Vonkvrij gereedschap is gemaakt van beryllium koper, en het het word veel gebruikt in de petrochemische en olie en gas industrie.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 05:58 schreef jpjedi het volgende:
Snap-on is super en vooral duurder omdat het vonkvrij is. (Daarom ook veel gebruikt in de luchtvaart)
Ik heb bij de KLu altijd snap-on gebruikt en toen vertelde mij dat dit was omdat dit standaard vonkvrij was. Tja is al wat jaren geleden dus misschien ben ik mis.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 14:11 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Vonkvrij gereedschap is gemaakt van beryllium koper, en het het word veel gebruikt in de petrochemische en olie en gas industrie.
Volgens mij wordt Snap-On gereedschap gemaakt van Chroom-Vanadium staal en is dus niet vonkvrij.![]()
Ook fabrikanten als Gedore, Hazet en Stahlwillen hebben een speciale lucht en ruimtevaart gereedschapslijn.
Doe mij die kalenders maar van Wurth.quote:Op donderdag 15 januari 2009 16:03 schreef 1DIOOT het volgende:
ikzelf sleutel maar al te graag en te veel
en zweer zelf bij wurth. mooi gereedschap, stevig en handgrepen zijn geweldig. Ook zit er goeie garantie op.
bouwmarkt spul is gewoon te bagger. zo draaide ik laatst een dopsleutel van lux-or (praxis) stuk toen ik de bouten van de kop vastdraaide met een moment sleutel. Dat zal met een wurth niet gebeuren. dat is teminste geen pisbakken staal
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop