 
		 
			 
			
			
			tbs is gericht op terugplaatsing in de maatschappij.....lekker zon tbs kliniek met flatscreen porno en een lekker bed.quote:Op zondag 11 april 2010 22:22 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Hij is niet voor niks in een TBS kliniek geplaatst. Totaal gestoord die vent.
 
			 
			
			
			Ik weet niet het shot is in ieder geval wel goed bijna de hele tijdquote:Op zondag 11 april 2010 22:28 schreef Roel_Jewel het volgende:
Lijkt erop dat die cam toch in het horloge zit. Je hoort het tikken toch?
 
											 
			 
			
			
			Waarschijnlijk zijn alle irrelevante stukken eruit geknipt, en zullen ze uren over van alles hebben gepraat.quote:Op zondag 11 april 2010 22:09 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zo'n kerel moet toch argwaan krijgen als zo'n jeugdvriend uren dit soort vragen stelt?
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 11 april 2010 22:04 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Met die redenatie is het dus ook geen probleem als een crimineel een flatscreen op zijn cel heeft
Die heeft er net zo waarschijnlijk ook voor gewerkt voordat die in de cel kwam.
 
  
 
											 
			 
			
			
			Hmja, maar waar hebben ze het al die tijd nog over gehad... Je ziet overigens idd duidelijk dat ze flink wat bij elkaar geplakt hebben..quote:Op zondag 11 april 2010 22:29 schreef Johan_Haas_ het volgende:
[..]
Waarschijnlijk zijn alle irrelevante stukken eruit geknipt, en zullen ze uren over van alles hebben gepraat.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat is toch geen probleem? Of wil je naar 18 uur tape luisteren, waar ze onder andere over het weer of het nieuws praten?quote:Op zondag 11 april 2010 22:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Hmja, maar waar hebben ze het al die tijd nog over gehad... Je ziet overigens idd duidelijk dat ze flink wat bij elkaar geplakt hebben..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nee, geen probleem, maar het geeft aan dat ze het vaker over hetzelfde hebben gehad. En dat Koos nog steeds geen argwaan kreeg...quote:Op zondag 11 april 2010 22:31 schreef Johan_Haas_ het volgende:
[..]
Dat is toch geen probleem? Of wil je naar 18 uur tape luisteren, waar ze onder andere over het weer of het nieuws praten?
 
			 
			
			
			Hij ging pas op zijn 33ste de cel in. Heeft die al heel wat belasting betaald in die tijd.quote:Op zondag 11 april 2010 22:29 schreef bascross het volgende:
[..]

Koos H zit al 30 jaar vast, die heeft dus amper gewerkt. Je redenatie slaat dus nergens op. Ben je familie van Koos Hertogs ofzo?
 
			 
			
			
			Idd, het valt me nu ook op.quote:Op zondag 11 april 2010 22:28 schreef Roel_Jewel het volgende:
Lijkt erop dat die cam toch in het horloge zit. Je hoort het tikken toch?
 
			 
			
			
			jij snapt het!!quote:Op zondag 11 april 2010 22:33 schreef DDDDDaaf het volgende:
Diep triest ook, dat zo'n sandalen-dragende psychoterhapeutische muts bij een bekentenis meteen begint te zemelen "Oh, je hebt je moeder vermoord!" Figuren als Koos Hertogs dienen niet vervolgd en veroordeeld te worden, dat soort volk moet gewoon letterlijk verdelgd worden...
 
   
											 
			 
			
			
			quote:Op zondag 11 april 2010 22:36 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Hij ging pas op zijn 33ste de cel in. Heeft die al heel wat belasting betaald in die tijd.
 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zondag 11 april 2010 22:36 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Hij ging pas op zijn 33ste de cel in. Heeft die al heel wat belasting betaald in die tijd.
 .
.  .
.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Inderdaad, en wel op een langzame en pijnlijke manier. Als ik hem zo doodleuk met een sjekkie in zijn muil zie vertellen hoe hij die kinderen dat aangedaan heeft, dan draait mijn maag om.quote:Op zondag 11 april 2010 22:33 schreef DDDDDaaf het volgende:
Diep triest ook, dat zo'n sandalen-dragende psychoterhapeutische muts bij een bekentenis meteen begint te zemelen "Oh, je hebt je moeder vermoord!" Figuren als Koos Hertogs dienen niet vervolgd en veroordeeld te worden, dat soort volk moet gewoon letterlijk verdelgd worden...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			wtf.. Ik denk dat ik 1 maand meer afdraag dan hij ooit gedaan heeft. En niet dat ik dan ziveel verdienquote:Op zondag 11 april 2010 22:36 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Hij ging pas op zijn 33ste de cel in. Heeft die al heel wat belasting betaald in die tijd.

 
			 
			
			
			Ze hebben er voor 15.000 euro extra aan reclamespotjes ingegooidquote:Op zondag 11 april 2010 22:51 schreef Ambrosius het volgende:
Het gaat wel dik uitlopen trouwens, over 4 minuten zou het klaar zijn volgens de planning.
 
											 
			 
			
			
			Wil niet direct in complotten ed. denken maar ik acht de kans aanwezig dat het OM hier een kleine hand in heeft gehad.quote:Op zondag 11 april 2010 22:50 schreef Apache4U het volgende:
Oh, wat ik trouwens los van die Koos heel apart vind , is dat iemand die nog 4 maanden moet zitten zo even de EBI in wandelt... Maar goed..dit is Nederland natuurlijk, dat mogen we niet vergeten.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |