ik vind er ook niks aan zo. Mensen moeten hun best doen geld te verdienen, ipv een beetje tof ingewikkeld te zitten doen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 11:43 schreef Jane het volgende:
Bhleeghhh! Ik wil een mol die hard z'n best doet om op een echte kandidaat te lijken!Maar eigenlijk doet hij dat dus ook, zoals het tegenwoordig gaat.
Of het is stiekem een soort Idols geworden. Degene die het minst goed voor de Mol gespeeld heeft valt elke week af. Of, in navolging van Evita en Joseph, 'Op zoek naar de Mol', om in AVRO-termen te blijven. Het is dat Frits Sissing het niet presenteert, maar anders...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 11:52 schreef avonne het volgende:
Mijn nieuwste theorie "Er is geen mol. Wil jij de mol zijn?" en dan gewoon helemaal geen mol kiezen.
Er IS geen mol...
Hehe...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 12:13 schreef Jane het volgende:
[..]
Of het is stiekem een soort Idols geworden. Degene die het minst goed voor de Mol gespeeld heeft valt elke week af. Of, in navolging van Evita en Joseph, 'Op zoek naar de Mol'. Het is dat Frits Sissing het niet presenteert, maar anders...
Rick speelt het spel. Die lijkt teveel op een echte kandidaat. Zal er volgende week wel uitvliegen dus.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 12:20 schreef Freezor het volgende:
Het valt me trouwens op dat over Rick totaal niet gespeculeerd wordt. Ik ga ook maar eens op hem letten denk ik.
Zou me niks verbazen als de BN'ers gewoon allemaal betaald worden voor hun deelname.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 11:52 schreef avonne het volgende:
[..]
ik vind er ook niks aan zo. Mensen moeten hun best doen geld te verdienen, ipv een beetje tof ingewikkeld te zitten doen.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Anniek: rood rood zwart rood Dennis: rood ??? zwart rood Froukje: ??? ??? rood rood Jon: rood ??? ??? rood Paula: rood ??? ??? rood Rick: rood rood rood rood Sebastiaan: rood ??? zwart rood Viviënne: rood rood ??? ??? ----------------------------------------- Vera: rood rood - - Hans: rood rood ??? rood |
En daarnaast is het een ontzettend irritant wijf. Snel eruit inderdaadquote:Op vrijdag 23 januari 2009 01:12 schreef Jane het volgende:
[..]
Ik hoop dat Anniek er in ieder geval snel uitvliegt, want daar heb ik inmiddels zoveel secundaire aanwijzingen voor gezien dat het echt kut zou zijn als ze het was. Dan heb ik echt teveel series gezien door de jaren heen.
nah... die vind ik nou zo duidelijk verdacht, dat ie het niet is... dus.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 12:20 schreef Freezor het volgende:
Het valt me trouwens op dat over Rick totaal niet gespeculeerd wordt. Ik ga ook maar eens op hem letten denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |