50quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:21 schreef Asskicker14 het volgende:
30 euro betalen voor Apple earphones.
Voor 50 euro heb ik een Shure SE110.
Afgelopen maandag aangeschaft, en ik krijg hem morgen binnen.quote:
Mits je die onlangs bij ibood had besteld, ja. Die aanbieding is inmiddels verlopen.quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:21 schreef Asskicker14 het volgende:
Voor 50 euro heb ik een Shure SE110.
En dat heb ik ook gedaan, flapdrol.quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:34 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Mits je die onlangs bij ibood had besteld, ja. Die aanbieding is inmiddels verlopen.
Ja, maar daar heeft de TS lekker veel aan, klootoog.quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:34 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
En dat heb ik ook gedaan, flapdrol.
Het was om aan te geven dat die waardeloze standaard Apple earphones overpriced zijn.quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:36 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ja, maar daar heeft de TS lekker veel aan, klootoog.
Alle producten van Apple zijn overpriced maar oooo zo mooi!!!quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:39 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Het was om aan te geven dat die waardeloze standaard Apple earphones overpriced zijn.
Haal op zijn minst een Sennheiser.
wat is er mooi aan standaard witte oortjes van apple?quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:41 schreef somegirl het volgende:
[..]
Alle producten van Apple zijn overpriced maar oooo zo mooi!!!
ZE ZIJN WIT EN GLANZEND!!!1!quote:Op donderdag 29 januari 2009 @ 16:51 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
wat is er mooi aan standaard witte oortjes van apple?
Het zijn geen goede oortjes. En voor ¤5,50 heb je neppe. En dan wordt je nog opgelicht ook, aangezien neppe eerder 2 dollar kosten, niet 8.quote:Op donderdag 29 januari 2009 @ 16:55 schreef SanderXX0X het volgende:
Zijn gewoon goede oortjes maar aan de dure kant, ik kan ze voor 5,50 euro halen dat is niet duur
origineel en dealextreme in 1 zinquote:Op donderdag 29 januari 2009 19:35 schreef SanderXX0X het volgende:
nee ik heb originele oortjes voor 5,50 niet van dealextreme....
Sony oordopjes staan niet echt bekend om hun goede geluidskwaliteit bij audiofielenquote:Op zaterdag 31 januari 2009 21:55 schreef menesis het volgende:
Ik heb laatst van die philips in-ear gevallen gekocht van 30 euro, bevalt prima. Ik merk niet veel verschil met de in-ear dingen van sony die 80 euro waren (en nu stuk zijn)
Vroeger kon je ze gewoon aanvragen zonder terug te sturen. Door grappenmakers die er 10 hebben moet je de oude nu wel terug sturen.quote:Op donderdag 29 januari 2009 22:42 schreef Mandarijntjee het volgende:
Als je een creditcard hebt kun je inderdaad via de apple site gewoon gratis nieuwe oordopjes bestellen.
Je krijgt dan een doosje waar je je kapotte oordopjes weer in moet terug sturen.
En als je dit niet doet moet je 22 euro betalen. Dus je bent altijd goedkoper uit haha.
Net zo kapot als jouw spellingschecker?quote:Op zondag 1 februari 2009 14:04 schreef Samsonneke het volgende:
jullie oren gaan alelmaal harststikekke KAPTO!
Die gaan alleen maar sneller kapot (die snoerenquote:
Idd die dingen doen echt pijn na een uur ofzo.quote:Op donderdag 29 januari 2009 17:02 schreef mrPanerai het volgende:
ik krijg pijn aan m'n oorschelp van die kutdingen van apple, om maar te zwijgen van het waardeloze geluid.
Nu heb ik tenminste overprized bose-oortjes die weliswaar niet veel beter zijn als die van apple maar die ik makkelijk een hele dag in kan houden. of toch zolang als m'n ipod het volhoudt.
Je kunt het vragen. Volgens mij zijn die simpele dingen niet los te koop.quote:Op donderdag 29 januari 2009 16:10 schreef SanderXX0X het volgende:
Mijn oortjes van mijn ipod zijn kapot gegaan, kan ik dan nieuwe aanvragen op apple.nl?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |