quote:
Op dinsdag 27 januari 2009 21:26 schreef MNR het volgende:[..]
Meisje... als je dit soort situaties vervelend vindt, kun je ze beter niet opzoeken. Het is echt okay om met een oudere man een gezellig en persoonlijk gesprek te hebben in een kroeg. Daar kun en mag je gewoon volop van genieten. Is toch leuk? Waarom zou je jezelf dat ontzeggen? En an sich is het nog vleiend ook als het een leuke kerel is

Maar op het moment dat je telefoonnummers uit gaat wisselen, overschrijd je een grens. Misschien moet je gewoon een beetje meer bewust worden van het opzoeken van de grens?

Of hoe zie jij het?
Ik snap hem. Ik zal dat ook zeker blijven doen, maar iets voorzichtiger zijn met de boodschap die ik uitstraal. En nogmaals, dat telefoonnummers uitwisselen was in mijn ogen gewoon onschuldig (in de manier waarop het ging, en dat hij wist dat ik met scharrel naar huis ging/was) maar volgende keer zal ik niet zo naief zijn.