Serieus? Zwak hoor... Een minuut stilte voor 1 van de oud spelers van je eigen clubquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:46 schreef jorienvdherik het volgende:
Wat veel kansloze mensen zonder inhoud zitten er in de kuip zeg
- joden tijdens 1 minuut stilte
- zo wijf , feyenoord we love you roepen tijdens 1 minuut stilte
- bloed zweet en tranen tijdens 1 minuut stilte
Bruins eruit en dan Wijnaldum laten staan.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:48 schreef buddyb het volgende:
bruins eruit. het werd tijd.
fer komt erin
quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:49 schreef buddyb het volgende:
stevens geeft zijn spitsen nooit het vertrouwen. speel gewoon een paar wedstrijden met 2 spitsen en als het dan niet lukt dan speel je weer met 1, maar dat durft hij niet.
quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:50 schreef Adelante het volgende:
Huub die "zeverzak" tegen een supporter zegt
Moet je vak KK zien in de kuipquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:49 schreef denthemen het volgende:
Je ziet precies waar de bobo's zitten, dat blijft tot de 50e minuut leeg
Dat is ook het enige wat hij doet. Dom reageren...quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:50 schreef Adelante het volgende:
Huub die "zeverzak" tegen een supporter zegt
Die zit bovenin, dat zie ik niet vanaf hierquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:51 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Moet je vak KK zien in de kuiphelemaal leeg
Maarja,quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:51 schreef denthemen het volgende:
[..]
Die zit bovenin, dat zie ik niet vanaf hier
Nee joh, geen zin om die frituur aan te zettenquote:
Sorry hoor. Maar als ik kan kiezen tussen gratis zuipen en vreten in een warme voetbal-'kantine' of een gigantische kutwedstrijd kijken in een koud stadion....quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:49 schreef denthemen het volgende:
Je ziet precies waar de bobo's zitten, dat blijft tot de 50e minuut leeg
Nou wacht maar tot Been komt. Hij redt de club straks alleen!!!!11quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:52 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Maarja,
Dit Feyenoord gaat toch niet draaien zolang er maar 1 echte spits in de basis staat![]()
al 2 jaar zo laf spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |