abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 26 januari 2009 @ 12:11:58 #226
198485 Shitney
It's Shitney, Bitch
pi_65415159
Holy crap, nieuwe schokkende onthulling:
quote:
'Kim De Gelder pleegde ook moord op bejaarde vrouw'
rr
Aansluitend bij dit artikelDader steekpartij morgen voor raadkamer
Scholen besteden aandacht aan drama
Stagiaire crèche Dendermonde was bezig aan laatste dag
Voormalige school dader steekpartij houdt bezinningsmoment

Uit het archief19/01/09: Bejaarde vrouw met messteken omgebracht

BEVEREN - Kim De Gelder, de verdachte van de steekpartij in de crèche in Dendermonde, is waarschijnlijk ook verantwoordelijk voor de moord op een bejaarde vrouw in Beveren. Het bericht is nog niet bevestigd.

Vrijdagavond 16 januari werd de 73-jarige Elza Van Raemdonck dood aangetroffen in haar woning in de Galgstraat. Ze was om het leven gebracht met messteken. De bejaarde vrouw lag naast haar bed. De moord vond tussen één en vijf uur plaats.

Het parket van Dendermonde stond voor een raadsel. Er was geen spoor naar het hoe en het waarom van de moord. Roofmoord werd uitgesloten, want er was niets gestolen uit de woning.

Jozef Heirman, de echtgenoot van de vrouw, werd als getuige voor een lang verhoor meegenomen door de speurders. Hij kon kort na het verhoor terug naar huis.

De vrouw werd zaterdag begraven.
And when you think of trust
Does it lead you home?
To a place that you only dream of
When you're all alone
  maandag 26 januari 2009 @ 12:15:05 #227
198485 Shitney
It's Shitney, Bitch
pi_65415246
het oorspronkelijke artikel over de moord op de bejaarde vrouw:
quote:
Bejaarde vrouw met messteken omgebracht
Nog geen spoor van dader raadselachtige moord


BEVEREN-WAAS - In haar slaapkamer is vrijdagmiddag Elza Van Raemdonck uit Beveren met verschillende messteken om het leven gebracht. Op het ogenblik van de moord was haar man Jozef Heirman op bezoek bij buren. Van de dader is nog geen enkel spoor.

De Dendermondse onderzoeksrechter Evi Muylaert staat voor een raadsel. Het misdrijf werd pas zaterdag door het Dendermondse parket bekend gemaakt. Intussen zijn de belangrijkste 48 uren in dit moordonderzoek weggetikt en is van de dader of een mogelijk motief niet het minste spoor. Het lijkt wel de perfecte misdaad.

De feiten speelden zich vrijdagnamiddag af op het boerenerf van het bejaarde paar aan de Galgstraat in Beveren. Het was haar man Jozef Heirman die het levenloze lichaam van zijn vrouw Elza Van Raemdonck (73) ontdekte in de slaapkamer. De bejaarde vrouw lag naast haar bed. De moord vond tussen één en vijf uur plaats.

'Die tijd was Jozef op bezoek bij ons', vertelt buurman Luc Van Puymbrouck. 'Hij kan het niet geweest zijn. Ik zie hem er ook niet toe in staat. Jozef is slechts een minuutje weggeweest om een slijpschijf te gaan halen. Het is onbegrijpelijk.'

Toen Jozef Heirman zijn vrouw dood naast haar bed vond, telefoneerde hij in paniek naar de vrouw van Luc Van Puymbrouck.

'Hij kon het nauwelijks uitbrengen. 'Elza is dood', stamelde hij. Daarna is er een dokter gekomen. Die dacht eerst nog dat ze gestorven was aan een hartstilstand of een slagaderbreuk. Een tweede dokter stelde echter vast dat ze verschillende messteken had', weet Luc Van Puymbrouck nog.

Maar waarom de bejaarde huisvrouw om het leven werd gebracht, blijft tot dusver een compleet mysterie. Uit de woning en op het boerenerf is niets verdwenen. Het gaat dus niet om een roofmoord. Enig ander motief is ook al niet te bedenken. De bejaarde vrouw zou mogelijk een dief hebben betrapt bij een golf van inbraken de voorbije dagen in de buurt. Maar de daders ervan werden nog voor de moord opgepakt en bleken een groepje minderjarigen. Bovendien wees intussen het onderzoek uit dat er geen sporen van een inbraak zijn gevonden. En dan blijft de vraag waarom en wie Elza Van Raemdonck naar het leven stond.

'Het waren doodbrave mensen. Ze zijn intussen al 47 jaar getrouwd. Sindsdien wonen ze hier. Jozef en Elza hebben vijf kinderen, en onlangs werd nog een kleinkind geboren. Ik ken Jozef al die jaren als een bijzonder vriendelijke man en een harde werker. Eerst was hij landbouwer en later ging hij uit werken, tot zijn pensioen. Elza was al die jaren de perfecte huisvrouw', besluit buurman Van Puymbrouck.

Jozef Heirman werd zaterdag als getuige voor een lang verhoor meegenomen door de speurders. De rechercheurs willen de handel en wandel van het bejaarde paar tot in de kleinste details kennen, om een mogelijk motief te achterhalen dat naar de dader kan leiden. De man zelf staat buiten verdenking en kon na het verhoor terug naar huis.

De hele dag hebben speurders zaterdag op het boerenerf van Jozef Heirman ook gezocht naar het moordwapen waarmee zijn vrouw Elza Van Raemdonck werd neergestoken, net als naar alle mogelijke aanwijzingen die deze raadselachtige moord kunnen ophelderen.

Een strohalm waarop de speurders nog wachten is het juiste tijdsstip van de moord. Dat zal vandaag moeten blijken uit het rapport van de wetsdokter.
And when you think of trust
Does it lead you home?
To a place that you only dream of
When you're all alone
  maandag 26 januari 2009 @ 12:19:28 #228
198485 Shitney
It's Shitney, Bitch
pi_65415354
Bronnen zijn nieuwsblad.be en standaard online.
And when you think of trust
Does it lead you home?
To a place that you only dream of
When you're all alone
  maandag 26 januari 2009 @ 12:23:53 #229
198485 Shitney
It's Shitney, Bitch
pi_65415481
quote:
26/01 Kim De Gelder ook betrokken bij moord op bejaarde vrouw
Kim De Gelder zou eveneens betrokken zijn bij de moord op Elza Van Raemdonk in Beveren, anderhalve week geleden. Op 16 januari werd in een afgelegen boerderijtje in de Galgstraat het levenloze lichaam van de 73-jarige vrouw gevonden. Ze werd met messteken om het leven gebracht. De Gelder, die vrijdag drie mensen vermoordde in het kinderdagverblijf Fabeltjesland, heeft bekentenissen afgelegd.


Het was haar echtgenoot Jozef Heirman die het lichaam van zijn 73-jarige vrouw Elza Van Raemdonk aantrof. De man was actief geweest op het aanpalende boerenerf van de buren. Toen hij thuiskwam trof hij zijn vrouw dood aan op de vloer. De man belde onmiddellijk de buren en een dokter.

Moord
Op het eerste zicht bleek uit niets dat zij geen natuurlijke dood was gestorven. Maar de dokter oordeelde er anders over. Bij nader onderzoek bleek de vrouw te zijn vermoord.


Nu blijkt dat de 20-jarige babymoordenaar uit Sinaai ook achter deze moord zou kunnen zitten. Volgens verscheidene bronnen zouden er DNA-sporen aangetroffen zijn in het huis van de vrouw. Daarenboven zag een getuige een verdachte man wegfietsen. Zondagavond legde De Gelder voor het eerst bekentenissen af. Om 12.30 uur geeft het parket meer informatie over de zaak.

De Gelder kreeg vandaag een advocaat toegekend. Dinsdag beslist de raadkamer over zijn verdere aanhouding.

Later meer
Bron: het belang van limburg.
And when you think of trust
Does it lead you home?
To a place that you only dream of
When you're all alone
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 26 januari 2009 @ 12:24:15 #230
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_65415494
Ik zie nergens hoe ze deze moord aan hem koppelen?

-edit- ah, wel in dat laatste bericht
  maandag 26 januari 2009 @ 12:30:43 #231
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_65415678
WTF .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  maandag 26 januari 2009 @ 12:32:39 #232
97643 misteriks
finest in cool since 1977
pi_65415738
het kan dus nog gekker
misteriks' contribution is sponsored by Great Attitude Inc.
  maandag 26 januari 2009 @ 12:35:04 #233
262 Re
Kiss & Swallow
pi_65415803
maar hij heeft gepraat dus?... zo een persconferentie?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_65415916
quote:
Moord
Op het eerste zicht bleek uit niets dat zij geen natuurlijke dood was gestorven. Maar de dokter oordeelde er anders over. Bij nader onderzoek bleek de vrouw te zijn vermoord.
Even daarboven staat dat ze met messteken om het leven is gebracht?
pi_65415963
Nou, de beerput komt open.

Ik vraag me wel af hoe men eerst die messteken over het hoofd kan hebben gezien.
There is no love sincerer than the love of food.
  maandag 26 januari 2009 @ 12:48:22 #236
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_65416204
Vaag idd!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_65416292
quote:
Op maandag 26 januari 2009 12:35 schreef Re het volgende:
maar hij heeft gepraat dus?... zo een persconferentie?
Nope, DNA onderzoeken zijn vergeleken
In de KSC-soap is Bos81 mijn man en heb ik een kind met Dr_Flash.
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
  maandag 26 januari 2009 @ 13:09:51 #238
262 Re
Kiss & Swallow
pi_65416843
quote:
Op maandag 26 januari 2009 12:38 schreef patatmetfriet het volgende:

[..]

Even daarboven staat dat ze met messteken om het leven is gebracht?
een paar messteken in de rug hoef je niet gelijk te zien natuurlijk...vooral als ze op haar rug is gevonden
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_65416893
wie wil er uberhaupt de advocaat zijn van zo'n beest :S

bah, lijkt me toch de grootste verschrikking om zoiets te verdedigen...
pi_65417032
Hij richt zich wel op de meest weerloze mensen, zeg! Een bejaarde en een pand vol met babies en peuters.
Wer lesen kann, ist klar im Vorteil.
  maandag 26 januari 2009 @ 13:16:53 #241
262 Re
Kiss & Swallow
pi_65417067
quote:
Op maandag 26 januari 2009 12:51 schreef Ladylike het volgende:

[..]

Nope, DNA onderzoeken zijn vergeleken
ik doelde meer op dit stukje:
quote:
Zondagavond legde De Gelder voor het eerst bekentenissen af. Om 12.30 uur geeft het parket meer informatie over de zaak.
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  maandag 26 januari 2009 @ 13:17:24 #242
216804 charleen
Kloon noch hoax!
pi_65417087
quote:
Op maandag 26 januari 2009 12:23 schreef Shitney het volgende:

[..]Zondagavond legde De Gelder voor het eerst bekentenissen af. Om 12.30 uur geeft het parket meer informatie over de zaak.


Bron: het belang van limburg.
Dus praat hij nou wel of niet???
Jeetje, heeft dus nog wat op zijn kerfstok, wat zal er nog meer gaan komen, poeh hee....
pi_65419932
nou...al meer info of is het uitgesteld?
pi_65419954
Tvpsycho
  maandag 26 januari 2009 @ 14:49:25 #245
216804 charleen
Kloon noch hoax!
pi_65420222
quote:
Op maandag 26 januari 2009 14:40 schreef thestoryofus2009 het volgende:
nou...al meer info of is het uitgesteld?
Die officier van justitie heeft bevestigd wat wij daarvoor al wisten . Getuigen dit bericht begint Wacko toch te praten, maar nog geen bekentenis:
quote:
Dader Dendermonde ook verdacht van moord bejaarde
Uitgegeven: 26 januari 2009 12:28
Laatst gewijzigd: 26 januari 2009 13:33

BRUSSEL - De verdachte van het bloedbad in het Belgische Dendermonde zou tien dagen geleden ook een 73-jarige vrouw in Beveren, bij Antwerpen, hebben omgebracht.

Officier van justitie Christian Du Four in Dendermonde heeft dat maandag gezegd.

Du Four zei dat justitie over duidelijke aanwijzingen beschikt, maar wilde geen details geven. Volgens de Vlaamse publieke omroep VRT zijn in de woning van de vrouw DNA-sporen van Kim De G. aangetroffen. Ook zou een getuige hem hebben zien wegfietsen.




Van Raemdonk

De bejaarde vrouw, Elza Van Raemdonk, werd op 16 januari dood aangetroffen in haar woning. Ze was met messteken om het leven gebracht. Het motief voor de moord is onduidelijk.

Het parket van Dendermonde stond voor een raadsel. Roofmoord werd uitgesloten, want er was niets gestolen uit de woning.

De echtgenoot van de vrouw was op het moment van de moord bij de buren. Hij werd urenlang ondervraagd als getuige, maar dat leverde niets op, meldde dagblad Het Laatste Nieuws.


Geen verklaring

De 20-jarige De G. wordt ervan verdacht vrijdag in een crèche in Dendermonde twee baby's en een leidster te hebben doodgestoken en diverse mensen te hebben verwond.

Volgens Du Four is er geen enkel verband tussen de dode vrouw en de slachtoffers in de crèche in Dendermonde. Hij noemt het ''bijzonder eigenaardig'' dat de man zowel een oudere vrouw als baby's als doelwit koos.


Adressen

Du Four bevestigde voor het eerst dat de verdachte vrijdag bij zijn aanhouding een papiertje bij zich had met de adressen van nog twee andere crèches.

De man heeft maandagochtend voor het eerst gesproken sinds zijn aanhouding, maar heeft nog niets gezegd over de delicten of zijn motief.
Maandag is hem een pro deo advocaat toegewezen.
bronnetje
pi_65420577
quote:
Op maandag 26 januari 2009 13:11 schreef thestoryofus2009 het volgende:
wie wil er uberhaupt de advocaat zijn van zo'n beest :S

bah, lijkt me toch de grootste verschrikking om zoiets te verdedigen...
Waarschijnlijk staan ze in de rij om hem te verdedigen. Publiciteits geile advocaten vinden dit soort zaken prachtig om te doen. Naamsbekendheid he. Als het een Nederlander was geweest, hadden Sprong, Moscovitch en de gebroeders Anker al in de rij gestaan.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_65421015
quote:
Op maandag 26 januari 2009 15:00 schreef Boris_Karloff het volgende:

[..]

Waarschijnlijk staan ze in de rij om hem te verdedigen. Publiciteits geile advocaten vinden dit soort zaken prachtig om te doen. Naamsbekendheid he. Als het een Nederlander was geweest, hadden Sprong, Moscovitch en de gebroeders Anker al in de rij gestaan.
Beter maar steningen hè?

pi_65421026
quote:
Op maandag 26 januari 2009 10:26 schreef MinderMutsig het volgende:
Misschien moeten ze eens naar de pastoor gaan kijken. Lekker, die clichés.

Naar zijn ouders is al gekeken, door ieder actualiteitenprogramma, iedere krant en ongetwijfeld ook de politie. En de berichten over zijn ouders zijn stuk voor stuk dat het zulke nette, normale, respectabele mensen zijn.
Alsof je in twee dagen erachter komt wat een gezinsgeschiedenis is. Over de serie- en maasamoordernaars zelf wordt ook zo'n beetje altijd beweerd dat het zulke 'nette, normale, respectabele' mensen waren. Dat is zo'n enorm cliché inmiddels dat het alleen iets zegt over het vermogen van dubieuze figuren hun duistere kanten en activiteiten verborgen te houden, en het vermogen van de buitenwereld om de andere kant op te kijken als er iets echt niet in de haak is (zie alleen al de duizenden gevallen van ernstige kindermishandeling jaarlijks).

Het ligt overigens verder voor de hand dat niemand te koop gaat lopen met activiteiten die het daglicht niet kunnen verdragen. Er hoeft hier niets aan de hand te zijn met het gezin waar de moordenaar zelf uitkomt, maar het kan net zo goed wel het geval zijn. Kwestie van wat verder onderzoeken dan de cliché's over 'nette, normale, respectabele mensen'.
pi_65421384
quote:
Op maandag 26 januari 2009 15:14 schreef patatmetfriet het volgende:

[..]

Beter maar steningen hè?


Ze hadden hem beter gelijk een nekschot kunnen geven onder het mom "hij verzette zich bij arrestatie en hij trok een mes".

Ik zie niet in hoe zo iemand ooit nog een aanvulling op de maatschappij zou kunnen zijn en ik vraag me af of de maatschappij zit te wachten op dit soort zieke geesten.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
  maandag 26 januari 2009 @ 15:33:54 #250
100008 MeneerMuis
WWE is my life
pi_65421724
Ik heb zo het vermoeden dat dit monster nooit meer op vrije voeten gaat komen.

Ik mag toch aannemen dat België ook levenslang kan geven?
World Wrestling Entertainment
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')