quote:Op donderdag 29 januari 2009 19:43 schreef FJD het volgende:
Urs vraag er ook 13 maanden Xbox live bij dan kun je meedoen met Fifa
Gewoon die A+ laten zitten.quote:Op donderdag 29 januari 2009 15:09 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Doh.. Met alle respect, maar jij bent niet echt van het lezen heh?Zodra ik mijn papieren heb zal ik inderdaad een stuk verder komen, maar als instapper zal je toch echt op instap niveau moeten beginnen.
In deze functie zal ik ook met softwarematige zaken te maken krijgen, evenals Linux (wel eens van gehoord) en weet ik veel wat nog meer.. Tis iig een Junior functie zonder specifieke eisen.. er wordt om basisvaardigheden op zowel hard- als softwarematig gebied gevraagd.. Waarbij ik tevens heb aangegeven dat ik geen werkervaring of papieren heb in de IT sector maar wel een COMPTIA A+ thuisstudie wil gaan volgen om wellicht van daaruit meerdere certificaten te gaan behalen in bijv de richting MCSA of MCSE.
Kortom.. ff scheren, ff smilen, ff knap lullen en ik ben binnen
Veel verder dan een schijfje omwisselen/ geheugenbankje erbij of een mezzanine kaartje erbij prikken zal je inderdaad niet komen op server gebied.quote:Op donderdag 29 januari 2009 15:54 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Hardware moet je niks mee doen. Alles gaat de cloud in
De kosten van hardware zijn zo laag vergeleken bij andere kosten (stroom, koeling, ruimte). Ze zullen ook niet meer kijken naar een kapotte pc/server/blade, gewoon uit het rek, wegpleuren en nieuwe erin
ik heb nog een aanvraag uitstaan voor een racestoel, stuur en gaspedalenquote:Op donderdag 29 januari 2009 19:39 schreef ursel het volgende:
[..]
Ik zit nog steeds met een logitech LX710 set op mijn verlanglijst die ze maar niet in willen willigen..
Misschien ook maar meeneme in de onderhandeling..
Boehoehoehoeeee!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 07:44 schreef staticdata het volgende:
[..]
ik heb nog een aanvraag uitstaan voor een racestoel, stuur en gaspedalen, maar ook nog niet gekregen
She?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 08:14 schreef jpjedi het volgende:
* proest *
Er zou toch een wijf op FOK! foto`s posten van haar blote reet als tegenprestatie voor de opbrengst tbv Serious request?
Nu heeft dat wijf terug getrokken. Schijnt hele rel te zijn sinds gisteren in diverse zichtbare en onzichtbare topics.![]()
![]()
Zijn mensen die meer dan 100 euro hebben betaald voor die tieten.
PWND![]()
Laat me raden... de 291?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 07:03 schreef Keltie het volgende:
[..]
Gewoon die A+ laten zitten.
Als het een helpdeskfunctie is MCDST (Microsoft Certified Desktop Support Technician).
Is redelijk simpel, was voor mij toen Windows XP en Office XP, basiscursus voor Helldeskmensen.
Maar je bent er dan wel MCP'er () mee.
Vanaf daar doorgaan met MCSA en tussendoor misschien eens kijken voor een ITIL (Foundation) papiertje.
ITIL papiertjes, daar geilen bedrijven ook op. Vooral als je instapt als zijnde (Junior Systeembeheerder/ helldesk medewerker).
MCSA, daar ben ik ook nog mee bezig
Moet nog 1 module (bijgenaamd: Het Monster)
Shequote:Op vrijdag 30 januari 2009 08:14 schreef jpjedi het volgende:
* proest *
Er zou toch een wijf op FOK! foto`s posten van haar blote reet als tegenprestatie voor de opbrengst tbv Serious request?
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 08:09 schreef Morpheus2002 het volgende:
Boehoehoehoeeee!
Jah, 70-291. Volgens die gasten bij het toetscentrum zakt zo'n beetje iedereen daar de eerste keer voorquote:Op vrijdag 30 januari 2009 08:29 schreef Mrakz0r het volgende:
[..]
Laat me raden... de 291?
Ik ben bezig met de 284 en die is 42,98 keer zo erg.
WFT.. Ik sta niet eens in de lijst van ¤5,- betalersquote:Op vrijdag 30 januari 2009 08:24 schreef Keltie het volgende:
[..]
She?
Wtf.. 5 euro voor die tieten betaald
Jij begint altijd achteraan ofzo??quote:Op vrijdag 30 januari 2009 08:46 schreef Keltie het volgende:
[..]
Jah, 70-291. Volgens die gasten bij het toetscentrum zakt zo'n beetje iedereen daar de eerste keer voor
70-284 ligt nog op de plank
Maar dat zal er, zoals de 291, voorlopig niet van komen denk ik.
Zit, waarschijnlijk, eerst een cursusje Citrix en een cursusje Cisco aan te komen
Hoezo? 70-291 is volgens mij de laatste?quote:
en 284 niet, terwijl je die nog moet.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 09:01 schreef Keltie het volgende:
[..]
Hoezo? 70-291 is volgens mij de laatste?
Dus: Schoonouders
Staat ergens dat ze boos was omdat'ie haar een kutwijf noemde ... Ik noem m'n vriendin altijd een kutwijf als ik boos ben
eentje zelfs 500 euroquote:Op vrijdag 30 januari 2009 08:14 schreef jpjedi het volgende:
* proest *
Er zou toch een wijf op FOK! foto`s posten van haar blote reet als tegenprestatie voor de opbrengst tbv Serious request?
Nu heeft dat wijf terug getrokken. Schijnt hele rel te zijn sinds gisteren in diverse zichtbare en onzichtbare topics.![]()
![]()
Zijn mensen die meer dan 100 euro hebben betaald voor die tieten.
PWND![]()
Genaaid zonder tieten te zien, dan ben je echt een loserquote:
Ja, maar je doet het niet voor de tieten, maar de achterliggende gedachte van het goede doel..quote:Op vrijdag 30 januari 2009 09:33 schreef FJD het volgende:
[..]
Genaaid zonder tieten te zien, dan ben je echt een loser
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |