Dat dus op training praat ie Nederlands met iedereen.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:24 schreef need2009 het volgende:
Hij kan wel nederlands, maar dat doet ie niet. Weet niet meer waarom.
Is anders wel knap als hij dat expres deedquote:Op zondag 8 februari 2009 19:31 schreef Asskicker14 het volgende:
Salcido wil wel heel erg graag weg bij PSV, hé.
iddquote:Op zondag 8 februari 2009 19:38 schreef Prosac het volgende:
Van de Laak heeft mazzel dat hij zijn been al wat buigt..
Was voor de scheidsrechter moeilijk te zien, beetje optelsom denk ik. Geel was belachelijk, maar ja..quote:Op zondag 8 februari 2009 19:41 schreef buddyb het volgende:
dat was een echt benenbreker
en hofland speelt gewoon de bal wtf
Gewoon heel mooi, zelfs zo mooi, dat jij het ook mooi vond.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:50 schreef DJ_Ryow het volgende:
Omschakelen met de hoofdletter O
Counteren met de hoofdletter C
Jij hebt liever Bagger met de hoofdletter B?quote:Op zondag 8 februari 2009 19:50 schreef DJ_Ryow het volgende:
Omschakelen met de hoofdletter O
Counteren met de hoofdletter C
gaat mij erom dat de NOS er iets fantastisch van maakt omdat het AZ is terwijl ze het een ordinaire counter zouden noemen als De Graafschap het deed.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:54 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Jij hebt liever Bagger met de hoofdletter B?Organisatie heet zoiets.
Ze lieten wel meer zaken achterwege, maar moesten zo nodig wel even nog wat extra aandacht en tijd besteden aan die mongolen met hun capuchons bij Ajax.quote:Op zondag 8 februari 2009 19:58 schreef Grulez het volgende:
Ze hebben het mooiste technische hoogstandje van het weekend (Garcia) achterwege gelaten...
Je moet wel niet van voetbal houden als je dit geweldig vindt.quote:Op zondag 8 februari 2009 20:04 schreef qonmann het volgende:
Ik ben blij met de NOS
.. een uurtje en je bent er door heen
.. geen reclame
.. geen betweters, die zich analisten noemen
(.. en gewoon met de sterkste clubs beginnen)
Hoop dat het voetbal nooit weer naar de commerciëlen gaat
Bijna goed, ze begonnen met Vitesse-ajaxquote:Op zondag 8 februari 2009 20:04 schreef qonmann het volgende:
Ik ben blij met de NOS
.. een uurtje en je bent er door heen
.. geen reclame
.. geen betweters, die zich analisten noemen
(.. en gewoon met de sterkste clubs beginnen)
Hoop dat het voetbal nooit weer naar de commerciëlen gaat
Als ik echt heel veel van voetbal zou hebben zou ik wel een abonnement hebben op Eredivisie-Live.quote:Op zondag 8 februari 2009 20:05 schreef detulp050 het volgende:
[..]
Je moet wel niet van voetbal houden als je dit geweldig vindt.
Precies. Als je van voetballen houdt, kan je beter niet kijken, Mss hetzelfde als wat ik met volleybal en schaatsen heb; 5 min per week is voldoende.quote:Op zondag 8 februari 2009 20:13 schreef qonmann het volgende:
[..]
Als ik echt heel veel van voetbal zou hebben zou ik wel een abonnement hebben op Eredivisie-Live.
..of naar de wedstrijden gaan. Dus je hebt wel een punt, heel fanatiek ben ik niet.
Bij deze danquote:Op zondag 8 februari 2009 19:58 schreef Grulez het volgende:
Ze hebben het mooiste technische hoogstandje van het weekend (Garcia) achterwege gelaten...
Als ze een minuut of 10-15 extra hebben is het een prima show, dit is te snel.quote:Op zondag 8 februari 2009 20:01 schreef detulp050 het volgende:
Omdat het de NOS niet om het voetbal te doen is, maar uitzenden om het uitzenden. Snel, sneller, snelst
Twente stond toch 2de ?quote:Op zondag 8 februari 2009 20:06 schreef need2009 het volgende:
[..]
Bijna goed, ze begonnen met Vitesse-ajax
Omdat ze bij de NOS niet zo onafhankelijk en principieel zijn als ze zich voordoen.quote:Op maandag 9 februari 2009 00:29 schreef Dj_Day-V het volgende:
Waarom beginnen ze trouwens met Ajax? En niet met Twente?
herhaling nu
http://zappen.blog.nl/spo(...)door-grens-3-miljoenquote:Studio Sport breekt door grens 3 miljoen
Studio Sport is zondagavond door meer dan 3 miljoen mensen bekeken, blijkt uit cijfers van Stichting Kijkonderzoek. 3.032.000 mensen om precies te zijn. Het is voor het eerst sinds de uitzendrechten van de Eredivisie terug zijn bij de NOS dat de sportrubriek door de magische grens breekt. (...)
Vroeger was het eerder regel dan uitzondering, dat er zondagavond meer dan 3 miljoen mensen met het bord op schoot voor de televisie zaten. Maar toen het voetbal een uitstapje maakte naar Talpa - en later RTL - moest Studio Sport inleveren. En de voetbalprogramma’s van RTL en Talpa mochten blij zijn met 2 miljoen + kijkers.
Eerder dit tv-seizoen schurkte Studio Sport al tegen de grens van 3 miljoen aan. De afgelopen weken met de winterstop was het weer even iets rustiger. Maar nu is de 3 miljoen dus bereikt. (...)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |