Tot je een keertje je portemonnee bent vergeten of je pinpas het niet doet. Ook al wil je betalen, het is nog steeds niet jouw eigendom.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 16:01 schreef Oksel het volgende:
Ik trek regelmatig wat open in de supermarkt voor dat ik het afreken. Pak drinken, zak chips. Ik reken het echter altijd wel af. Zelfs soms lege flessen..
En je gaat zeker ook altijd in je ochtendjas naar de supermarkt. Leuke film, The Big Lebowski...quote:Op zaterdag 17 januari 2009 16:01 schreef Oksel het volgende:
Ik trek regelmatig wat open in de supermarkt voor dat ik het afreken. Pak drinken, zak chips. Ik reken het echter altijd wel af. Zelfs soms lege flessen..
Ach, ik heb ook wel eens gewoon een pak drinken al half op voor ik bij de kassa ben, het hoort niet maar als je toch sowieso kan betalen en je dorst hebt zie ik het probleem ook niet echt.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 23:25 schreef The_Verve het volgende:
[..]
En je gaat zeker ook altijd in je ochtendjas naar de supermarkt. Leuke film, The Big Lebowski...
!!!quote:
quote:Op zaterdag 17 januari 2009 23:24 schreef wyccie het volgende:
Als dit echt waar is zou er geen honger meer zijn! Elke dakloze kan gewoon gratis 'proeven'.
TS, je hebt zojuist een probleem opgelost, dank je.![]()
[..]
nee, dat moet je anders formulerenquote:
Ja maar da's heul zo gek nietquote:Op zondag 18 januari 2009 21:09 schreef Turquaz52 het volgende:
Toen ik nog 16/17 was dronk ik mijn flesje cola of redbul voor de helft op en rekende toen ook zo af...
De blik in de ogen van die mensenwehehhee
Doe ik ook wel eensquote:Op zondag 18 januari 2009 21:09 schreef Turquaz52 het volgende:
Toen ik nog 16/17 was dronk ik mijn flesje cola of redbul voor de helft op en rekende toen ook zo af...
De blik in de ogen van die mensenwehehhee
Ze kunnen moeilijk wat zeggen.. VOoral die ene keer dat ik een lege blikje redbull en halve fles cola afrekende en 3 van de 6 opgegeten koekjes. De blik in hun ogen was gewoon onbetaalbaar.. en dan vraagt die troela van: Vind je dat normaal ofzeuwquote:Op maandag 19 januari 2009 22:22 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Doe ik ook wel eensals ik echt dorst heb
Ik snap het probleem ermee niet zo goed.. Zolang zij het nog kunnen scannen mag je het toch best in de winkel al opetenquote:Op maandag 19 januari 2009 22:36 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Ze kunnen moeilijk wat zeggen.. VOoral die ene keer dat ik een lege blikje redbull en halve fles cola afrekende en 3 van de 6 opgegeten koekjes. De blik in hun ogen was gewoon onbetaalbaar.. en dan vraagt die troela van: Vind je dat normaal ofzeuw![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |