Ja ik ga een boel foto's maken.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:27 schreef golfer het volgende:
Lieve Dude, ik snap dat je een beetje aan het stuiteren bent bij het idee dat je je koffer(s) moet pakken en een paar dagen zonder die Artishock moet doen, maar denk gewoon veel aan ons en Herman van Veen en alles sal reg kom.
Trouwens...Tom Kroes is saai.![]()
Oh ja..have fun enzo en maak mooie foto's!
Gelukkig werkt hij in een mannenwereld!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:30 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Stel dat ie je dumpt voor een collega. Dus![]()
En dat valt dan weer reuze mee.quote:Slechts 10 daagjes
Nou, er is wel heel veel goede drank. En die kunnen wij prima betalen, en de rijke Russen ook, maar de gemiddelde Rus niet. Die drinkt zich dood aan gevaarlijke bocht.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:37 schreef Isabeau het volgende:
En het gaat ongetwijfeld geweldig (koud) worden! Denk aan al die cultuur! (en de drank! alhoewel ik bij Rusland altijd aan goedkope, zeer sterke slecht smakende drank moet denken, geen idee of dat gegrond is)
Ik denk altijd dat alle russenn alleen maar rotte tanden hebbenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:37 schreef Isabeau het volgende:
En het gaat ongetwijfeld geweldig (koud) worden! Denk aan al die cultuur! (en de drank! alhoewel ik bij Rusland altijd aan goedkope, zeer sterke slecht smakende drank moet denken, geen idee of dat gegrond is)
Ja ik ook wel.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:42 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben benieuwd wat je eigen ervaring daar is met betrekking tot die aanwezige luxe.
Reken maar van yes!quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:32 schreef Duderinnetje het volgende:
En als ik aan zo'n lekkere borsjtsj zit, zal ik even denken: golfer zit ook altijd zo graag aan een lekkere borsjtsj.
Tja..het blijft behelpen daar.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:40 schreef Duderinnetje het volgende:
Kaviaar, kreeft, champagne, de duurste wodka's.
Leuk! Speciale reden? Of gewoon omdat je de ingredienten voor de tapas wilt vertalen?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 11:54 schreef DarkElf het volgende:
ik ga binnenkort een curus spaans doen
Leuke taal, veelgesproken taal en dan snap ik de tapaskaart in Spanje beterquote:Op vrijdag 23 januari 2009 11:55 schreef Tezz het volgende:
[..]
Leuk! Speciale reden? Of gewoon omdat je de ingredienten voor de tapas wilt vertalen?
Olaquote:
Ja ben benieuwd, je kan wel thuisstudies doen enzo maar daar zie ik mezelf het niet echt van opsteken en dit is bij iemand thuis die 8 mensen tegelijk lesgeeft 10 weken lang. Zo kan ik ook ff zien of t wel echt leuk isquote:Op vrijdag 23 januari 2009 11:57 schreef ColdFeet het volgende:
Leuk joh, DE! Mijn meneer heeft ook nog plannen in die richting.
bueno, bueno. con usted?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 11:58 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Leuke taal, veelgesproken taal en dan snap ik de tapaskaart in Spanje beter
[..]
OlaComo esta?
Muy bien, soy un DE felizquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |