Dan heb je wel voor 40 euro, want die scheercreme is 16,75 of 17,35 waard afhankelijk van het type, plus 16 euro aan zeep, plus 11 euro naked lady. Dus je zit er zelfs ruim over.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:21 schreef ferrari_rood het volgende:
idd bare naked lady even nagekeken en potje scheercreme is 225 gram
Ja onwijsquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:22 schreef Cat22 het volgende:
Tuulk heb ik gelijk.![]()
Begin je al te stuiteren? Stuiter ik met je mee!
Karma is ook geen kerstproductquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:34 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik had alleen liever wat meer kleinere dingen gehad ik klaag voor de rest niet. Heb ik mazzel dat ik snowcake en angel delight lekker vind ruiken en dat ik niet de karma gekregen heb.
Dan heeft Den Haag toch het signaal van de gebruikers opgepikt. Maar ik begrijp je wel hoor: ik zou ook niet gelukkig zijn met zo'n pakket. Maar da's het risico van de grab bag, kun je niks van zeggen.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:34 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik had alleen liever wat meer kleinere dingen gehad ik klaag voor de rest niet. Heb ik mazzel dat ik snowcake en angel delight lekker vind ruiken en dat ik niet de karma gekregen heb.
Dat zouden de badlozen met je oneens zijn. Die klagen meestal dat er teveel badspul in zit.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:38 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Karma is ook geen kerstproduct![]()
Ik snap best dat je liever meet kleine dingen had gehad, dat zou ik ook hebben!! En je hebt niet één badproduct, dat zou ik heel jammer vinden. Gelukkig vind je de zeep lekker, hoe ruikt bare naked lady?
quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:38 schreef Cat22 het volgende:
(en dan doe ik toch weer evenals ik bedenk hoe duur Lush eigenlijk is, vooral in NL! )
Dat zal best, maar er zit ook geen echt lekker doucheproduct in. Ja zeep, maar ja. Als je een douche hebt hoop je denk ik dan toch op een body butter of een douchegel...quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:39 schreef Cat22 het volgende:
Dat zouden de badlozen met je oneens zijn. Die klagen meestal dat er teveel badspul in zit.![]()
Valt er iets te F5en dan???quote:
Dat omzeil je door heel veel spul in potjes uit de UK te bestellen en de lege potjes in NL in de winkel in te leveren voor een masker. N00b.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:43 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Wat dat betreft is het wel kut dat ze de verse maskers niet hierheen kunnen sturen... Scheelt gewoon 4 euro!!
T&T van DHL?quote:
Hier zo'n badloze die dan klaagtquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:39 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Dat zouden de badlozen met je oneens zijn. Die klagen meestal dat er teveel badspul in zit.![]()
*stuiter*
Hoe vaak heb je al geF5d?
Haaaaaaai,quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:49 schreef Cat22 het volgende:
Dippie! River1 komt ook naar de meet! En heeft wat te ruil!
dinnetje!
Ja maar hoe lang gaat dat wel niet duren dan, 5 lege potjes. Ik heb nu alleen maar een pot Dream Cream en daar is na 2 weken misschien 1 30ste uit?quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:47 schreef Cat22 het volgende:
Dat omzeil je door heel veel spul in potjes uit de UK te bestellen en de lege potjes in NL in de winkel in te leveren voor een masker. N00b.![]()
*heeft 5 potjes en oude spaarkaart (met de nieuwe kan het niet meer) klaar liggen voor de meet*
Ik dacht, dat verandert maar 1x per dag. Ik kijk vanavond voor het slapen gaan wel nog een keerquote:
Hoe denkt ze over zuurstokken?quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:49 schreef Cat22 het volgende:
Dippie! River1 komt ook naar de meet! En heeft wat te ruil!
dinnetje!
Haihaiquote:Op woensdag 21 januari 2009 15:51 schreef River1 het volgende:
Haaaaaaai,, tis gezellig hier zeg ! Oh ja, heb ik nog wat te ruil ? Ben zo goed als door mijn spulletjes heen, maar heb nog Taai Taai 250gr in de aanbieding en diverse shower gels waar ik wel wat van kan missen.
Hoi Dippie, ik had je al gedag gezegd ergens anders, wetende dat je dat nog niet kan lezen
![]()
Daarom toch gewoon hier lekker kletsen.quote:Op woensdag 21 januari 2009 15:55 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Haihaija ik kan nog niet lezen daar
zo stom.
Oh die zuurstok, nou snap ik hetquote:Op woensdag 21 januari 2009 16:01 schreef Dipkip het volgende:
Tot mn pakket uit engeland komt is het enige van Lush wat ik te ruil heb een candy cane BBS, daar hadden cat en ik het over via de pb's.
Nee niet echt specifieke dingen eigenlijkquote:Op woensdag 21 januari 2009 16:06 schreef River1 het volgende:
Oh die zuurstok, nou snap ik het![]()
Wil ik best ruilen hoor ! Is er iets waar je naar op zoek bent ?
Heb jij het zelfde als ik? Zo'n gek bedorven geurtje?quote:Op woensdag 21 januari 2009 16:17 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik zit me af te vragen of uberhaupt iemand blij zou zijn met de let them eat cake
Ik stuur je een pb !quote:Op woensdag 21 januari 2009 16:18 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Nee niet echt specifieke dingen eigenlijkik heb een bad en een douche nou ja technisch gezien heb ik geen bad en geen douche, maar daar komt hopelijk binnen een paar weken verandering in en ik wil gewoon veel dingen uitproberen
ik hou alleen niet van te zoet, te roze, te vanille en te kokos.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 16:17 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik zit me af te vragen of uberhaupt iemand blij zou zijn met de let them eat cake
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |