Wat mij betreft wel ja. Ik heb niet aan veel BB'ers zo'n hekel gehad als aan Tanja. Maar volgens mij valt ze heel erg mee. En ik was het nog met heel veel wat ze zei eens ook. Dat helpt ook altijdquote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:56 schreef dieenebart het volgende:
[..]
In tegenstelling tot hoe ze in BB was bedoel je?
De huilsmiley die je plaatste achter die opmerking schept dan enigszins verwarringquote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:46 schreef Anderkeertje het volgende:
[..]
juist wel, hier komt ze heel sympathiek over
Ik zal het wel een beetje gemist hebben dan, in BB. Maar nu had ze wel een leuk verhaal om te vertellen. En ze was heel lief voor haar dochtertjequote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:01 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Wat mij betreft wel ja. Ik heb niet aan veel BB'ers zo'n hekel gehad als aan Tanja. Maar volgens mij valt ze heel erg mee. En ik was het nog met heel veel wat ze zei eens ook. Dat helpt ook altijd
Dat was ook wel te merken ja. Had ik ook nooit verwacht. Ik BB leek ze af en toe zelfs helemaal geen zin aan een kind te hebben, zo erg was het soms. Maar ik ben ook om. Tanja is best leuk en liefquote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:07 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Ik zal het wel een beetje gemist hebben dan, in BB. Maar nu had ze wel een leuk verhaal om te vertellen. En ze was heel lief voor haar dochtertje
Die associatie had ik ookquote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:30 schreef spapaars het volgende:
Grappig, tijdens het stukje waarin Tanja het heeft over softdrugs doet die kleine iets met een armbandje, wat een bekend ritueel is bij hard drugs gebruikers.
Ach, ze zegt het zelf in het interview. Ze zat er voor spek en bonen gewoon zwanger te zijn. Ze moest niks en mocht alles. Best sneu als je op zo'n manier meedoet aan BB.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:43 schreef scanman01 het volgende:
Toch vraag ik me wel af of ze inmiddels wél geinteresseerd is in andere mensen. Ik weet nog dat ze tijdens BB NOOIT een keer aan een van de andere bewoners iets over zijn/haar leven vroeg.
dat viel mij ook opquote:Op dinsdag 10 februari 2009 17:30 schreef spapaars het volgende:
Grappig, tijdens het stukje waarin Tanja het heeft over softdrugs doet die kleine iets met een armbandje, wat een bekend ritueel is bij hard drugs gebruikers.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |