Nog wel, maar er moeten wel snel foto's/updates komen...quote:Op vrijdag 13 februari 2009 18:48 schreef Charizma het volgende:
We love you babs!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Dat is toch een flinke update?quote:Op woensdag 18 februari 2009 15:38 schreef Cat22 het volgende:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ach gut, kijk ze nou toch! Het zijn échte poesjes geworden! Wat zien ze er goed uit!
En wat een leuke namen!
Koetsjie, koetsjie krabbel krauw!![]()
![]()
![]()
Ja, sorry maar drie weken zonder update vraagt om een fllinke reactie. Balen van je internet zeg, maar fijn dat ze het goed doen. Jij ook weer helemaal genezen?
En heb je nog eens nagedacht over het Redcat nieuwsbrief verhaaltje?![]()
Echte kittens dus.quote:Op woensdag 18 februari 2009 15:44 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Dat is toch een flinke update?
Ze vechten nu met elkaar, eten vaste brokjes, zijn zindelijk, miauwen alleen als ze aandacht of eten willen, springen op alles en durven er meestal ook weer af, balletjes en touwtjes zijn heel leuk, maar achter de koelkast en onder de bank is het ook heel spannend
Gomez is nog steeds best eng, maar zn staart pakken toch ook wel leuk
Op schoot zitten willen ze alleen nog als ze moe zijn, verder moet er constant gespeeld, gerend, gesprongen, gevochten, gebeten en gekrabt worden
Dat verhaaltje wil ik graag schrijven, ben er al aan begonnen, maar doordat mn ouders hier waren weinig gedaan![]()
+1quote:Op woensdag 18 februari 2009 16:57 schreef Patapon het volgende:
owh dat filmpje.... dat ze op het eind naar je toe rennen, echt heel lief!![]()
![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |