alles beter dan niets. Bij 100 euro mogen de mensen best wachten hoor... eerder dat de inkt opgedroogd is gaat de beste klant niet weg hoorquote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:43 schreef Nouwk het volgende:
Ja, jo wij hebben dus zo'n stift bij elke kassa. De streep lichtte alleen pas op nadat mevrouw al weg was, duurt even voordat de inkt droogt :/
zo vaak zie je een briefje van 100 ook weer niet tegenwoordig aan de kassa.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:48 schreef Renesite het volgende:
[..]
alles beter dan niets. Bij 100 euro mogen de mensen best wachten hoor... eerder dat de inkt opgedroogd is gaat de beste klant niet weg hoor
Ermquote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:13 schreef monsterd. het volgende:
[..]
zo vaak zie je een briefje van 100 ook weer niet tegenwoordig aan de kassa.
En je was zo bang dat je te oud was.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:15 schreef Neo-Mullen het volgende:
Contract verlengd
Mn laatste jaartje toch gehaald
Huh dacht ook dat het 75 max was?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 23:57 schreef monsterd. het volgende:
Waar staat de BCD op je salarisstrook eigenlijk voor? Ik had trouwens 103 euro personeelskorting, dacht dat dat niet mogelijk was aangezien er een limiet is van 75 euro per keer?
Het is in principe 300 euro per jaar maximaal. Dus als je bv in kwartaal 1 die 75 euro niet haalt, kan je het kwartaal erop inderdaad boven die 75 euro komen!quote:Op zaterdag 7 februari 2009 11:11 schreef Kadooosh het volgende:
Huh dacht ook dat het 75 max was?
Wou wel mooi zijn aangezien een buurman met mijn bonuskaartje ¤1200 bier heeft gekocht.
Heb over het algemeen geen problemen met dat all in gedoe.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 17:37 schreef Simsfan88 het volgende:
Krijg er net ook weer één binnen, maar dat wil ik helemaal niet
Servexquote:Op zondag 8 februari 2009 18:37 schreef WasMachinator het volgende:
een of andere toko die winkels exploiteert op stations
Ja klopt, en wij zijn geen risicofiliaal (ookal is de winkel in een "zwarte" wijk..). Onze winkel heeft zelfs de koffieautomaat een tijd geleden (toen werkte ik er nog niet) weggehaalt omdat die mensen met zn allen alleenmaar kwamen om koffie te drinken, en ze maakten zelfs pakken koekjes openquote:Op vrijdag 6 februari 2009 20:38 schreef Weemz het volgende:
Je krijgt pas van die controle lampen als je risico filiaal bent toch? Dus filiaal in een risicogebied (ik gok à la Amsterdam damplein) of aantoonbaar een bepaalde hoeveelheid vals geld hebt gekregen.
Overigens, de geldtelcentrale (die dus alle kokers telt) controleert als het goed is ook op echtheid. Als zij dus merken dat je boven een bepaald percentage vals geld zit zou je van die lampjes moeten (kunnen) krijgen...
Wat stond er in die brief? Nog nieuws over die all in loon?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 17:37 schreef Simsfan88 het volgende:
Krijg er net ook weer één binnen, maar dat wil ik helemaal niet
Stond een samenvatting van het all-in uurloon in en een telefoonnummer waar je heen kan bellen als je nog vragen hebt.quote:Op zondag 8 februari 2009 23:19 schreef stofzuierslang het volgende:
[..]
Wat stond er in die brief? Nog nieuws over die all in loon?
Heb geen brief gehad verder.quote:Op maandag 9 februari 2009 17:01 schreef Bokita het volgende:
[..]
Stond een samenvatting van het all-in uurloon in en een telefoonnummer waar je heen kan bellen als je nog vragen hebt.
Tja, druk op het werk hequote:Op zondag 15 februari 2009 12:44 schreef waterreus23 het volgende:
Zozo, een unicum:
Al bijna een week geen bericht hier![]()
Opneembaar natuurlijk, dat is wat je nu kan opnemen.quote:Op maandag 16 februari 2009 00:35 schreef uitje4life het volgende:
vraagje: krijg je de vakantieuren uitbetaald die onder het kopje 'saldo' staan of die onder 'opneembaar' staan op de loonstrook?
Dat probleem hebben wij ook af en toe, chauffeurs willen het niet meenemen omdat de rest er dan moeilijker uit kan, waardoor ons magazijntje vol met fust e.a. staat. Zelfs als alles is ingevoerd doen ze daar moeilijk over, zo jammerquote:Op maandag 16 februari 2009 22:21 schreef Rikketik het volgende:
Een deellading is toch wanneer er twee (of meerdere) filialen in één vrachtwagen gepropt zitten? Ik vind dat namelijk zo slecht geregeld bij ons. De hele week hebben we een enkele vrachtwagen voor onszelf en net op de dag met de meeste retouren, zaterdag dus, moeten we de vrachtwagen delen. Gevolg: een groot deel van de fusten (en natuurlijk het papier) kan niet mee wat weer allemaal ruimte in ons toch al te kleine magazijn opslokt.
1000 vierkante meter bij ons. Ruimte genoeg.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:27 schreef Lauriette91 het volgende:
Zou willen dat wij een groot magazijn hadden
Bij ons is het dus echt te kleinquote:Op maandag 16 februari 2009 23:32 schreef NJ het volgende:
[..]
1000 vierkante meter bij ons. Ruimte genoeg..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |