gedrocht is het niet , maar hij wordt kapot gedraaitquote:Op donderdag 22 januari 2009 19:24 schreef Piles het volgende:
Plaats 2-5 waren prima, maar dan toch dit gedrocht weer op 1
Nah, kijk eens naar de webcam!quote:
Producers zijn altijd druk met koffiehalen enzo natuurlijkquote:Op donderdag 22 januari 2009 19:37 schreef Broekie het volgende:
[..]
Nah, kijk eens naar de webcam!
Daar is ie weer... Tjibbe!
Toevallig luisteraars in de IP-range 145.58.*.* te zien? Dan weet je 't zeker.quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:38 schreef Broekie het volgende:
Ik blijf er bij dat er een MetMichiel Spion naar de CrossRadio show So 90's luistert elke week.
Dit nummer hebben we dus vandaag gedraait, en vorige week precies hetzelfde, werd er ook 's avonds in MetMichiel een nummer gedraait welke wij die middag nog draaide...
Niet op gelet eigenlijk, meestal kijk al niet verder dan de 145.*quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:42 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Toevallig luisteraars in de IP-range 145.58.*.* te zien? Dan weet je 't zeker.
Michiel hoeft niet te luisteren. Hij kan natuurlijk ook gewoon ff naar de playlist gespiekt hebben.quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:46 schreef Broekie het volgende:
[..]
Niet op gelet eigenlijk, meestal kijk al niet verder dan de 145.*
Och, kwestie van zonnebrand dragen! Volgens Baz Luhrman ben je dan vrij om die knop eraf te halen.quote:Op donderdag 22 januari 2009 19:48 schreef morpheus_at_work het volgende:
kan iemand fok even van de slowplay knop afhalen
Dan staat hij wel in de gemiddelde IP history listquote:Op donderdag 22 januari 2009 19:48 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Michiel hoeft niet te luisteren. Hij kan natuurlijk ook gewoon ff naar de playlist gespiekt hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |