Volgens mij Bergsche Dorpsstraat, maar het is dan ook al iets van 3 jaar geledenquote:Op zondag 18 januari 2009 00:43 schreef Greys het volgende:
[..]
De Feedback (muziekzaak) zit in Hillegersberg en ik woon in Bleiswijk.
De ABN Amro is aan de andere kant van het immense () dorp als waar ik woon. Je hebt twee ingangen van het dorp, die met de Chinees (nu Boedha Beer rest.) en die andere kant waar je langs de kroeg komt.
Daar zit die bank toch, aan het begin? Volgens mij zit hier maar 1 bank en dat zal dan wel de ABN Amro zijn
In Hillegersberg zit ie op de Straatweg toch? Of heet het daar nog net de Bergsche Dorpsstraat?
Everybody was Kung Fu fightinggggggggggggquote:Op zondag 18 januari 2009 00:44 schreef zwahiel het volgende:
* zwahiel zit een best toffe film op 2 te loeren.
met een zak chips die bijna leeg is![]()
Net op die splitsing zit ie he, naast het postkantoortje geloof ik!quote:Op zondag 18 januari 2009 00:45 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Volgens mij Bergsche Dorpsstraat, maar het is dan ook al iets van 3 jaar geleden
Waaromquote:Op zondag 18 januari 2009 00:53 schreef motorbloempje het volgende:
tegenover een heel groot ING kantoor geloof ik
en nee, ze kennen me vast niet, want ik heb er maar 4 keer gezeten ofzo
ABN AMROik zal er NOOIT een rekening openen
sta wrsch ook op de zwarte lijst daar, dus w/e
heb er gewerktquote:
* zwahiel staat op de zwarte van 'n bank...quote:
Waarom zou je op zo'n lijst staan?quote:Op zondag 18 januari 2009 01:01 schreef zwahiel het volgende:
* zwahiel staat op de zwarte van de Rabo...
Elke bank heeft een zwarte lijst
Dat ik geen zaken met hun mag doen.quote:
Ik heb zo mijn redenen waarover ik natuurlijk niet online uit ga wijdenquote:
In de richting, ruilhandel met al het voordeel voor mij en geen voordeel voor hen.quote:
neuh dit was niet duister maar slim handelen en op tijd handelen in je eigen voordeel om 't zo maar te zeggen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |