Doet gaslicht.com dat echt zelf of de nieuwe aanbieder, die je via deze website kiest? Het staat volgens mij nergens helemaal goed ... Op dit moment is RWE de goedkoopste voor ons, en op hun eigen website maken ze ook reclame met hun overstapservice, maar via gaslicht.com ben ik niet helmaal zeker.
Oh, weet misschien ook iemand hoe vaak die aanbiedingen op gaslicht.com veranderen en wanneer? Zit daar een systeem achter? Ik heb in principe tot begin januari de tijd om te kiezen.
En hoe berekend een nieuwe aanbieder het voorschotbedrag? Op basis van het gemiddelde wat andere huishoudens verbruiken of heb ik daar invloed op? Ik wil natuurlijk niet dat mijn maandbedrag ineens verdubbelt.
Wij hebben net pas een jaarafrekening van Nuon gehad, maar om nu te zeggen ik weet precies dat alle kortingen goed verrekend zijn, phhhh, dat is nog niet eens zou eenvoudig om achter te komen. Of stel ik mij aan? Onze aanbieding bestond toen uit een vast bedrag, wat wij in het begin ook netjes op de rekening geboekt kregen, maar ook uit korting op de (variabel) gas- en stroomprijs. En hier ben ik niet helemaal zeker of dit juist is berekend, er staat wel een korting op de rekening... maar dat zijn weer andere getallen als toen op gaslicht.com (hoe hoog is trouwens de BTW?).
bovendien is natuurlijk de gas-en stroomprijs ook weer veranderd en ze rekenen met een gemiddelde...Het is nog niet zo eenvoudig een gedetailleerde rekening na te kijken.
[ Bericht 9% gewijzigd door Zana op 12-11-2009 13:29:16 ]