Al jarenlang gaan we elk jaar in januari/februari een weekendje naar een Landal bunwgalowpark om de saaie wintermaanden een beetje leefbaar te maken. Dit zijn altijd zeer gezellige weekenden die vooral bestaan uit bier drinken, pokeren en dergelijke.

Helaas is het vorig jaar een beetje uit de klauwen gelopen, kan gebeuren natuurllijk. Zo was er iemand door het raam van de voordeur heengegooid, zaten de muren onder het bier en was de vloer zwart van het as. Natuurlijk hebben wij nog een poging gedaan om het schoon te maken, maar niet met het gewenste resultaat.
Toen hebben we 250 euro borg betaald en daar niks van terug gekregen. Dat was opzich niet helemaal onterecht natuurlijk. Wat wel onterecht is is dat we nu op een zwarte lijst zijn terechtgekomen waardoor we nooit meer naar landal mogen.

Echt belachelijk! Nou hebben ze onze boeking dit jaar dus geanuleerd.

Blijkbaar zijn we omdat het een keertje niet helemaal optimaal verlopen is nooit meer welkom. En verder was die borg van 250,- ruim voldoende om de schade te compenseren!
Klacht: niet meer welkom zijn bij landal
Subklacht: vorig jaar 180,- huur betaald en 250,- borg.
[ Bericht 0% gewijzigd door Davidovvv op 29-01-2009 12:05:52 ]