In Illustrator kan je je vectorbestand gewoon als eps opslaan hoorquote:Op vrijdag 16 januari 2009 23:55 schreef KaMo het volgende:
Ik heb hem in Illustrator, is dat ook goed?
Ik zat bij export te kijken, maar gevonden.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 23:56 schreef SNArky het volgende:
[..]
In Illustrator kan je je vectorbestand gewoon als eps opslaan hoor
Was (wat ik gezien heb) erg leuk om te zien jaquote:Op vrijdag 16 januari 2009 23:55 schreef SNArky het volgende:
Voor de mensen die het gemist hebben, er was net een super toffe documentaire over een Nederlandse gitaarbouwer in New York, zeker een aanrader om nog een keer te kijken op Uitzending Gemist!
Zit niks anders op denk ik... of een hogere stemming gaan spelen [mits je nu in een lagere staat...].quote:Op vrijdag 16 januari 2009 23:55 schreef Shadeauw het volgende:
Hi, ik heb een beetje last van "fret buzzing", maar mijn snaren zitten wel op de juiste hoogte.. Is het verstandig om de bridge dan toch omhoog te schroeven, of niet?Ik vind dat buzzen behoorlijk irritant, maar ik vind de snaarhoogte wel ideaal zo...
Speel nu gewoon standaard tuning, dus dat is het probleem niet... Wat voor soort schroevendraaier heb ik eigenlijk nodig om die bridge omhoog te schroeven?quote:Op zaterdag 17 januari 2009 00:00 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Zit niks anders op denk ik... of een hogere stemming gaan spelen [mits je nu in een lagere staat...].
Kleine inbussleutel en ieder zadeltje afzonderlijk omhoog schroevenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 00:03 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Speel nu gewoon standaard tuning, dus dat is het probleem niet... Wat voor soort schroevendraaier heb ik eigenlijk nodig om die bridge omhoog te schroeven?
Ik heb soort gelijke schroeven:
[ afbeelding ]
Bedanktquote:Op zaterdag 17 januari 2009 00:05 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Kleine inbussleutel en ieder zadeltje afzonderlijk omhoog schroeven
Geen probleem. De gewone kruiskopschroeven aan de achterkant zijn voor het intonerenquote:
Voorspelling: Regenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 00:31 schreef VaderJacob het volgende:
Dit jaar de 40e verjaardag van Woodstock![]()
http://en.wikipedia.org/wiki/Woodstock_2009
Heilige regen dan welquote:
Eigenlijk zouden we ook een paar rondjes om Steen moeten doenquote:Op zaterdag 17 januari 2009 01:15 schreef VaderJacob het volgende:
[..]
Heilige regen dan wel![]()
Zoals de moslims naar mekka tuigen, tuigt derest van de wereld naar Woodstock
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
nog beter, 50 jaar jubileum van de uber les paul; 1959 standard. gibson heeft hiervoor 500 replicas gemaakt à 8504 dollar per stuk (ongeveer 6400 euro...)quote:Op zaterdag 17 januari 2009 00:31 schreef VaderJacob het volgende:
Dit jaar de 40e verjaardag van Woodstock![]()
http://en.wikipedia.org/wiki/Woodstock_2009
Frysk nationalismequote:Op zaterdag 17 januari 2009 00:21 schreef The_Dean het volgende:
De vetste poster die we tot nu toe hebben gehad!
Print hem 100x uit en spammen die handel!!
[ afbeelding ]
Tofquote:Op zaterdag 17 januari 2009 11:59 schreef guitarist het volgende:
Vanavond IKC op Noorderslag!Allemaal kijken, tussen 21:00 en 22:00 wordt er op Nederland 3 een stukje over ons uitgezonden! ^^
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |