quote:Op zondag 18 januari 2009 18:27 schreef Rubber_Johnny het volgende:
FHM wel eens gelezen?
Volgens de FHM zijn mannen alleen geïnteresseerd in seks, bier, poker en voertuigen met heul veul cilinders en pk's. Met het andere geslacht is geen serieuze relatie mogelijk. Je vriendin is een sperma-gat dat verder heur bek moet houden en biertjes voor jou en je vrienden (maten) aan moet dragen.
Het is gewoon te vies om in woorden uit te drukken, de manier waarop vrouwen gebrainwasht worden door televisie. Concepten van vreemdgaan, materialisme en oppervlakkigheid worden zodanig gecombineerd dat het "stoer" lijkt. Heb het wel eens gezien. Had de ernstige drang om de filmset van die serie te rushen met een shotgun om al die lui om zeep te helpen.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:21 schreef Registratiedienst het volgende:
[..]
Exact. Ik heb nooit een aflevering van de Sex & The City kunnen bekijken (precies om dezelfde redenen). Ik heb wel een keer de poging gewaagd om de bioscoopfilmversie te bekijken, maar daar kreeg ik braakneigingen van (na 10 minuten ben ik naar een andere film gegaan).
De FHM is dan ook minstens even erg.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:27 schreef Rubber_Johnny het volgende:
FHM wel eens gelezen?
Volgens de FHM zijn mannen alleen geïnteresseerd in seks, bier, poker en voertuigen met heul veul cilinders en pk's. Met het andere geslacht is geen serieuze relatie mogelijk.
Je vriendin is een sperma-gat dat verder heur bek moet houden en biertjes voor jou en je vrienden (maten) aan moet dragen.
![]()
Zijn het dan die media die schuldig zijn of de hersenloze schapen die hun adviezesn klakkeloos volgen?quote:Op zondag 18 januari 2009 18:38 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Het is gewoon te vies om in woorden uit te drukken, de manier waarop vrouwen gebrainwasht worden door televisie. Concepten van vreemdgaan, materialisme en oppervlakkigheid worden zodanig gecombineerd dat het "stoer" lijkt. Heb het wel eens gezien. Had de ernstige drang om de filmset van die serie te rushen met een shotgun om al die lui om zeep te helpen.
Lieve Sonja, vertel hem op een kalme manier dat je een verleden als crackhoer achter de rug hebt, hij zal dit begrijpen en aanbieden om samen een afspraak met de huisarts te makenquote:74. Wat is de beste manier om hem te vragen zich te laten testen op soa’s?
Ik heb het artikel niet gelezen, alleen snel door de regels heen gelezen. Uiteindelijk besloot ik om het pauperkrantje Metro maar te lezen (treinreis is al vermoeiend).quote:Op zondag 18 januari 2009 19:00 schreef LastRequest het volgende:
Ik heb em toevallig net uit
Dat stuk over miljonairs is natuurlijk absoluut niet serieus, maar dat begrijp je zelf ook wel.
Er staan anders goede tips tussen over hoe je je als vrouw moet gedragenquote:Op zondag 18 januari 2009 19:00 schreef LastRequest het volgende:
Ik heb em toevallig net uit
Dat stuk over miljonairs is natuurlijk absoluut niet serieus, maar dat begrijp je zelf ook wel.
Dat is natuurlijk. 'Cosmopolitan' is onnodig.quote:Op zondag 18 januari 2009 19:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Er staan anders goede tips tussen over hoe je je als vrouw moet gedragen
Mensen die niet opgegroeid zijn met een medium met vrijheid van informatie (internet) hebben de neiging zich vast te klampen aan hetgeen wat ze wel bekend is (televisie).quote:Op zondag 18 januari 2009 18:52 schreef Adelante het volgende:
[..]
Zijn het dan die media die schuldig zijn of de hersenloze schapen die hun adviezesn klakkeloos volgen?
Ik heb best zin om in een psychotische bui de AKO binnen te vallen, heel wat Cosmo's achterover te drukken en vervolgens vakkundig te verbranden.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:51 schreef zagevent het volgende:
Staan in de Cosmoook niet van die belachelijke testen à la 'Houdt hij nog van je' en 'Is uw huwelijk in gevaar?'
Het is een mooie combinatie tussen hersenloos plaatjes kijken en ook nog wat boeiends lezen. Want ja, er staan ook veel 'normale' artikelen in, die naar mijn mening vaak erg goed geschreven zijn. Of die tenminste nog ergens op slaan.quote:Op zondag 18 januari 2009 18:17 schreef Registratiedienst het volgende:
[..]
Kennelijk..
[..]
De doelgroep zal niet zo veel verschillen, denk ik. Maar waarom lees jij 'De Elle'?. Om modieus te blijven? Make up-tips?
.
Nee, hoe kun je hier vrijwillig geld aan uitgeven?quote:Op zondag 18 januari 2009 22:21 schreef Breathtaking het volgende:
Jij laat je hersendood maken. Je kunt het ook gewoon lezen en erom lachenen beseffen hoe geweldig het is dat mensen dat heel serieus bedoeld kunnen schrijven.
Volgens mij hebben bladen maar 3 'normale' artikelen die ze steeds in ietwat verschillende versies herhalen.quote:Op zondag 18 januari 2009 22:16 schreef female81 het volgende:
[..]
Het is een mooie combinatie tussen hersenloos plaatjes kijken en ook nog wat boeiends lezen. Want ja, er staan ook veel 'normale' artikelen in, die naar mijn mening vaak erg goed geschreven zijn. Of die tenminste nog ergens op slaan.
Wie dwingt je?quote:Op zondag 18 januari 2009 22:23 schreef Registratiedienst het volgende:
[..]
Nee, hoe kun je hier vrijwillig geld aan uitgeven?.
Nu moet ik aan Tina denken.quote:Op zondag 18 januari 2009 22:24 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Volgens mij hebben bladen maar 3 'normale' artikelen die ze steeds in ietwat verschillende versies herhalen.
1 Janetje heeft anorexia. 2 Janetje heeft een geliefd persoon verloren. 3 Janetje is verliefd op haar
halfbroer/zwager/baas/oom.
En wat heb je nu over de vrouw geleerd?quote:Op zondag 18 januari 2009 22:32 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
Ik las die blaadjes vroeger ook wel![]()
(Ik heb 2 oudere zussen
)
Opzich wel grappige verhalen af en toe
over loverboys enz o
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |