Die heb ik ooit live gezien. Toen was er nog een Duitser en die zei tegen mij dat ik terug moest gaan mijn eigen land omdat ik voor hem stond. Ik weet nog dat ik hem wazig stond aan te kijken want het was in Nederland.quote:Op woensdag 28 januari 2009 11:33 schreef Copycat het volgende:
Halleluja voor de pieken en de dalen.
Ja maar dat kon ik niet uitleggen hč? Ik kon alleen maar zo kijken.quote:Op woensdag 28 januari 2009 12:07 schreef Copycat het volgende:
Die Duitser dacht zeker dat ze de oorlog hadden gewonnen en heel West-Europa tot het Duitsche grondgebied behoorde?
En hij maar balen van z'n komisch bedoelde maar zo beroerd uitgepakte openingszin.quote:Op woensdag 28 januari 2009 12:10 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja maar dat kon ik niet uitleggen hč? Ik kon alleen maar zo kijken.Dat heb ik ook het hele concert, die trouwens echt slecht was, gedaan. Steeds weer zo
achterom kijken.
Ja, ausländer raus, dat breekt het ijs wel.quote:Op woensdag 28 januari 2009 12:13 schreef Gert het volgende:
[..]
En hij maar balen van z'n komisch bedoelde maar zo beroerd uitgepakte openingszin.
Ja! Misschien had hij het wel over de dokter!quote:Op woensdag 28 januari 2009 12:15 schreef Copycat het volgende:
En dat dan bij een concert van een Zweedse negert.
Jaa dank je!quote:Op woensdag 28 januari 2009 11:36 schreef debuurvrouw het volgende:
Oh, heb jij nou zieke kinders CarO! Beterschap voor het hele zootje.
Ik denk dat die Nederlander dacht dat jij een Duitser wasquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:14 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja, ausländer raus, dat breekt het ijs wel.
Hij wist natuurlijk best dat--ie op bezoek in Nederland was. Dus het was een absurdistisch grapje van de enige Duitser met humor. Alleen jij had niet door dat je gedist werd en hebt de rest van het concerrt staan balen dat je geen broer bij je had om het licht uit die klotemof z'n ogen te timmeren. Dat die neger op het podium er weinig van bakte, hielp ook niet echt. Ik ben een keer naar Normaal geweest en daar werd met bier gegooid!quote:Op woensdag 28 januari 2009 12:14 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja, ausländer raus, dat breekt het ijs wel.
Oquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:29 schreef Copycat het volgende:
Sorry Car0, voor antwoorden op dat soort vragen moet je niet bij mij zijn.
Dat komt als een totale verrassing, hč?quote:
jaquote:Op woensdag 28 januari 2009 12:31 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat komt als een totale verrassing, hč?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |