quote:Op zaterdag 24 januari 2009 23:32 schreef p_iglet het volgende:
Kunnen we niet gewoon 's middags een draagwandeling gaan maken met al die kids? Dan kunnen ze mooi in de doek slapen en kunnen wij ondertussen kletsen.
Jij hebt maar 1 klein kind tochquote:Op zondag 25 januari 2009 17:20 schreef Ticootje het volgende:
Oh, en voor de mensen die liever niet met doek wandelen, ik heb 3 buggy's en 2 kinderwagens...
veel te koud! heb ook wel wat beters te doen dan een groep dames met draagdoeken, kinderwagens, beginnende of vergevorderde buikjes op te gaan staan wachten maar je weet het nooit!quote:Op woensdag 28 januari 2009 17:34 schreef Maneki.Neko het volgende:
den haag is best groot hoor, en tis best koud om zomaar ergens te gaan staan wachten tot we voorbijkomen
Aftakelend buikje in mijn geval, maar daar zie je niks van want ik hang er strategisch een kind voorquote:Op woensdag 28 januari 2009 17:42 schreef sterrenmunt het volgende:
[..]
veel te koud! heb ook wel wat beters te doen dan een groep dames met draagdoeken, kinderwagens, beginnende of vergevorderde buikjes op te gaan staan wachten maar je weet het nooit!
Enig nadeel is dat de zijkanten niet altijd bepaalde vetjes goed kunnen camoufleren en ze juist accentueren. wel, in mijn geval tenminstequote:Op woensdag 28 januari 2009 22:08 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Aftakelend buikje in mijn geval, maar daar zie je niks van want ik hang er strategisch een kind voor
(Echt wel multifunctioneel, die draagdoeken!)
Watte? Welke vetjes? Slanke denquote:Op woensdag 28 januari 2009 22:24 schreef DaviniaHR het volgende:
Enig nadeel is dat de zijkanten niet altijd bepaalde vetjes goed kunnen camoufleren en ze juist accentueren. wel, in mijn geval tenminste
quote:Op woensdag 28 januari 2009 22:49 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Watte? Welke vetjes? Slanke den
Nee, die heb ik niet..quote:Op woensdag 28 januari 2009 22:24 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Enig nadeel is dat de zijkanten niet altijd bepaalde vetjes goed kunnen camoufleren en ze juist accentueren. wel, in mijn geval tenminste
Ik neem trouwens wrs mn wandelwagen mee, dan leg ik eli te slapen in de wandelwagen, en als er dan gewandeld wordt, kunnen we op die manier meeJa, tico, ik weet dat je buggy's hebt, maar ik weet dat eli goed slaapt in onze bugaboo, dus dat vind ik prettiger. of heb jij ook een bugaboo?
quote:Op donderdag 29 januari 2009 12:07 schreef TearSong het volgende:
Ik denk niet dat ik het ga halen de eerste. Iedereen heeft hier griep :s (iedereen tegelijkertijd...echt niet fijn/handig..)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |