Het gaat ook erg slecht ja, met onze FC.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:10 schreef sjimz het volgende:
[..]
Daar zorgt jullie Joop wel zelf voor hoor
Mijn excuses, een anti-Twente complot.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 21:38 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Klopt, de journalistiek spant een pro-ajaxcomplot.
Zo moeilijk was het anders niet om dit jaar positiever dan Feyenoord in het nieuws te staan.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 22:32 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
Mijn excuses, een anti-Twente complot.
Want het kleine provinciale clubje mag toch niet een heel jaar positiever in t nieuws komen dan een Feyenoord, Een Ajax.
JWT
Het verhaal van Munsterman.quote:HSV zit op de eerste rij
Door EDDY VAN DER LEY
ENSCHEDE - HSV is de belangrijkste gegadigde om Eljero Elia over te nemen van FC Twente. Volgens voorzitter Joop Munsterman van de club uit Enschede willen de Duitsers een hogere afkoopsom betalen dan Ajax.
Elia wilde aanvankelijk al naar HSV, maar door het vertrek van trainer Martin Jol naar Ajax veranderde zijn perspectief enigszins. De intenties van de club uit de Duitse Hanzestad zijn echter onveranderd gebleven: ook de nieuwe oefenmeester Bruno Labbadia, zelf ooit een creatieve aanvaller, is gecharmeerd van Elia en wil hem graag aan de selectie toevoegen, als opvolger van de naar Bayern München vertrokken Ivica Olic.
Volgens Joop Munsterman heeft HSV een hoger bod op Elia gedaan dan Ajax. De voorzitter van FC Twente noemt de acht miljoen die de Amsterdammers boden ‘een belediging’. Naar verluidt zou Ajax de betaling over de vier contractjaren hebben willen spreiden.
,,Een club als Ajax kan maar niet wennen aan de nieuwe realiteit van FC Twente,’’ zegt Munsterman. ,,Wij zijn een volwaardige handelspartner geworden, laten ons door niemand meer afschepen met een fooi.’’
Dat hij de voorbije week onbereikbaar zou zijn geweest voor Ajax, zoals directeur Henri van der Aat van de Amsterdamse club gisteren in deze krant beweerde, noemt Munsterman een ‘klinkklare leugen’. ,,Ik ben weliswaar druk bezet, maar luister elke dag mijn voicemail af en daar stond geen Ajax op,’’ countert hij. ,,Ook mijn secretaresse heeft niemand van Ajax aan de lijn gehad. Als de noodzaak zo hoog was geweest om contact met ons te krijgen, hadden ze ook mijn collega’s Aldo van der Laan of Jan van Halst kunnen bellen. Is allemaal niet gebeurd. Met die meneer Van der Aat heb ik überhaupt nog nooit gesproken, dus waar heeft die man het over?’’
Volgens Munsterman probeert Ajax zich met een smoesje te verschuilen achter het in zijn ogen te lage bod. ,,Iets anders kan ik er ook niet van maken.’’
topclub zegt hij helemaal niet..quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:39 schreef Breach het volgende:
Nog steeds dat broelie broelie gedrag, "wij zijn een volwaardige topclub"
Flikker op man, je presteert twee seizoenen ietwat bovengemiddeld. Dat wil niet zeggen dat je een topclub bent. En sowieso leg ik de link niet met het betalen van een mega transferbedrag.
En als je wilt onderhandelen ga je dat ook lekker via de voicemail doen jaHamsterman
Waar lees jij in dat artikel dat hij zegt dat ze een volwaardige topclub zijn? Ik lees dat ze een volwaardige handelspartner zijn.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:39 schreef Breach het volgende:
Nog steeds dat broelie broelie gedrag, "wij zijn een volwaardige topclub"
Flikker op man, je presteert twee seizoenen ietwat bovengemiddeld. Dat wil niet zeggen dat je een topclub bent. En sowieso leg ik de link niet met het betalen van een mega transferbedrag.
En als je wilt onderhandelen ga je dat ook lekker via de voicemail doen jaHamsterman
Nou nee, want ik ben Elia liever kwijt dan rijk. Heb weinig kracht voor een 2e Sulejmani. Maar het gaat om zijn misplaatst arrogante gedrag. Waarom was Twente 4 jaar terug geen volwaardige handelspartner dan?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:41 schreef 9christensen het volgende:
[..]
topclub zegt hij helemaal niet..
lastig he dat clubs hun spelers niet zomaar meer laten gaan naar ajax
Ajax presteert als 5 jaar ook onwaardig, dus moeten ze niet zeuren bij Ajax.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:45 schreef Breach het volgende:
[..]
Nou nee, want ik ben Elia liever kwijt dan rijk. Heb weinig kracht voor een 2e Sulejmani. Maar het gaat om zijn misplaatst arrogante gedrag. Waarom was Twente 4 jaar terug geen volwaardige handelspartner dan?
Als Twente over 10 jaar nog staat waar het nu is, dan mag ie praatjes hebben.
Daaruit concludeer ik, dat hij dat nu denkt. En als hij een volwaardige handelspartner was zou hij ook snappen dat tegenwoordig 8/10 transfers in termijnen worden betaald.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:44 schreef Prosac het volgende:
[..]
Waar lees jij in dat artikel dat hij zegt dat ze een volwaardige topclub zijn? Ik lees dat ze een volwaardige handelspartner zijn.
Schijnbaar wil Elly daar niet naartoe, dus heel gek is het dan niet. Ik zeg niet dat hij geen recht tot onderhandelen heeft. Maar ga Ajax niet afzeiken door te roepen dat het een fooi is, want dat is je reinste onzin.quote:Vervelend he als de subtoppers geen geld uit transfers nodig hebben om het hoofd boven water te houden. Elia heeft een nieuw contract getekend, HSV zou 12 miljoen hebben geboden.. dan ga je toch niet akkoord met 8 miljoen van een andere club.![]()
Ik kan me niet voorstellen dat hij in al die tijd zijn telefoon niet 1 keer kon opnemen. Bovendien verschijnt er bij mij altijd wie er gebeld heeftquote:Als je iemand niet kan bereiken, spreek dan in ieder geval even de voicemail in dat je gebeld hebt.
Ik vind volwaardige handelspartner iets anders dan zeggen dat je een topclub bent. Nederland is een volwaardige handelspartner op de wereldeconomie, maar we roepen nergens dat we wereldzeggenschap hebben zoals Amerika.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:49 schreef Breach het volgende:
Daaruit concludeer ik, dat hij dat nu denkt. En als hij een volwaardige handelspartner was zou hij ook snappen dat tegenwoordig 8/10 transfers in termijnen worden betaald.
Elia wou erg graag naartoe, totdat Jol weg ging. Toen wilde hij eerst de nieuwe trainer en diens ideeen afwachten. Echter hebben we daar nog niks van weer gehoord. Dus geen idee wat daar de status van is.quote:Schijnbaar wil Elly daar niet naartoe, dus heel gek is het dan niet. Ik zeg niet dat hij geen recht tot onderhandelen heeft. Maar ga Ajax niet afzeiken door te roepen dat het een fooi is, want dat is je reinste onzin.
Dus zou het kunnen dat Ajax toch niet gebeld heeft. Geen voicemail en geen "Van der Aat GSM" in beeld.quote:Ik kan me niet voorstellen dat hij in al die tijd zijn telefoon niet 1 keer kon opnemen. Bovendien verschijnt er bij mij altijd wie er gebeld heeft
Nah ja, voor het een eindeloze discussie wordt, waarom onderhandelt Van der Aat trouwensquote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:56 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik vind volwaardige handelspartner iets anders dan zeggen dat je een topclub bent. Nederland is een volwaardige handelspartner op de wereldeconomie, maar we roepen nergens dat we wereldzeggenschap hebben zoals Amerika.![]()
Ik weet dat er in termijnen wordt betaald, maar meestal is dat over 1 seizoen uitgesmeerd.. 4 seizoenen vind ik persoonlijk armoedzaaierig gedrag.
[..]
Elia wou erg graag naartoe, totdat Jol weg ging. Toen wilde hij eerst de nieuwe trainer en diens ideeen afwachten. Echter hebben we daar nog niks van weer gehoord. Dus geen idee wat daar de status van is.
Als 8 miljoen ten opzichte van 12 miljoen in de ogen van Munsterman een fooi is, dan moet hij dat zeggen. Houdt het leuk. Ajax zeikt nu Twente ook af door te stellen dat Munsterman zogenaamd weigert te praten. Spelletje van 2 kanten.
[..]
Dus zou het kunnen dat Ajax toch niet gebeld heeft. Geen voicemail en geen "Van der Aat GSM" in beeld.
Mja, als iemand van het bestuur niks met transfers te maken heeft, dan is dat de commercieel directeur, zou je zeggen..quote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:01 schreef Prosac het volgende:
Van der Aat brengt de berichten naar buiten dat Munsterman niet met hem wil praten.
Dus sowieso vreemd dan toch?
Misschien durven alle andere bestuursleden niet meer met Joop te praten?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:02 schreef Breach het volgende:
[..]
Mja, als iemand van het bestuur niks met transfers te maken heeft, dan is dat de commercieel directeur, zou je zeggen..
Helemaal gelijk -edit-quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:59 schreef venomsnake het volgende:
Het is heel simpel. Twente hoeft niet te verkopen aangezien de club financieel gezond is, dus kan het vragen wat het wil. Munsterman gaat voor de hoofdprijs, geef hem eens ongelijk..
Bij een speler die ook graag nog een seizoen bij de club zou willen voetballen, en er meerdere clubs concrete interesse hebben en een marktconforme prijs willen betalen heb je een valide punt.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:59 schreef venomsnake het volgende:
Het is heel simpel. Twente hoeft niet te verkopen aangezien de club financieel gezond is, dus kan het vragen wat het wil. Munsterman gaat voor de hoofdprijs, geef hem eens ongelijk..
Gisteren zet jij je vraagtekens bij de beweringen die Ajax doet en vandaag heeft Munsterman de ultieme waarheid gesproken? Volgens mij bekijk je het dan wel wat gekleurd.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:11 schreef need2009 het volgende:
[..]
Helemaal gelijk dus ddaaaggggg verwende gasten uit amsterdam
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Gast kijk ff waar ik op reageer, en reageer dan daarop, lees niet alleen mijn post.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:16 schreef peaceman het volgende:
[..]
Gisteren zet jij je vraagtekens bij de beweringen die Ajax doet en vandaag heeft Munsterman de ultieme waarheid gesproken? Volgens mij bekijk je het dan wel wat gekleurd.
De waarheid zal wel in het midden liggen.
Hallo, wie zegt dat ik alleen loopt te trollen hier. Jullie ajax-supporters mogen over alles wat zeggen en trollen hier en daar in andere topics. En wij zogenaamde provencialen moeten onze mond dicht houden. Hypocriet ofniet?quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:11 schreef need2009 het volgende:
[..]
Helemaal gelijk -edit-
Als je alleen maar gaat lopen trollen ipv je op een normale manier in de discussie mengen, kan je beter wegblijven.
Dat heb ik ook gedaan. En ik vind jouw opmerking (en) erg gekleurd, dat mag in dit land.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 12:18 schreef need2009 het volgende:
[..]
Gast kijk ff waar ik op reageer, en reageer dan daarop, lees niet alleen mijn post.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |