Pakketjes gaan best snel van UK naar NL is mijn ervaring. Zou er zaterdag al kunnen zijn ja, maar anders begin volgende week altijd wel normaal gesprokenquote:Op woensdag 21 januari 2009 09:57 schreef MarkyB het volgende:
Gisteren is er vanuit engeland een pakketje verstuurd naar mij in nederland. Hoe lang duurd het gemiddeld voordat dit aankomt? Kan ik het voor zaterdag verwachten of is dat een beetje te voorbarig?
DuurDEquote:Op woensdag 21 januari 2009 10:18 schreef djkoelkast het volgende:
Afhankelijk van de vervoerder.
Als je de Britse post hebt dan net minder dan een week.
UPS/DHL meestal 2-3 dagen
en "duurd"het is bij jou zeker ook "neukd"
Maar lieverd, het is gewoon tegenwoordige tijd "hoe lang duurt" "hoe lang neukt".quote:
quote:
Dan ben je goed genaaid.quote:
Sja, als jij 3 tot 5 weken prima vindt: prima.quote:
zoals ik zei is dat een prima score voor paketten uit Europa naar hier.quote:Op woensdag 21 januari 2009 12:08 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Sja, als jij 3 tot 5 weken prima vindt: prima.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 12:11 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
zoals ik zei is dat een prima score voor paketten uit Europa naar hier.
Alleen is het volledig overbodig "3 tot 5 weken" te posten, want in de OP staat duidelijk dat een pakket is verstuurd van UK naar Nederland. Dat jij in verweggistan woont, is volstrekt irrelevant voor TS en het topic.quote:Op woensdag 21 januari 2009 12:11 schreef indahnesia.com het volgende:
zoals ik zei is dat een prima score voor paketten uit Europa naar hier.
waarom zou ik de OP lezen?quote:Op woensdag 21 januari 2009 13:23 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Alleen is het volledig overbodig "3 tot 5 weken" te posten, want in de OP staat duidelijk dat een pakket is verstuurd van UK naar Nederland. Dat jij in verweggistan woont, is volstrekt irrelevant voor TS en het topic.
quote:
quote:
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |