Toch zouden ze die projecten best mogen schrappen voor wat meer info over o.a. gedragsproblemen, pedagogisch klimaat in je klas verbeteren, handelingsplannen schrijven en uitvoeren en omgang met ouders...quote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:43 schreef Jojoortje het volgende:
Maar een fictieve school ontwerpen moest ik ook! Virtuele school heett dat bij ons. Moet je een school ontwikkelingen met je eigen visie en pedagogische insteek. Ook moet je dan een dikke plattegrond maken van hoe je het precies wil hebben. Erg leuk allemaalWat ik allemaal wel niet bij die school heb ingedaan
Een halve kinderboerderij waar kinderen met dieren kunnen spelen. Ze moesten dan ook die beesten voeren en drinken geven iedere dag, zodat ze een verantwoordelijksheidsgevoel krijgen
Omgang met ouders hebben we ook een portfolio voor. We moeten onszelf dan filmen enzoquote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:53 schreef karoltje het volgende:
[..]
Toch zouden ze die projecten best mogen schrappen voor wat meer info over o.a. gedragsproblemen, pedagogisch klimaat in je klas verbeteren, handelingsplannen schrijven en uitvoeren en omgang met ouders...
Daar loop je na de PABO namelijk enorm tegenaan.
Weet je al of jij ook voor die subsidieregeling in aanmerking komt?quote:Op woensdag 11 maart 2009 08:59 schreef heaven7 het volgende:
In augustus begin ik met de avondopleiding Pabo te Arnhem
Iemand die ervaring heeft met deze variant?
AK is ook een kutvakquote:Op dinsdag 10 maart 2009 22:40 schreef Buitendam het volgende:
Aardrijkskunde, wat een bitch.
Wij krijgen het eerste jaar 4 kansen om Aardrijkskunde en Geschiedenis te halen.
Voor Rekenen en Taal krijgen we 3 kansen.
Rekenen, Taal en Geschiedenis heb ik in 1 keer gehaald, geen vuiltje aan de lucht, maar AK...
Je moet een 5,5 halen voor een voldoende.
Eerste keer: 5,4.
Tweede keer: 5,4.
En vandaag WEER: 5,4.
Wat kan er nou zo moeilijk zijn aan topo en kennis, maar op de een of andere manier ligt het me niet.
Zuur.
Dat is ook het gevaar wat de meeste stagiaires ervaren als ze bijvoorbeeld een groep 3 hebben. De stof is idd zo ontzettend makkelijk, dus je bent geneigd om 1 oplossingsstrategie aan te bieden. Voor de leerkracht is het makkelijk, maar voor sommige kinderen is het echt nog heel moeilijk. Dus je moet van te voren jezelf allemaal vragen stellen (Bij iedere groep is dat.)quote:Op zaterdag 14 maart 2009 13:54 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Hoeveel tijd zijn jullie eigenlijk kwijt met het voorbereiden van de lessen? En hoeveel verschilt dat per groep?
Ik zou me zo kunnen voorstellen dat groep 7 veel meer voorbereidingstijd vergt dan groep 3, omdat de stof van groep 3 zó eenvoudig is dat je dat haast gewoon ter plekke kunt oppakken.
Hoe kun je nou de kinderen 'door en door' kennen als je hooguit twee dagen per week stage loopt? Ik weet niet hoe dat bij jou zit hoor...misschien heb jij meer stagedagen dan ik?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 14:47 schreef Jojoortje het volgende:
Natuurlijk ken je na verloop van tijd de kinderen door en door en weet je precies wat elk kind in zijn of haar mars heeft, maar toch is het goed om nog af en toe bij deze vragen stil te staan. Ik zie dat nu ook veel te weinig eerlijk gezegd![]()
Twee dagen per week, een heel schooljaar lang? Dan ken je na een tijdje de kinderen heus wel door en door. Het is ook maar net hoe geinteresseerd je daar in bent en of je bereid bent om veel te leren van de leerkracht van de groep.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 20:30 schreef Judeljuud het volgende:
[..]
Hoe kun je nou de kinderen 'door en door' kennen als je hooguit twee dagen per week stage loopt? Ik weet niet hoe dat bij jou zit hoor...misschien heb jij meer stagedagen dan ik?
Ho ho! Het was geen aanval ofzo. Ik bedoelde meer dat ik het soms gewoon frustrerend vind om zo weinig stage te lopen. Maar ik wissel dan ook nog eens halverwege het jaar van bouw. Dus dit jaar waren de eerste twee periodes onderbouw en loop ik de rest van het jaar stage in de bovenbouw.quote:Op zaterdag 14 maart 2009 20:35 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Twee dagen per week, een heel schooljaar lang? Dan ken je na een tijdje de kinderen heus wel door en door. Het is ook maar net hoe geinteresseerd je daar in bent en of je bereid bent om veel te leren van de leerkracht van de groep.
Ho ho hoquote:Op zaterdag 14 maart 2009 21:58 schreef Judeljuud het volgende:
[..]
Ho ho! Het was geen aanval ofzo. Ik bedoelde meer dat ik het soms gewoon frustrerend vind om zo weinig stage te lopen. Maar ik wissel dan ook nog eens halverwege het jaar van bouw. Dus dit jaar waren de eerste twee periodes onderbouw en loop ik de rest van het jaar stage in de bovenbouw.
Leuke LIOstage?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 22:14 schreef Svensational het volgende:
Ja, vierdejaars.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |