Vandaag is beter, dan hoef je morgen nog niet mee maar is er een kans dat je nog van je zondag kunt genietenquote:Op vrijdag 16 januari 2009 15:50 schreef hetzusjevan het volgende:
Oh noes ik voel me niet zo lekker maar ik begin verkouden te worden merk ik nu. Dalijk word ik ziek. Iedereen is al ziek geweest hier behalve ik
.
Beter word ik morgen ziek, hoef ik zaterdagaaf niet mee naar feest-van-collega-van-mn-vriend-waar-ik-niemand-ken. Might I add: waar iedereen waarschijnlijk ook nog 's 40+ i
.
Iddquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:00 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Vandaag is beter, dan hoef je morgen nog niet mee maar is er een kans dat je nog van je zondag kunt genieten
Waarom ga je danquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:03 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Idd. Pfft ik haat zulke feestjes.. Maarja niks aan te doen.
de buufquote:
Leuk! Ik heb vorig haar hun allerlaatste show samen gezien in Den Haag, was best bijzonderquote:
Moet meequote:
ja dat is ook wel zo maar goed het is niet andersquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:09 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Moet mee.
En Tommy: zo duur zijn die prijzen nou eenmaal tegenwoordig, helaas... Maar lijkt me wel een leuke show!
.
das wel leukquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:08 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Leuk! Ik heb vorig haar hun allerlaatste show samen gezien in Den Haag, was best bijzonder![]()
Over twee weken ga ik naar Theo Maassen.
Ook leuk! Ik heb dit jaar niet zoveel kaarten liggen, ik had geen geld voor de voorverkoopquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:11 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
das wel leukwas vorig jaar nog bij ze en dat was echt wel goede show, maar wel goed dat ze gestopt zijn want het werd wel veel van het zelfde
ga nog ergens in mei naar Javier Guzman, ook wel zin in
ben blij dat ik nooit moetquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:09 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Moet mee.
En Tommy: zo duur zijn die prijzen nou eenmaal tegenwoordig, helaas... Maar lijkt me wel een leuke show!
.
Ja, vriendje vind het stom om alleen te gaan terwijl ie een vriendin heeft, is wel logisch dat die meekomt ergens. Snap ik ergens ook wel maarja aan de andere kant: wtf moet ik daar de hele avond doen? :/.quote:
nah, maar familie feesjes heb ik nooit zin inquote:
jah inderdaad. als ik een vriendin zal hebben hoeft die van mij echt niet mee als ze niet wil ofzo, mag ze zelf bepalen danquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:16 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ja, vriendje vind het stom om alleen te gaan terwijl ie een vriendin heeft, is wel logisch dat die meekomt ergens. Snap ik ergens ook wel maarja aan de andere kant: wtf moet ik daar de hele avond doen? :/.
Ik zal het er vanavond maar 's met 'm over hebben..
Ik ga bijna nooit mee met de feestjes van mn vriendin, omdat ik dan vaak ook zoiets heb van wat doe ik hierquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:16 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ja, vriendje vind het stom om alleen te gaan terwijl ie een vriendin heeft, is wel logisch dat die meekomt ergens. Snap ik ergens ook wel maarja aan de andere kant: wtf moet ik daar de hele avond doen? :/.
Ik zal het er vanavond maar 's met 'm over hebben..
Dat ligt er ook wel een beetje aan hoe lang je al bij mekaar bent hoor. In het begin is dat inderdaad zo maar hoe langer je bij elkaar bent hoe vreemder het is als je wederhelft niet mee gaatquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:17 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
jah inderdaad. als ik een vriendin zal hebben hoeft die van mij echt niet mee als ze niet wil ofzo, mag ze zelf bepalen dan
Zeg je nu.. Maar als je vriendin nooit ergens mee naar toe gaat dan krijg je elke keer van: "hey, is je vriendin er niet bij?" Kijk je moet je ergens een beetje aanpassen hè.. Je bent toch samen (al drie en half jaar intussen), dus 't hoort er soms gewoon bij.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:17 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
jah inderdaad. als ik een vriendin zal hebben hoeft die van mij echt niet mee als ze niet wil ofzo, mag ze zelf bepalen dan
Het enige waar ik altijd mee naar toe gesleurd wordt is het familiefeest van mn vriendin...maar dat is dan na 15 bier wel gezelligquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:16 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
nah, maar familie feesjes heb ik nooit zin in
dus jah ga ik ook bijna nooit heen
denk dat dat gewoon een persoonlijke kwestie is.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:18 schreef styliste het volgende:
[..]
Dat ligt er ook wel een beetje aan hoe lang je al bij mekaar bent hoor. In het begin is dat inderdaad zo maar hoe langer je bij elkaar bent hoe vreemder het is als je wederhelft niet mee gaat
mja, zoals ik zeg: persoonlijke mening denk ikquote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:18 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Zeg je nu.. Maar als je vriendin nooit ergens mee naar toe gaat dan krijg je elke keer van: "hey, is je vriendin er niet bij?" Kijk je moet je ergens een beetje aanpassen hè.. Je bent toch samen (al drie en half jaar intussen), dus 't hoort er soms gewoon bij.
http://www.nu.nl/algemeen(...)r-geweerschoten.htmlquote:Hoteldode om het leven gekomen door geweerschoten
Uitgegeven: 16 januari 2009 15:21
Laatst gewijzigd: 16 januari 2009 15:21
TILBURG - De 22-jarige vrouw uit Made die woensdag in een hotel in Tilburg dood werd aangetroffen, is door geweerschoten om het gebracht. Dat maakte de politie vrijdag bekend nadat sectie op het lichaam was verricht.
Hotelpersoneel trof woensdagmiddag de dode vrouw aan in een hotelkamer aan de Heuvelpoort. De vrouw is woensdag door haar familie als vermist opgegeven, nadat ze de dinsdagavond niet thuis was gekomen.
De politie zet 25 rechercheurs in en is nog altijd bezig met het sporenonderzoek in het hotel. Het onderzoek richt zich ook op de ruzie die op dinsdagavond in de hotelkamer plaatsvond. Hotelpersoneel hoorde kabaal op de kamer en is toen poolshoogte gaan nemen.
Hoef ik ook niet, of het is vaak: ah toe, blijven we maar even gaan we daarna weer naar huis. Maar ik snap zijn punt ook wel.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:22 schreef PierreTT het volgende:
Ja, op die manier zit er inderdaad wel wat inAls van iedereen de wederhelft meekomt is het natuurlijk wel zo leuk als die van jou ook meegaat..maar voor de rest hoef ik (en zij trouwens ook) niet overal mee naartoe gesleept te worden
Precies wat ik bedoel.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:20 schreef hetzusjevan het volgende:
Styliste begrijpt me. Kijk naar avondjes met mijn vriendinnetjes hoeft ie niet mee en als ik verjaardagen heb van een vriendin waar alleen mijn vriendinnen komen dan hoeft ie ook niet mee, maar als ik straks een baan heb en ik heb iets van collega's en iedereen komt met z'n wederhelft, tsja, dan zal ie toch ook met mij mee moeten
.
o en misschien scheelt het ook als ik de volgende keer niet met mn slaperige kop een dun truitje aan doequote:
quote:Als je een topic wilt blijven volgen in je My Active topics-lijst, dan kun je dit doen door het plaatsen van een TerugVindPost, een TVP. Je geeft hiermee aan dat je nog niet inhoudelijk op de discussie wilt reageren, maar wel geinteresseerd bent in vervolg posts. Sommige mensen plaatsen een TVP omdat ze de discussie willen volgen, en niet willen reageren.
1 inbraak in een woning (dader is gepakt)quote:Cafetaria doelwit van overvallers
TILBURG: De politie onderzoekt de overval op een cafetaria aan de Jan Pietersz Coenstraat. De overval werd omstreeks 20.45 uur gemeld bij de gemeenschappelijke meldkamer. Vijf overvallers waren de zaak binnengekomen. Meerdere personen hadden een vuurwapen en bedreigden de aanwezigen in de zaak. In het cafetaria waren op het moment van de overval drie personen aanwezig, waarvan één klant en twee personeelsleden. Van een klant en het personeel werd geld geëist onder dreiging van vuurwapens. De daders zijn er vandoor gegaan in de richting van de Pelgrimsweg en de Armehoefstraat.
De politie zocht de omgeving af naar de daders en zette hierbij onder andere een politiehond in. Ook werd sporenonderzoek gedaan en werden verklaringen opgenomen van getuigen. Vandaag zal in de omgeving een buurtonderzoek worden opgestart. Van de eigenaar van de zaak en de klant zijn aangiften opgenomen. De politie verstuurde een SMS-Alert naar omwonenden met de volgende tekst: Politiebericht: Overval Snackbar JP Coenstraat. 5 personen vuurwapen en bivakmutsen. Donkeren kleding ongeveer 1.80 m. Vluchtrichting: Spoorlijn. Tips 0900-8844.
En:quote:9 aanhoudingen voor openlijke geweldpleging
TILBURG: De politie hield donderdagavond in totaal 9 personen aan, nadat twee groepen met elkaar in conflict waren gekomen. Het begon met woorden en vechten in de Heuvelstraat en ontaardde even later op de Broekhovenseweg in een steekpartij en mogelijke bedreiging met een vuurwapen.
Rond 20.00 uur meldde een getuige donderdag een vechtpartij in de Heuvelstraat. Een groep mannen zou hier met elkaar op de vuist gaan. Aan de hand van het signalement werd in de Telefoonstraat een 18-jarige man uit Tilburg aangehouden. Hij zou de tegenpartij meerdere malen hebben geslagen. De gedupeerde was op dat moment al verdwenen. De man werd aangehouden voor verstoring van de openbare orde. Hij is na aankomst op het politiebureau in vrijheid gesteld.
Op dat moment kwam er melding binnen dat er op een parkeerplaats bij een supermarkt aan de Broekhovenseweg iemand een pistool zou hebben getrokken. Bij aankomst bleken de daders te zijn vertrokken in een auto. Een 18-jarige Tilburger was met een mes in zijn hand gestoken, maar had geen directe medische zorg nodig. Hij liet zich behandelen bij de eerste hulp van het ziekenhuis en meldde zich later weer op het politiebureau.
Even later kwam de auto met de man die het vuurwapen zou hebben getrokken de parkeerplaats weer op gereden. De vier inzittenden van de auto, een 18-jarige Tilburgse, een 19-jarige Tilburger, Een 16-jarig meisje uit Goirle en een 24-jarige man uit Tilburg, zijn aangehouden direct aangehouden.
Van de andere partij werden een 16-jarige Tilburger, een 18-jarige Tilburger (de man die gewond raakte aan zijn hand), een 21-jarige Tilburger en een 17-jarige Tilburger aangehouden voor betrokkenheid bij de openlijke geweldpleging.
De parkeerplaats en de supermarkt zijn door de politie tijdelijk afgesloten in verband met onderzoek. Er is tijdens het onderzoek geen vuurwapen aangetroffen. Technisch rechercheurs hebben sporenonderzoek verricht en van getuigen zijn verklaringen opgenomen. Twee getuigen meldden een boksbeugel te hebben gezien, maar over een vuurwapen is niet gesproken.
De twee vrouwen zijn na verhoor in vrijheid gesteld. Ze verklaarden getuige te zijn geweest van de vechtpartij, maar er niet bij betrokken te zijn geweest. De rest van de verdachten is ingesloten voor verder onderzoek.
Bron: http://www.politie.nl/mid(...)ndistricttilburg.aspquote:Vier aanhoudingen na vechtpartij
TILBURG: De politie verrichtte donderdagmiddag vier aanhoudingen na een conflict in de Reitse Hoevenstraat. Om 13.30 uur meldde een getuige dat er werd gevochten bij de ingang van het winkelcentrum. Een van de betrokkenen zou een mes bij zich hebben.
Op de Alphonsusstraat zag de politie een jongen met een bebloed gezicht lopen. Hij werd aangesproken en bleek in bezit van een klapmes. De 15-jarige Tilburger verklaarde te zijn mishandeld door een leeftijdsgenoot en zijn vader na een conflict. Op aanwijzen van de verdachte hield de politie een 43-jarige man en zijn 15-jarige zoon aan. Ook een 17-jarige jongen uit Tilburg verklaarde door de vader te zijn mishandeld. Ook hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de mishandelingen en is aangehouden. De politie onderzoekt het aandeel van de vier verdachten bij de mishandelingen.
De 15-jarige jongen is naar het ziekenhuis vervoerd en hier werd geconstateerd dat hij een hersenschudding had. De jongen is in vrijheid gesteld.
jah inderdaadquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |