)... hebben jullie nog suggesties?
quote:Op donderdag 2 april 2009 16:33 schreef Dzy het volgende:
Hey ik ken amsterdam nog niet zo goed (NOG niet) maar ik heb een nieuw vriendinnetje en daar heb ik dinsdag al lekker mee door amsterdam gebanjerd en in het Vondelpark mee gezeten.. morgen gaan we weer wat leuks doen maar ik weet niet zo goed wat (naast lekker in het park hangen met het heerlijke weer dat voorspeld is)... hebben jullie nog suggesties?
is het hele jaar door open! alleen in de zomermaanden tot á avonds laat, verder tot 17quote:Op donderdag 2 april 2009 17:59 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
Boven op NEMO gaan zitten, is die eigenloijk al open?
Zomermaanden alleen, zover ik weet. mischien is lezen een goed idee de volgende keer.quote:Op donderdag 2 april 2009 18:06 schreef lienelien het volgende:
[..]
is het hele jaar door open! alleen in de zomermaanden tot á avonds laat, verder tot 17
aha, geen bom ontploft dusquote:Op vrijdag 3 april 2009 09:37 schreef Grumpey het volgende:
alle treinen naar utrecht waren uitgevallen, dan gaat iedereen met auto.
Westerpark is leukquote:Op vrijdag 3 april 2009 09:42 schreef Semisane het volgende:
[..]
Zomermaanden alleen, zover ik weet. mischien is lezen een goed idee de volgende keer.
Westerpark is met dit weer trouwens ook erg fijn.
En een beetje over de grachten varen is in zulk weer ook erg aan te raden.Mot je wel een bootje hebben natuurlijk.
juist jaquote:Op vrijdag 3 april 2009 09:42 schreef Semisane het volgende:
[..]
Zomermaanden alleen, zover ik weet. mischien is lezen een goed idee de volgende keer.
Welkom in de grote stadquote:Op vrijdag 3 april 2009 15:40 schreef Rejected het volgende:
21 jaar in Noord gewoond+O (ben maandag 21 geworden).
Verhuis binnenkort naar een 12m² kamer(incl eigen douche, keuken en wc) aan de Hunzestraat.
Noord![]()
Rivierenbuurt toch? Heb er zelf nooit gewoond, maar vrienden van me wel, en die vinden het een leuke buurtquote:
Een stukje fietsen en je zit alweer in de Pijp. En ik kan je zeggen dat het daar zeer aangenaam isquote:Op vrijdag 3 april 2009 16:08 schreef Rejected het volgende:
Thanks!
is het een beetje een leuke buurt?
12quote:Op vrijdag 3 april 2009 15:40 schreef Rejected het volgende:
21 jaar in Noord gewoond![]()
(ben maandag 21 geworden).
Verhuis binnenkort naar een 12m² kamer(incl eigen douche, keuken en wc) aan de Hunzestraat.
Noord![]()
Opgegeten.quote:Op vrijdag 3 april 2009 19:57 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
vroeger had je ook veel meer van turken en surinamers die echt amsterdams waren en praatten. wat is daarmee gebeurd?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |